Placeholder for Crowdstrike Partner/ ResellerCrowdstrike Partner/ Reseller
Elevate Partner

CrowdStrike

Największe organizacje na świecie wierzą, że CrowdStrike powstrzyma naruszenia.

Placeholder for Crowdstrike header imageCrowdstrike header image

CrowdStrike jest liderem w dziedzinie dostarczanej w chmurze ochrony punktów końcowych nowej generacji. CrowdStrike zrewolucjonizował ochronę punktów końcowych, będąc pierwszą i jedyną firmą, która połączyła oprogramowanie antywirusowe nowej generacji, wykrywanie i reagowanie na punkty końcowe (EDR) oraz zarządzaną 24/7 hunting service - wszystko to dostarczane przez jednego lekkiego agenta.

Dostarczana w chmurze ochrona punktów końcowych

Platforma CrowdStrike Falcon™, certyfikowana do zastąpienia starszych programów antywirusowych, dzięki swojej wiodącej w branży architekturze opartej na chmurze na nowo zdefiniowała sposób zapewniania bezpieczeństwa punktów końcowych. CrowdStrike Falcon chroni klientów przed zaawansowanymi cyberatakami, wykorzystując zaawansowaną sztuczną inteligencję/uczenie maszynowe bez sygnatur oraz zapobieganie zagrożeniom oparte na wskaźnikach ataku (IOA), aby powstrzymać znane i nieznane zagrożenia w czasie rzeczywistym.

Kluczowym elementem innowacyjnego podejścia jest CrowdStrike Threat Graph™, który analizuje i koreluje ponad 50 miliardów zdarzeń dziennie pochodzących z milionów czujników rozmieszczonych w ponad 170 krajach, w unikalny sposób zapewniając ochronę całej społeczności klientów na zasadzie crowdsourced.

Wiele z największych organizacji na świecie już zaufało CrowdStrike, w tym trzy z 10 największych firm globalnych pod względem przychodów, pięć z 10 największych instytucji finansowych, trzech z 10 największych dostawców usług medycznych i trzy z 10 największych firm energetycznych.

Rozwiązania

Nomios & CrowdStrike

Wyróżniamy się dzięki naszym sprawdzonym umiejętnościom w zakresie wszystkich rozwiązań Crowdstrike

icon Elevate partner
Elevate partner
Należymy do wybranej grupy Autoryzowanych Partnerów Usług Profesjonalnych na całym świecie.
icon Certyfikowani inżynierowie
Certyfikowani inżynierowie
Nasz zestaw umiejętności CrowdStrike jest najwyżej oceniany przez czołowych światowych specjalistów ds. bezpieczeństwa.
icon Referencje globalne
Referencje globalne
Firmy każdej wielkości wybierają Nomios, aby dbać o swoją bezpieczną infrastrukturę cyfrową.
icon Centrum wsparcia
Centrum wsparcia
Nomios świadczy usługi SOC oraz zapewnia wsparcie premium na skalę globalną.

Twoi dedykowani eksperci CrowdStrike

Nomios jest wielokrotnie nagradzanym Partnerem CrowdStrike o zaawansowanych specjalizacjach i wyróżniającym się personelu składającym się z wielu certyfikowanych inżynierów. Nasi inżynierowie są uznawani przez CrowdStrike za ekspertów technicznych i zwolenników rozwiązań CrowdStrike. Oznacza to, że możesz liczyć na to, że Nomios dysponuje wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby dokładnie ocenić Twoje wymagania biznesowe, a następnie zaprojektować, wdrożyć i zarządzać rozwiązaniem opartym na CrowdStrike, dopasowanym do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji