Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Juniper Anuta ATOM Platforma automatyzacji sieci

Natywna, modularna platforma automatyzacji przepływu pracy w chmurze zapewnia dostarczanie sieci, zarządzanie zgodnością, orkiestrację usług i automatyzację zamkniętej pętli.

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

Anuta ATOM Platforma automatyzacji sieci

Anuta Networks jest wiodącym dostawcą rozwiązań automatyzacji sieci wielu producentów dla oddziałów, kampusów, centrów danych i sieci dostawców usług w skali sieci. Jej gotowa do pracy w chmurze platforma orkiestracji i monitorowania sieci, Anuta ATOM, zapewnia dostarczanie usług w oparciu o stan i zarządzanie przepływem pracy dla usług bezstanowych, wraz ze zgodnością konfiguracji i zarządzaniem cyklem życia urządzeń.

Jako otwarta i rozszerzalna modułowa platforma oprogramowania, Anuta ATOM zapewnia automatyzację zamkniętej pętli dla dostarczania, zarządzania, monitorowania i zapewniania sieci i usług. Jej funkcjonalność jest dostępna poprzez GUI, a także poprzez Representational State Transfer (REST) i RESTCONF API, umożliwiając integrację z systemami wsparcia operacyjnego (OSS), wsparcia biznesowego (BSS) i systemami biletowymi. ATOM jest skonteneryzowany i może być wdrażany w siedzibie firmy lub w środowiskach publicznych, prywatnych, hybrydowych lub wielochmurowych, w tym Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure i Google Cloud Platform.

Możliwości Anuta ATOM uzupełniają portfolio Juniper w zakresie automatyzacji, umożliwiając nam dostarczanie rozwiązań w zakresie automatyzacji w całym cyklu życia sieci, od planowania i projektowania do wdrażania, obsługi i optymalizacji.

Kluczowe cechy

  • Automatyzacja przepływu pracy w sieci: Możliwości automatyzacji typu low-code umożliwiają NetOps automatyzację, wizualizację, standaryzację i dokumentowanie procedur.
  • Orkiestracja usług: Wielowarstwowa, rozszerzalna i oparta na YANG orkiestracja do tworzenia i utrzymywania cyklu życia usług.
  • Zgodność z konfiguracją: Dostosowywalna platforma monitorowania zapewnia wgląd w zawiłości sieci i dostarcza użytecznych informacji.
  • Alertowanie i automatyzacja w zamkniętej pętli: Umożliwia bazowanie na zachowaniu sieci i wykonywanie działań naprawczych.
Juniper Anuta

Cechy i korzyści

Możliwości automatyzacji typu low-code umożliwiają działowi NetOps automatyzację, wizualizację, standaryzację i dokumentację.

Orkiestracja dla wielu producentów, rozszerzalna i oparta na YANG, umożliwiająca tworzenie i utrzymywanie cyklu życia usług.

Dostosowywalna platforma monitorowania zapewnia wgląd w zawiłości sieci i dostarcza użytecznych informacji.

Umożliwiają określenie podstawowych zachowań sieci, przeprowadzanie działań naprawczych i zapewnienie jakości usług przez całą dobę.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji