Placeholder for Fortinet Partner/ ResellerFortinet Partner/ Reseller
Gold Partner

Zarządzanie i widoczność

FortiManager i FortiAnalyzer to kompleksowe rozwiązania do zarządzania i zapewniania widoczności w zakresie bezpieczeństwa sieci.

Placeholder for Visibility and ManagementVisibility and Management
ROZWIĄZANIA DO ZARZĄDZANIA I WIDOCZNOŚCI

Odkryj kompleksowe rozwiązania do zarządzania i zapewniania widoczności dla bezpieczeństwa sieci

ZARZĄDZANIE I WIDOCZNOŚĆ

Przegląd

Fortinet oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania i widoczności dla bezpieczeństwa sieci, zapewniając płynną ochronę i kontrolę.

Ich scentralizowana platforma zarządzania, FortiManager, oferuje łatwe w użyciu narzędzia do zarządzania różnymi sieciami, w tym provisioning, ustawienia zasad i aktualizacje. FortiAnalyzer zapewnia głęboki wgląd w aktywność sieciową i zagrożenia poprzez analizę danych i raportowanie, dzięki czemu wykrywanie zagrożeń i reagowanie na nie jest bardziej wydajne. Dzięki FortiGate, zaporom sieciowym nowej generacji Fortinet, przedsiębiorstwa zyskują pojedynczy wgląd w całą infrastrukturę sieciową. Zintegrowane ze sztuczną inteligencją narzędzia te zapewniają administratorom wgląd w czasie rzeczywistym i zautomatyzowane reakcje na potencjalne zagrożenia, zwiększając odporność na cyberzagrożenia przy jednoczesnym ograniczeniu ręcznej interwencji i złożoności zarządzania.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Eksperci ds. sieci

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Portrait of ethnic male smiling dotted shirtPortrait of ethnic male smiling dotted shirt
Updates

Więcej aktualizacji