Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Mist Risk Profiling

Bezpieczeństwo zasilane sztuczną inteligencją dla sieci rozproszonych, ocenia ryzyko użytkowników i urządzeń IoT, umożliwia jedno dotknięcie w celu złagodzenia zagrożenia z geoprzestrzennym śledzeniem.

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

Juniper Mist Risk Profiling

Juniper Mist Risk Profiling, wspomagane przez technologię Mist AI, wzmacnia bezpieczeństwo sieci wzdłuż rozproszonych krawędzi dostępowych, włączając kampusy, oddziały oraz stanowiska pracy zdalnej. Ocenia ryzyko związane z użytkownikami i urządzeniami IoT łączącymi się z zarządzanymi przez Mist AI rozwiązaniami przewodowymi i bezprzewodowymi, analizując dane i zachowanie ich punktów końcowych. W przypadku skompromitowanych hostów lub urządzeń, chmura Juniper Mist identyfikuje i prezentuje je, umożliwiając zespołom IT precyzyjne zlokalizowanie i zidentyfikowanie potencjalnych zagrożeń przy użyciu śledzenia geoprzestrzennego i jednorazowej reakcji.

Ta zaawansowana rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa wykorzystuje inteligencję z Juniper Advanced Threat Prevention (ATP) Cloud, chroniąc przed nieznanymi zagrożeniami, oceniając i weryfikując ryzyko związkane z urządzeniami i IoT, oraz analizując ruch zaszyfrowany. W ramach chmury Juniper Mist dostarczane są działania oparte na inteligencji zagrożeń, ułatwiające łatwą jednorazową reakcję w celu minimalizacji lub eliminacji ryzyka w całym środowisku. Dodatkowo, system umożliwia dokładne określenie geoprzestrzenne zainfekowanych użytkowników, urządzeń, w tym urządzeń IoT, niezależnie od ich statusu roamingowego, w dowolnym miejscu w środowisku sieciowym.

Aby wdrożyć Juniper Mist Risk Profiling, wymagane są następujące komponenty:

  • System operacyjny Junos® 19.4 (20.2 dla ETI)
  • Zapewnienie Wi-Fi Juniper Mist
  • Zapewnienie WAN Juniper Mist
  • Chmura Juniper Advanced Threat Prevention

Dzięki Juniper Mist Risk Profiling można osiągnąć solidne zabezpieczenia sieci na krawędzi, skutecznie zarządzając potencjalnymi zagrożeniami i zapewniając bezpieczniejsze środowisko sieciowe dla Twojej organizacji.


Risk Profiling

Funkcje i korzyści

Dzięki wykorzystaniu technologii Mist AI, Risk Profiling uzyskuje wgląd w bezpieczeństwo z Chmury Juniper ATP, oceniając potencjalne ryzyko zarówno dla użytkowników, jak i urządzeń IoT łączących się z Twoją zarządzaną siecią w Chmurze Mist. Aktywuj Mist łatwo za pomocą interfejsu użytkownika Advanced Threat Prevention.

W ramach Chmury Mist, zespoły IT mają możliwość podejmowania aktywnych działań na podstawie inteligencji zagrożeń i ocen ryzyka, co pozwala im szybko wdrożyć jednorazowe środki zaradcze, takie jak blokowanie lub izolowanie zainfekowanych hostów.

Zespoły IT otrzymują informacje o geoprzestrzennym położeniu zainfekowanych użytkowników, urządzeń i urządzeń IoT, zarówno tych w ruchu, jak i stacjonarnych, widocznych na mapie. Dzięki temu możesz szybko minimalizować zagrożenia w określonym obszarze.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji