Placeholder for Fortinet Partner/ ResellerFortinet Partner/ Reseller
Gold Partner

Fortinet licencje laboratoryjne

Licencje laboratoryjne, Proof of Concept i wirtualne laboratoria testowe.

Placeholder for Visibility and ManagementVisibility and Management

Potrzebujesz licencji laboratoryjnej Fortinet?

Poszukujesz licencji laboratoryjnej Fortinet lub wirtualnej licencji testowej? Czy poszukujesz licencji Fortinet Proof of Concept? A może po prostu chcesz zapoznać się z nowym sprzętem? Czas złożyć wniosek o licencję laboratoryjną! Jako globalny partner wielu wiodących firm technologicznych, możemy zaoferować wysokie rabaty na licencje laboratoryjne. Poproś o wycenę lub pobierz nasz cennik, klikając jeden z przycisków.

Proof Of Concept (POC)

Proof of Concept to najbardziej efektywny sposób, aby Twoje zespoły mogły zapoznać się z nowym sprzętem IT i zobaczyć rzeczywiste wyniki uzyskane na podstawie ruchu i danych. Dostosujemy POC do Twoich specyficznych potrzeb i topologii sieci, aby wykazać, że nasze rozwiązanie jest najlepszym wyborem do połączenia i ochrony Twojej organizacji.

Wirtualne laboratorium testowe (VTL)

Wirtualne laboratoria testowe pozwalają bezpiecznie zapoznać się z nowym sprzętem IT. Środowisko laboratoryjne umożliwia konfigurację i testowanie różnych funkcji i możliwości bez ponoszenia ryzyka przed wdrożeniem ich w sieci produkcyjnej. VTL to doskonały sposób na zdobycie praktycznego doświadczenia z interfejsem we własnym tempie.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji