Placeholder for ProofpointProofpoint
Silver Partner

Proofpoint

Zapewnia ochronę i widoczność największego ryzyka związanego z bezpieczeństwem cybernetycznym - Twoich pracowników.

Placeholder for Metro line over highwayMetro line over highway

Dlaczego warto wybrać firmę Proofpoint

Sprawdzony pakiet rozwiązań

Rozwiązania firmy Proofpoint zatrzymują 99% ataków opartych na załącznikach. Każdego dnia firma wykrywa i blokuje zaawansowane ataki oraz zagrożenia związane ze zgodnością w ponad 600 milionach maili, ponad 7 milionach aplikacji mobilnych i setkach tysięcy kont w mediach społecznościowych. Firma Proofpoint pomaga również klientom bezpiecznie udostępniać duże pliki i chronić poufne informacje podczas ich wysyłania, przechowywania i archiwizowania.

Szybkość i innowacje w chmurze

Rozwiązania zbudowane są na podstawie zaawansowanej platformy chmurowej, która łączy szybkość i innowacyjność. Są one wdrażane, adaptowane i aktualizowane szybciej niż narzędzia lokalne, umożliwiając wyprzedzanie najnowszych zagrożeń. Na przykład w organizacji liczącej 360 000 użytkowników rozwiązania firmy Proofpoint wdrożono niedawno w ciągu zaledwie 48 godzin.

Daleko idąca inteligencja i widoczność

Żaden inny dostawca rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa nie posiada globalnej platformy zbierania i analizy danych obejmującej pocztę elektroniczną, media społecznościowe i urządzenia mobilne. Firma Proofpoint zbiera i analizuje ponad 100 miliardów punktów danych dziennie z ponad 100 milionów skrzynek pocztowych, 200 milionów kont w mediach społecznościowych i siedmiu milionów aplikacji mobilnych.

Ta inteligencja oparta na danych daje Ci krytyczny wgląd umożliwiający zrozumienie kontekstu i skali ataku oraz praktyczną wizję potrzebną do szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu.

Twoi specjaliści Proofpoint

Firma Nomios jest nagradzanym partnerem Proofpoint, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Proofpoint postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów oferowanych przez nią rozwiązań. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Proofpoint i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji