Placeholder for Gigamon Partner/ ResellerGigamon Partner/ Reseller
Certified Partner

Gigamon

Zapewnia elastyczną widoczność i analitykę wszystkich danych w ruchu w sieci chmury hybrydowej, dzięki czemu organizacja może działać szybko, pozostać bezpieczna i wprowadzać innowacje.

Placeholder for Neom s3le Oixs IX0 unsplashNeom s3le Oixs IX0 unsplash

Najlepsza ochrona zaczyna się od widoczności

Platforma Gigamon (Gigamon Visibility Platform), zintegrowana z Twoją siecią, Twoimi narzędziami i Twoimi aplikacjami, zapewnia wszechstronną i spójną widoczność danych w ruchu w całej sieci, czy to fizycznej, wirtualnej czy w chmurze. Ta rozbudowana platforma pozwala skutecznie zarządzać, chronić i rozumieć cały ruch w Twojej sieci.

Widoczność sieci jest niezbędna do zapewnienia autoryzacji całego ruchu. Lepsza widoczność sieci oznacza możliwość usprawnienia procesu podejmowania decyzji dotyczących operacji sieciowych i bezpieczeństwa, co prowadzi do mniejszego obciążenia infrastruktury.

W ostatnich latach sieci stały się znacznie bardziej złożone, ponieważ rośnie ilość oraz różnorodność przesyłanych w nich danych. Wiele działów IT ma trudności z dostosowaniem się do nowego obciążenia, jednocześnie zapewniając dużą prędkość sieci. Unikaj martwych punktów powstałych w wyniku zwiększonego przepływu danych, wdrażając rozwiązania zapewniające widoczność, zaprojektowane w celu rozwiązania problemu i stworzenia bardziej bezpiecznego i wydajnego środowiska.

Placeholder for Zagrożenia cybernetyczneZagrożenia cybernetyczne

Dlaczego warto wybrać firmę Gigamon

Firma Gigamon oferuje kompleksowe rozwiązanie zapewniające widoczność niezależnie od wdrożonych narzędzi do monitorowania i bezpieczeństwa sieci. Dzięki niej istniejące zapory sieciowe, IPS, DLP i rozwiązania chroniące przed złośliwym oprogramowaniem staną się jeszcze bardziej skuteczne.

W połączeniu z otwartym, rozległym i rozwijającym się ekosystemem partnerów technologicznych, Gigamon jest jedyną firmą, która oferuje prostotę, szerokość i głębokość potrzebną do wsparcia optymalizacji sieci, a także zaspokojenie potrzeb związanych z bezpieczeństwem każdej organizacji, bez względu na jej wielkość i rodzaj prowadzonej działalności.

Firma Gigamon oferuje produkty zapewniające widoczność, które optymalizują wydajność i skuteczność. W związku z tym, że liczba zagrożeń bezpieczeństwa stale rośnie, poprawa widoczności ma zasadnicze znaczenie dla dalszego funkcjonowania operacji cyfrowych.

Tylko firma Gigamon może pomóc Ci w zarządzeniu, zabezpieczeniu i zrozumieniu całej sieci. Oferuje ona najlepszą platformę widoczności w branży, która służy do optymalizacji danych w ruchu w miarę zwiększania się jej objętości, prędkości i liczby zagrożeń. Teraz możesz zmniejszyć złożoność, ryzyko i koszty, jednocześnie zyskując cenne informacje na temat prowadzenia swojej firmy.

Twoi specjaliści Gigamon

Firma Nomios jest nagradzanym partnerem Gigamon, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Gigamon postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów oferowanych przez nią rozwiązań. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Gigamon i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji