Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Mist AI-powered wireless networking

Zaakceptuj przyszłość sieci bezprzewodowych dzięki rozwiązaniom opartym na sztucznej inteligencji od Mist.

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

Wprowadzanie sztucznej inteligencji do sieci bezprzewodowych

Wielu ekspertów przewiduje, że sztuczna inteligencja (A.I.) jest kolejną wielką technologią "zmieniającą grę", która w nadchodzących latach będzie miała wpływ na praktycznie każdy aspekt naszego życia. Według Gartner Inc. do 2020 roku technologie A.I. będą praktycznie wszechobecne w prawie każdym nowym produkcie i usłudze programowej, a A.I. będzie priorytetem inwestycyjnym w pierwszej piątce dla ponad 30 procent dyrektorów ds. informatyki.

W świecie sieci bezprzewodowych, A.I. już teraz wykazuje ogromną wartość. Mist Learning WLAN wykorzystuje uczenie maszynowe i sieci neuronowe, aby uprościć operacje, przyspieszyć rozwiązywanie problemów i zapewnić bezprecedensowy wgląd w doświadczenia użytkowników. Ale jesteśmy dopiero u progu jego prawdziwego potencjału, z obietnicą prawdziwego wirtualnego asystenta sieci bezprzewodowej tuż za rogiem, który może proaktywnie identyfikować i rozwiązywać problemy oraz przewidywać przyszłe zdarzenia szybko i niezawodnie.

W jaki sposób można wykorzystać A.I. w sieciach bezprzewodowych i jakie kroki należy podjąć, aby przygotować się na ten rozwijający się świat? Pokażemy Ci, jak to zrobić. Poniżej znajduje się przegląd sposobów, w jakie Mist wykorzystuje A.I., co jest potrzebne do zbudowania sieci WLAN opartej na AI i co ta technologia może zrobić dla Twojej firmy.

Rozproszona architektura chmury mikrousług

Nowa sieć bezprzewodowa od Mist

Startupy zawsze były siłą napędową przełomowych innowacji w przemianach rynkowych. W sieci bezprzewodowej, na przykład, Mist widział to przy przejściu od autonomicznych AP do architektur kontrolerów, które były wspierane przez nowe firmy, takie jak Airespace (obecnie Cisco) i Aruba (obecnie HPE). Zjawisko to powtórzy się wraz z przejściem do sieci opartych na sztucznej inteligencji.

Duże, starsze firmy sieciowe nie mogą zacząć od czystej kartki papieru i wprowadzić na rynek zmiany paradygmatu opartej na sztucznej inteligencji, ponieważ są obciążone istniejącymi inwestycjami w starsze rozwiązania. Co więcej, brakuje im wiedzy specjalistycznej w danej dziedzinie, a ich zasoby są podzielone pomiędzy wiele różnych silosów produktów. Stworzyło to próżnię dla nowego dostawcy usług bezprzewodowych, tj. firmy Mist, który mógłby wprowadzić branżę bezprzewodową w następną fazę wdrażania technologii napędzanej przez sztuczną inteligencję.

Placeholder for Mist new wireless networkMist new wireless network
AI-powered wireless networking

Korzyści

icon Śledzenie aktywów
Śledzenie aktywów
Znajdź aktywa w dowolnym miejscu i czasie
icon Usługi lokalizacyjne w pomieszczeniach
Usługi lokalizacyjne w pomieszczeniach
Oferowanie wyszukiwania drogi, powiadomień push i śledzenia zasobów
icon Wi-Fi z gwarancją
Wi-Fi z gwarancją
Zautomatyzuj operacje i uzyskaj unikalny wgląd w poziomy użytkowników
icon IT do DevOps
IT do DevOps
API-first, chmura czasu rzeczywistego i rozproszona architektura oprogramowania

Najlepsza wydajność Wi-Fi i Bluetooth LE

Oprócz zapewnienia najlepszego zasięgu Wi-Fi i wydajności, która jest automatycznie optymalizowana za pomocą algorytmów uczenia się przez wzmocnienie, punkty dostępowe Mist są wyposażone w dynamiczną 16-elementową matrycę antenową vBLE, która zapewnia najdokładniejsze i najbardziej skalowalne usługi lokalizacyjne w branży.

Placeholder for Office facade cloud reflectionOffice facade cloud reflection

Połączenie Wi-Fi, Bluetooth LE i IoT

Punkty dostępowe posiadają zintegrowane czujniki Internetu rzeczy (IoT) oraz port interfejsu do integracji i sterowania urządzeniami analogowymi/cyfrowymi. Dzięki temu Mist może połączyć sferę fizyczną, lokalizację i łączność, uwalniając wartość z sieci i eliminując potrzebę stosowania złożonych i kosztownych rozwiązań nakładkowych.

Placeholder for Shadow ITShadow IT
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji