Placeholder for Rapid 7Rapid 7
Silver Partner

Rapid7

Zwiększ wpływ na bezpieczeństwo dzięki Rapid7, zapewniając wspólną widoczność, analitykę i automatyzację w celu połączenia zespołów ds. bezpieczeństwa, IT i DevOps.

Placeholder for Eberhard grossgasteiger Vd Yo R4v E7s unsplashEberhard grossgasteiger Vd Yo R4v E7s unsplash

Firma Rapid7 zmienia dane w działanie, umożliwiając specjalistom ds. bezpieczeństwa IT rozwój oraz ochronę ich organizacji. W jaki sposób? Rozwiązania Rapid7 oparte są na zaawansowanej analizie i doskonałym zrozumieniu sposobu myślenia atakującego. Ułatwia to gromadzenie danych, przekształcanie ich w priorytetowe i przydatne informacje oraz przekazywanie ich osobom, które na ich podstawie mogą podejmować szybkie działania.

Specjaliści ds. IT i bezpieczeństwa ponoszą ogromną odpowiedzialność

W czasach zawrotnego rozwoju technologii i połączeń cyfrowych Twoja rola jako specjalisty ds. technologii nigdy nie była tak ważna. Zwiększasz bowiem zdolność swojej organizacji do wprowadzania innowacji i korzystania z dzisiejszych technologii, jednocześnie chroniąc wszystkich przed poważnym ryzykiem związanym z wszechobecną łącznością. Jednak nie mając odpowiednich informacji w odpowiednim czasie niemożliwe jest dokładne zrozumienie tego, co dzieje się w Twoim świecie, ani szybkie działanie w celu przejęcia kontroli nad ostatecznym wynikiem. Zmuszony polegać na wielu rozwiązaniach punktowych, toniesz w rozdrobnionych danych, mając niewiele lub nie mając żadnej wiedzy. Twoja organizacja jest zagrożona i trudno jest mieć pewność, że podejmujesz właściwe działania we właściwym czasie.

Firma Rapid7 to rozumie

Jej rozwiązania wykorzystują kluczowe informacje niezbędne do rozwoju i ochrony interesów organizacji. Firma Rapid7 ułatwia unifikację danych operacyjnych w różnych systemach, a jej zaawansowana analityka odblokowuje informacje wymagane do bezpiecznego opracowywania, obsługi i zarządzania dzisiejszymi zaawansowanymi aplikacjami i usługami.

Firma Rapid7 rzuca światło na martwe punkty, aby odkryć ukryte luki w zabezpieczeniach sieci i aplikacji, ryzykowne zachowania użytkowników, błędną konfigurację zasobów, wykorzystanie usług w chmurze, problemy z operacjami IT itp.

Dostarcza zaawansowane analizy, które pozwalają na efektywną współpracę w zakresie bezpieczeństwa IT i operacji w celu analizy ryzyka, wykrywania ataków, ustalania priorytetów działań naprawczych, pomiaru wpływu tych działań i reagowania w momencie ataku. Dzięki automatyzacji skupieniu się na uproszczeniu firma Rapid7 eliminuje wysiłek związany z zarządzaniem danymi i uwalnia specjalistów ds. technologii od ciężkiej pracy manualnej, dzięki czemu mogą oni skupić się na bardziej strategicznych projektach o większym znaczeniu. Wyposażony we właściwe informacje we właściwym czasie, wywierając odpowiedni wpływ, w końcu masz jasność, kontrolę i pewność siebie, aby rozwijać swoją firmę.

Twoi specjaliści Rapid7

Firma Nomios jest nagradzanym partnerem Rapid7 o zaawansowanych specjalizacjach, a zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Rapid7 postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów oferowanych przez nią rozwiązań. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Rapid7 i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji