Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Juniper Apstra System

Skrócenie czasu projektowania i wdrażania z miesięcy lub tygodni do dni lub godzin

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner
W skrócie

Funkcje

Automatyzacja oparta na intencjach i ciągła walidacja od dnia 0 do dnia 2+

Zaawansowana telemetria, zapewnienie zasad i jedno źródło informacji

Wsparcie dla wielu producentów

Skalowalność

Intent Time Voyager rollback

Nowy sposób patrzenia na operacje w centrum danych poprzez ciągłą automatyzację i bezpieczeństwo

System Apstra oferuje nowy sposób myślenia o operacjach sieciowych w centrach danych. Na początku należy określić pożądane wyniki, a następnie oprogramowanie konfiguruje sieć, zapewnia jej zgodne z przeznaczeniem działanie, alarmuje w przypadku wystąpienia wyłączeń lub nieprawidłowości oraz zarządza zmianami i konserwacją. W ten sposób dostępne od ręki oprogramowanie Apstra umożliwia zautomatyzowanie całego cyklu życia sieci za pomocą jednego systemu, co ułatwia przejście na automatyzację sieci. Klienci doświadczyli skrócenia czasu wdrożenia o 90%, czasu rozwiązania o 70% i obniżenia kosztów operacyjnych o 83%.

Kluczowym założeniem systemu Apstra firmy Juniper jest to, że optymalne działanie zaczyna się od najlepszego projektu. System łączy projekt architekta z codziennymi operacjami, zapewniając jedno źródło prawdy, ciągłą walidację, wydajną analizę i identyfikację przyczyn źródłowych. Dzięki automatyzacji operacji Day 2 oprogramowanie zwiększa wydajność i wyniki, zapewniając widoczność i wgląd, zarządzanie incydentami, zarządzanie zmianami, zgodność i audyt oraz konserwację i aktualizacje.

Do zarządzania infrastrukturą EVPN-VXLAN i IP służy systemowy zestaw narzędzi Apstra Fabric Conductor, który automatyzuje każdy aspekt projektowania, wdrażania i obsługi. Zestaw narzędzi skraca czas od projektu do wdrożenia z miesięcy lub tygodni do dni, a nawet godzin, dzięki zatwierdzonym szablonom i protokołowi ZTP, który konfiguruje sieć za użytkownika. W przypadku wystąpienia problemów ten sam zestaw narzędzi zapobiega przestojom dzięki możliwościom przewidywania, skraca czas potrzebny na znalezienie rozwiązania oraz ogranicza błędy ludzkie dzięki zarządzaniu zmianami i szybkiemu przywracaniu całej sieci.

Juniper Asptra

Cechy + zalety

Zautomatyzuj wdrażanie i obsługę sieci dzięki zatwierdzonym i powtarzalnym projektom, a także analityce predykcyjnej i proaktywnym alarmom o anomaliach.

Szybsze wprowadzanie zmian w sieci dzięki kontroli i zatwierdzaniu zmian, a także zgodności i audytowi skalowalnej i wszechstronnej sieci.

Efektywne wykorzystanie zasobów informatycznych dzięki zatwierdzonym projektom oraz zautomatyzowanym i gwarantowanym operacjom, które wykorzystują jedno źródło prawdy do przechowywania wiedzy i sprawdzania poprawności zmian w stosunku do zamierzonych celów.

Skrócenie czasu świadczenia usług związanych z infrastrukturą sieciową o rząd wielkości; wykorzystanie analizy przyczyn źródłowych do skrócenia czasu trwania problemów z siecią; skrócenie czasu konserwacji dzięki możliwościom trybu konserwacji.

Wdrażanie i obsługa sieci wielu producentów z łatwością i prostotą sieci jednego producenta oraz wieloma opcjami wszechstronności, które pozwalają na przewidywalne dostosowanie do unikalnych środowisk.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. sieci

Automatyzacja centrum danych

Nasz wyspecjalizowany zespół ds. automatyzacji centrów danych jest dostępny do szybkiej rozmowy telefonicznej lub spotkania wideo. Porozmawiajmy o Twoim centrum danych lub wyzwaniach związanych z automatyzacją; jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Placeholder for Portrait of nomios employee Karl for CRDC CTAPortrait of nomios employee Karl for CRDC CTA

Sieci centrów danych

Uproszczenie operacji i zapewnienie doświadczeń dzięki nowoczesnemu, zautomatyzowanemu centrum danych.

Juniper pomaga zautomatyzować cały cykl życia sieci, aby uprościć projektowanie, wdrażanie i działanie oraz zapewnić ciągłą walidację.

Dostarczanie gwarantowanych doświadczeń, zarówno dla aplikacji, jak i operatorów, wymaga ponownego przemyślenia operacji w centrum danych. Uprość i zautomatyzuj swoje działania od projektu do wdrożenia (Dzień 0 i 1) poprzez codzienne operacje i zapewnienie dzięki gotowemu systemowi Juniper Apstra. Klienci osiągnęli 90% szybszy czas do wdrożenia, 70% szybszy czas do rozwiązania oraz 83% redukcję kosztów operacyjnych.

Rozwiązanie Apstra łączy projekt architekta z codziennymi operacjami dzięki pojedynczemu źródłu prawdy, ciągłej walidacji, potężnej analityce oraz analizie przyczyn źródłowych. Platformy przełączania, routingu i bezpieczeństwa Juniper wyróżniają się solidnymi możliwościami i skalowalnością, w tym kompletnymi możliwościami EVPN-VXLAN, IP fabric oraz zapobiegania zagrożeniom. Bogactwo telemetrii Juniper w połączeniu z otwartą programowalnością systemu Junos OS sprawia, że dostosowanie centrum przetwarzania danych do stale zmieniających się potrzeb biznesowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Placeholder for Developer screen coding portrait modeDeveloper screen coding portrait mode

Zautomatyzowane IP Fabric dla centrów danych

Potrzeby biznesowe w zakresie sprawnego działania i niezawodności bez kompromisów przyspieszają przyjęcie tkanin opartych na standardach z automatyzacją. Tymczasem nowe architektury aplikacji - skutkujące zmieniającymi się wzorcami ruchu i dynamicznym zapotrzebowaniem na przepustowość - zwiększają presję na modernizację sieci centrów danych. Ponadto zastąpienie przestarzałych, hierarchicznych konstrukcji pozwala wyeliminować wiele ograniczeń drzewa rozpinającego.

IP Fabric oparte na standardach i zautomatyzowane zapewniają skalowalność, niezawodność i przewidywalną wydajność bez blokowania, a także sprawność działania.

  • IP Fabric oparte na standardach: IP Fabric stało się popularną architekturą w centrach danych. Dzięki EVPN-VXLAN aplikacje tradycyjne i chmurowe korzystają z tej samej sieci w ramach otwartego rozwiązania, które może działać u różnych dostawców.
  • Zautomatyzowane operacje: Zaawansowane systemy automatyzacji oparte na intencjach zmniejszają złożoność od projektu, przez wdrożenie, aż po eksploatację infrastruktury, dzięki ciągłej walidacji i zarządzaniu zmianami w oparciu o jedno źródło prawdy.

Data Center Interconnect

Uprość projektowanie, wdrażanie i obsługę sieci DCI.

W erze chmur obliczeniowych przedsiębiorstwa, dostawcy chmur obliczeniowych i dostawcy usług potrzebują sieci Data Center Interconnect (DCI), która może być skalowana i adaptowana tak szybko, jak zmieniają się wymagania biznesowe i operacyjne.

Dzięki naszym rozwiązaniom operatorzy sieci zyskują wszechstronność w łączeniu centrów danych za pomocą odpowiedniej kombinacji technologii pakietowych, bezpieczeństwa i wirtualizacji zoptymalizowanych pod kątem środowiska DCI. Środowisko DCI nie jest ograniczone ograniczeniami ze strony dostawców ani wyzwaniami związanymi z interoperacyjnością.
Rozwiązanie

Juniper Apstra

Dowiedz się więcej o tym, jak oprogramowanie sieciowe Juniper Apstra oparte na intencjach automatyzuje i weryfikuje projektowanie, wdrażanie i działanie sieci centrów danych, od dnia 0 do dnia 2+.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji