Usługi w zakresie przygotowania i wdrożenia

Dzięki nam wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych staje się prostsze, tańsze i łatwiejsze dla Twoich pracowników, którzy mogą skupić się na działaniach generujących zyski i inicjatywach strategicznych.

Placeholder for Construction steel framework highriseConstruction steel framework highrise

Przygotowanie i wdrożenie – o co chodzi?

Określenie „przygotowanie i wdrożenie” opisuje proces, w którym duża liczba urządzeń IT jest konfigurowana jednocześnie w jednej centralnej lokalizacji, co pozwala na ich szybką instalację i wdrożenie w biurach, sklepach i centrach danych – po dotarciu na miejsce są natychmiast gotowe do uruchomienia. W skład całego procesu wchodzi wiele pojedynczych zdarzeń, których zgranie jest kluczem do sukcesu, każde z nich odgrywa bowiem kluczową rolę – od weryfikacji zasobów IT i instalacji oprogramowania, przez testowanie, konfigurację i dostosowywanie do potrzeb klienta, aż po kompletację i pakowanie.

Korzyści

Dlaczego warto zadbać o centralizację tego procesu?

icon Szybkość
Szybkość
Przeprowadzenie procesu w kontrolowanym środowisku niezależnym od przedsiębiorstwa pozwala zmniejszyć liczbę opóźnień i ograniczyć zjawisko poszerzania zakresu projektu w czasie jego trwania.
icon Gotowość do podłączenia
Gotowość do podłączenia
Po dotarciu na miejsce nowe urządzenia są skonfigurowane i gotowe do podłączenia, dzięki czemu oszczędzasz czas i miejsce, a jednocześnie unikasz konieczności rozwiązywania problemów.
icon Skalowalność
Skalowalność
Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania wdrażanie technologii w nowych sklepach, biurach, centrach danych, magazynach czy centrach dystrybucyjnych staje się systematyczne, powtarzalne i skalowalne.
Nasz proces

Nasz proces przygotowania, konfiguracji i wdrażania rozwiązań

Nasza metodologia obejmuje szereg etapów, w ramach których realizowane są procesy przygotowania, konfiguracji i wdrażania rozwiązań w zakresie sieci i bezpieczeństwa. W zależności od danego projektu niektóre kroki mogą ulegać niewielkim zmianom, jednak z ogólnego punktu widzenia cały proces składa się z następujących etapów:

Odbiór i weryfikacja sprzętu

Sprawdzenie, czy zamówiono i otrzymano właściwy sprzęt przed rozpoczęciem konfiguracji i wdrożenia, zajmuje dużo czasu, jednak jest kluczowym etapem, od którego zaczyna się cały proces. Po otrzymaniu przez nas urządzeń każde z nich dostaje indywidualny numer seryjny i zostaje skatalogowane, aby umożliwić skorzystanie z gwarancji oraz śledzenie urządzeń według lokalizacji. Dzięki temu przekazany sprzęt jest uporządkowany i rozliczony jeszcze przed rozpoczęciem procesu.

Placeholder for Warehouse logistics barcode scannerWarehouse logistics barcode scanner

Indywidualna konfiguracja urządzeń

W przypadku wyboru indywidualnej konfiguracji urządzeń w ramach procesu poszczególne urządzenia są konfigurowane pod kątem określonego rozwiązania i lokalizacji. Gdy przesłany sprzęt dociera na miejsce, każde urządzenie sieciowe lub zabezpieczające jest skonfigurowane i gotowe do pracy natychmiast po rozpakowaniu. Konieczne jest tylko wykonanie podstawowych prac konfiguracyjnych, jednak w razie potrzeby możemy zaoferować usługi naszych przedstawicieli terenowych.

Placeholder for Close up of man coding on laptop scopio 39e6dc1c 65ff 4f46 9c9e cc5cc18cb5e3Close up of man coding on laptop scopio 39e6dc1c 65ff 4f46 9c9e cc5cc18cb5e3

Wstępna instalacja modułów i akcesoriów

Jednym z najistotniejszych elementów całego procesu jest wstępna instalacja modułów, kart i akcesoriów – wszystko ze względu na to, że w świecie urządzeń biznesowych trudno mówić o uniwersalnych rozwiązaniach dostosowanych do potrzeb wszystkich klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by urządzenia dotarły do Twojej firmy skonfigurowane i wyposażone we wszystkie wymagane podzespoły. Wystarczy podłączyć!

Placeholder for Orange network cables switchesOrange network cables switches

Testowanie urządzeń

Każde urządzenie jest testowane, co pozwala nam zagwarantować, że wszystkie podzespoły są sprawne, a komunikacja działa zgodnie z założeniami. Na tym etapie weryfikujemy także, czy zostało zainstalowane właściwe oprogramowanie układowe.

Placeholder for Juniper networks popular img 1Juniper networks popular img 1

Pakowanie

Koniec z opóźnieniami i poszukiwaniem zagubionego sprzętu. Skorzystanie z naszych usług w zakresie kompletacji, pakowania i logistyki gwarantuje, że wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria są pakowane w schludny pakiet i wysyłane razem. Dzięki temu zamówiony sprzęt dociera na miejsce na czas – gotowy do podłączenia.

Placeholder for Logistics warehouse operationLogistics warehouse operation
Profesjonalne usługi

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. To może być pierwszy krok do wspaniałej współpracy.

Placeholder for Portrait of french manPortrait of french man
Updates

Aktualności i artykuły na blogu