Placeholder for Fortinet Partner/ ResellerFortinet Partner/ Reseller
Gold Partner

Fortinet FortiSIEM

FortiSIEM: Zaawansowane zarządzanie informacjami i zdarzeniami związanymi z bezpieczeństwem.

Placeholder for Visibility and ManagementVisibility and Management

Przegląd SIEM

W miarę jak cyfrowa transformacja ogarnia każdą branżę, powierzchnia ataku dramatycznie (i nieustannie) rośnie, co sprawia, że zarządzanie bezpieczeństwem staje się coraz trudniejsze. Zespoły bezpieczeństwa mają trudności z nadążaniem za zalewem alertów i innych informacji generowanych przez liczne urządzenia zabezpieczające. A luka w umiejętnościach w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego tylko to utrudnia.

Infrastruktura, aplikacje i punkty końcowe (w tym urządzenia IoT) muszą być zabezpieczone. Wymaga to widoczności wszystkich urządzeń i całej infrastruktury - w czasie rzeczywistym. Organizacje muszą również wiedzieć, które urządzenia stanowią zagrożenie i gdzie.

FortiSIEM dostarcza funkcje SIEM nowej generacji

FortiSIEM łączy widoczność, korelację, automatyczną reakcję i remediację w jednym, skalowalnym rozwiązaniu. Zmniejsza złożoność zarządzania siecią i operacjami bezpieczeństwa w celu efektywnego uwolnienia zasobów, poprawy wykrywania naruszeń, a nawet zapobiegania im.

Co więcej, nasza architektura umożliwia ujednolicone zbieranie danych i analizę z różnych źródeł informacji, w tym logów, metryk wydajności, alarmów bezpieczeństwa i zmian konfiguracji. FortiSIEM łączy analitykę tradycyjnie monitorowaną w oddzielnych silosach centrum operacji bezpieczeństwa (SOC) i centrum operacji sieciowych (NOC) dla bardziej holistycznego spojrzenia na bezpieczeństwo i dostępność przedsiębiorstwa.

Ponadto, FortiSIEM UEBA wykorzystuje uczenie maszynowe i metodologie statystyczne w celu określenia normalnego zachowania i włączenia w czasie rzeczywistym, możliwego do podjęcia działań wglądu w anomalne zachowanie użytkownika w odniesieniu do danych krytycznych dla biznesu. Poprzez połączenie telemetrii, która jest pobierana z czujników punktów końcowych, przepływów urządzeń sieciowych, logów serwerów i aplikacji oraz interfejsów API chmury, FortiSIEM jest w stanie zbudować kompleksowe profile użytkowników, grup rówieśniczych, punktów końcowych, aplikacji, plików i sieci. Detekcja anomalii behawioralnych FortiSIEM UEBA jest niskonakładową, ale bardzo dokładną metodą uzyskania wglądu w aktywność end-to-end, od punktów końcowych, przez serwery on-premises i aktywność sieciową, po aplikacje w chmurze.

Fortinet

FortiSIEM zawiera

Samodzielne wykrywanie zasobów dla adaptacyjnej świadomości zagrożeń

Szybka integracja i skalowalność dla ciągle zmieniającego się środowiska sieciowego

Analiza NOC i SOC dla szybkiego wykrywania potencjalnych zagrożeń

Wielodzierżawność dla MSP i segmentowane domeny biznesowe

Widok z pojedynczego panelu dla lepszej widoczności

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji