Placeholder for RadwareRadware
Certified Partner

Radware

Kompleksowe rozwiązania klasy korporacyjnej w zakresie ochrony przed wielowektorowymi atakami DDoS, które zapobiegają awariom i pogorszeniu się jakości usług.

Placeholder for Container ship passing bridgeContainer ship passing bridge

Radware to wiodący producent rozwiązań w zakresie dostarczania aplikacji i cyberbezpieczeństwa dla wirtualnych, chmurowych i definiowanych programowo centrów danych. Wielokrotnie nagradzana oferta produktów Radware gwarantuje pełną ochronę dla aplikacji o krytycznym znaczeniu oraz maksymalną wydajność informatyczną. Rozwiązania firmy Radware znalazły zastosowanie już u ponad 10 000 klientów i operatorów na całym świecie, umożliwiając im szybkie adaptowanie się do wyzwań rynkowych, utrzymywanie ciągłości biznesowej oraz osiągnięcie maksymalnej produktywności przy jak najniższych kosztach.

Dlaczego warto wybrać Radware?

Krótszy czas reakcji aplikacji, większa dostępność i uszczelniony system bezpieczeństwa sieci. Rozwiązania sieciowe Radware w zakresie cyberbezpieczeństwa i dostarczania aplikacji gwarantują optymalny poziom jakości usług dla aplikacji w wirtualnych, chmurowych i definiowanych programowo centrach danych.

Dostarczanie aplikacji

Jeżeli Twoja organizacja korzysta z aplikacji biznesowych Microsoft, SAP, Oracle, IBM, VMware lub innych popularnych producentów, musisz zadbać o błyskawiczne czasy reakcji, dostępność 24/7, stały dostęp z różnych lokalizacji i skuteczną ochronę sieci dostarczania aplikacji. Radware pomoże Ci spełnić te warunki dzięki wyjątkowej grupie produktów do równoważenia obciążenia.

Wydajność aplikacji

Zespół Radware rozumie, że takie czynniki, jak zadowolenie klienta, produktywność pracowników, sprawność operacyjna czy dochody, zależą od prawidłowego działania aplikacji o krytycznym znaczeniu dla biznesu. Dlatego z zaangażowaniem pomaga klientom zwiększać wydajność rozwiązań od dostawców takich jak Microsoft, SAP, Oracle, IBM czy VMware, od których zależy szybkość stron i aplikacji internetowych.

Wirtualizacja i konsolidacja

Wirtualizacja jest na czasie, a Radware ma w swojej ofercie kilka ciekawych rozwiązań w tym obszarze. Firma stworzyła pierwszą na rynku infrastrukturę dostarczania aplikacji wirtualnych, która umożliwia integrację zasobów obliczeniowych, kontrolera dostarczania aplikacji i usług wirtualizacji w jedną wszechstronną, skalowalną infrastrukturę.

Rozwiązania w zakresie chmur prywatnych/hybrydowych

Przedsiębiorstwa decydują się na wdrożenie technologii chmury w celu poprawy ogólnej efektywności i pozyskania nowych możliwości biznesowych za korzystną cenę. Wysoce zwirtualizowane centra danych tworzą prywatne chmury dla optymalnego wykorzystania zasobów firmy. Możliwość korzystania z chmury poza siedzibą firmy zwiększa jej produktywność i ułatwia tworzenie aplikacji poza infrastrukturą IT.

Rozwiązania w zakresie sieci definiowanych programowo (SDN)

Aplikacje Radware w zakresie sieci SDN zwiększają bezpieczeństwo, wydajność i dostępność sieci dostarczania aplikacji, ponieważ programują one sieć SDN tak, aby gromadziła dane i w optymalny sposób przekazywała ruch w usługach sieciowych. Natywne komponenty nowego stosu protokołów sieciowych wprowadzone przez SDN obejmują urządzenia sieciowe w funkcji przetwarzania danych oraz kontrolery SDN w funkcji sterowania.

Bezpieczeństwo

Rozwiązania Radware w zakresie bezpieczeństwa zapewniają zintegrowaną ochronę sieci dostarczania aplikacji oraz funkcję zarządzania narzędziami i tworzą najlepszą w swojej klasie, wielowarstwową architekturę bezpieczeństwa. Attack Mitigation System to pierwsze na rynku w pełni zintegrowane rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa IT, które w czasie rzeczywistym chroni infrastrukturę aplikacji przed przerwami w dostępie do sieci lub aplikacji, wykorzystywaniem podatności aplikacji, rozprzestrzenianiem się złośliwego oprogramowania, kradzieżą informacji, atakami na usługi sieciowe lub złośliwą zmianą zawartości strony internetowej.

Ochrona przed atakami na SSL

Szyfrowanie połączeń internetowych za pomocą protokołu HTTPS stale zyskuje na popularności, a cyberprzestępcy znaleźli nowy kanał, przez który mogą uzyskać dostęp do sieci. Funkcja inspekcji ruchu wychodzącego SSL to proste i wydajne rozwiązanie polegające na przechwytywaniu zaszyfrowanego ruchu, który następnie przekierowywany jest do różnych narzędzi bezpieczeństwa, co zapewnia stałą łączność internetową i minimalne opóźnienia w ruchu.

Twoi specjaliści Radware

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Radware i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Radware postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Radware. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Radware oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji