Placeholder for CSF 0004 Airlock Logos 2022CSF 0004 Airlock Logos 2022
Gold Partner

Airlock

Innowacja w zakresie bezpieczeństwa aplikacji webowych i interfejsów API

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Airlock® - Innowacja w zakresie bezpieczeństwa firmy Ergon Informatik AG

Airlock, wiodący dostawca rozwiązań bezpieczeństwa aplikacji internetowych, oferuje kompleksowy pakiet produktów zaprojektowanych w celu ochrony organizacji przed cyberzagrożeniami. Dzięki silnemu naciskowi na innowacje, Airlock stał się zaufanym partnerem dla przedsiębiorstw na całym świecie, umożliwiając im zabezpieczenie swoich zasobów cyfrowych i zapewnienie ciągłości biznesowej.

Za marką Airlock stoi Ergon Informatik AG, jeden z wiodących dostawców usług IT w Szwajcarii.

Rozwiązania

Airlock®

icon Airlock IAM - Centralne zarządzanie dostępem
Airlock IAM - Centralne zarządzanie dostępem
Airlock IAM jest centralnym komponentem zarządzania dostępem Secure Access Hub. Gwarantuje użytkownikom bezpieczny dostęp do danych i aplikacji, z pojedynczym logowaniem i zautomatyzowaną administracją użytkownikami.
icon Airlock Microgateway - Sprawna ochrona mikrousług
Airlock Microgateway - Sprawna ochrona mikrousług
Airlock Microgateway to lekka brama bezpieczeństwa zaprojektowana specjalnie dla środowisk kontenerowych. Przy niewielkim wysiłku pomaga inżynierom DevOps i zespołom aplikacji chronić swoje usługi przed nieautoryzowanym lub złośliwym dostępem.
icon Airlock Gateway - Ochrona aplikacji internetowych i interfejsów API
Airlock Gateway - Ochrona aplikacji internetowych i interfejsów API
Airlock Gateway to zarówno firewall aplikacji internetowych (WAF), jak i brama bezpieczeństwa API. Chroni również przed niepożądanymi botami i atakami DoS. Ta kategoria produktów jest również nazywana Web Application and API Protection (WAAP).

Dlaczego Airlock

Rozwiązania od Airlock znajdują zastosowanie w wielu firmach z różnych branż. Firma może pochwalić się referencjami między innymi od instytucji bankowych i publicznych, służby zdrowia oraz towarzystw ubezpieczeniowych.

Jak Nomios może Ci pomóc

Połączenie sił Nomios i Airlock ma na celu zrewolucjonizować bezpieczeństwo aplikacji webowych w regionie. Będziemy wyposażać Klientów w narzędzia i wiedzę niezbędną do ograniczenia ryzyka związanego z lukami w zabezpieczeniach aplikacji webowych i skutecznej ochrony ich zasobów cyfrowych przed nieautoryzowanym dostępem. Położymy nacisk na zapewnienie solidnej ochrony, skalowalności i niezawodności w celu ochrony krytycznych zasobów cyfrowych i zapewnienia bezprzerwowej pracy.

Updates

Więcej aktualizacji