Ocena cyberbezpieczeństwa

Oceń poziom cyberbezpieczeństwa w swojej firmie i zrób plany na przyszłość.

Placeholder for Architectural hall way led wallArchitectural hall way led wall

Ocena cyberbezpieczeństwa przeprowadzana przez firmę Nomios zawiera przydatne rekomendacje umożliwiające poprawę bezpieczeństwa z wykorzystaniem najlepszych praktyk w branży w połączeniu z najlepszą dostępną technologią.

Organizacje, które szukają sposobów na zwiększenie swojej zdolności do odpowiadania na cyberataki, mają wiele możliwości. Mogą one na przykład ocenić swoje aktualne bezpieczeństwo i zasady dotyczące reagowania na zdarzenia, a także zweryfikować, w jaki sposób zasady te przestrzegane są w praktyce. Mogą również przeprowadzić branżowe testy porównawcze. Wystarczy, że zwrócą się do firmy Nomios.

Zapewni im ona fachową i pogłębioną ocenę cyberbezpieczeństwa, która pomoże ograniczyć ryzyko, zminimalizować skutki włamania i ochronić organizację przed atakami w przyszłości. Oferujemy szeroki wachlarz wewnętrznych i zewnętrznych ocen infrastruktury, aplikacji i operacji, między innymi:

 • Ocenę i analizę cyberbezpieczeństwa
 • Ocenę słabych punktów i testy penetracyjne
 • Ocenę naruszeń
 • Ocenę ochrony bezprzewodowej
 • Analizę i opracowanie zasad oraz procedur
Jak pracujemy

Współpracuj z naszymi ekspertami

Oferujemy również przygotowanie rozmaitych dokumentów, począwszy od szczegółowych raportów po sprawozdania i kompleksowe prezentacje. W przypadku każdej współpracy firma Nomios regularnie doradza klientom w kwestii otwartych zadań i zapytań, jak również zapewnia aktualizacje oraz doradztwo w zakresie poprawy bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym w przypadku, gdy w trakcie oceny stwierdzone zostaną istotne problemy.

Na życzenie klienta możliwy jest także dodatkowy transfer wiedzy, który gwarantuje, że wykonana praca nie ogranicza się wyłącznie do pojedynczego zlecenia, ale zapewnia płynne przekazanie nowo zdobytej wiedzy do struktur i działu operacyjnego klienta.

"Nasze dane pokazują, że poprzez optymalizację istniejących infrastruktur informatycznych i lepsze wykorzystanie stosowanych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, 68% organizacji może w dużym stopniu poprawić swoje cyberbezpieczeństwo." - Krystian Baniak, Security Team Leader

Nasza metodologia w zakresie bezpieczeństwa opiera się na latach doświadczeń w pracy nad rzeczywistymi praktykami dotyczącymi bezpieczeństwa informatycznego oraz doświadczeniu śledczym. Potwierdza to zrozumienie indywidualnego środowiska danej organizacji, tolerancji ryzyka oraz krajobrazu zagrożeń. Ma ono na celu opracowanie konkretnych rozwiązań, które są aktualne, przydatne i adekwatne.

Placeholder for Team meeting video callTeam meeting video call

Ocena cyberbezpieczeństwa szczegółowo określa potencjalne zagrożenia

Nasi eksperci ds. cyberbezpieczeństwa, którzy przeprowadzali oceny bezpieczeństwa dla agencji rządowych oraz międzynarodowych firm działających w różnych sektorach, wykorzystują wiele sprawdzonych technik, najlepszych praktyk w danej branży oraz najlepszych komercyjnych, jak również firmowych technologii. Ich celem jest:

 • Skuteczne identyfikowanie, monitorowanie i analizowanie słabych punktów w zakresie bezpieczeństwa informacji.
 • Pomoc w opracowywaniu metod mających za zadanie zarządzanie lub rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem danych.
 • Rozpoznawanie potencjalnych problemów związanych z prywatnością i bezpieczeństwem danych.
 • Opracowywanie kroków naprawczych w kolejności ich znaczenia oraz przygotowywanie na ich podstawie skutecznego planu dostosowanego do określonych celów, harmonogramu i budżetu Państwa firmy.

Ocena cyberbezpieczeństwa: Nie ma uniwersalnych rozwiązań

Zdajemy sobie sprawę, że kluczem do skutecznej oceny cyberbezpieczeństwa i zapobiegania naruszeniom danych jest osiągnięcie i utrzymanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w Państwa organizacji. Nasi eksperci ds. cyberbezpieczeństwa przeprowadzają kompleksowe oceny wewnętrznego i zewnętrznego ryzyka, na podstawie których oceniają Państwa infrastrukturę informatyczną, aplikacje oraz procesy pod względem słabych punktów. Są to między innymi:

 • Oceny i analizy ryzyka IT w przedsiębiorstwie
 • Oceny bezpieczeństwa sieci
 • Testy penetracyjne
 • Oceny bezpieczeństwa fizycznego
 • Oceny słabych punktów
 • Testy aplikacji webowych
 • Oceny ochrony bezprzewodowej
 • Oceny i opracowywanie zasad

Nomios współpracuje z działem IT oraz wewnętrznym zespołem ds. bezpieczeństwa informatycznego w Państwa firmie w zakresie analizy infrastruktury cyfrowej z szerszej perspektywy, poszukując wzorców, na podstawie których określa, z czego wynikają zidentyfikowane słabe punkty. Ponadto zespół Nomios oceniający poziom cyberbezpieczeństwa przekłada wnioski z oceny na przydatne dla Państwa firmy działania usprawniające wraz z listą rekomendacji według ich ważności.

Opinia eksperta. Na życzenie.

Ocena cyberbezpieczeństwa

W trakcie oceny cyberbezpieczeństwa nasz zespół oszacowuje poziom zaawansowania istniejących możliwości ochrony informacji, identyfikuje słabe punkty i przedstawia rekomendacje dotyczące najważniejszych obszarów do poprawy. Nasza ocena nie dotyczy tylko aspektów technicznych. Przyglądamy się także ludziom, procesom i technologiom, jednocześnie starając się zrozumieć ogólny stan ryzyka.

W ocenie ryzyka i cyberbezpieczeństwa Nomios wykorzystuje długoletnie doświadczenie, pomagając w identyfikacji potencjalnych słabych punktów oraz wdrażaniu rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i środków zapobiegawczych w celu skutecznej ochrony wrażliwych informacji. Jesteśmy „technologicznymi agnostykami”, w związku z czym skupiamy się wyłącznie na działaniu w charakterze Państwa adwokata w skomplikowanym świecie informatyki.

Żadnych księgowych. Żadnych eleganckich konsultantów. Eksperci z praktycznym doświadczeniem.

Zespół Nomios zajmujący się oceną cyberbezpieczeństwa składa się z ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa, osób, które doskonale posługują się najnowszą technologią i zaawansowanymi narzędziami, a także osób mających niezwykłą intuicję charakterystyczną dla doświadczonych śledczych.

Nasi eksperci to doświadczeni inżynierowie bezpieczeństwa, cyberśledczy, znawcy informatyki śledczej oraz profesjonaliści w zakresie rozwiązań sieciowych – osoby, które posługują się tym samym językiem, co pracownicy działu IT w Państwa firmie i które są w stanie przeprowadzić dogłębną analizę, na którą pracownicy działu IT nie mają ani czasu, ani odpowiednich środków.

Placeholder for Remote browser isolationRemote browser isolation
Usługi oceny

Zamów ocenę już dziś

Poproś o ocenę i pozwól naszym ekspertom pomóc Ci iść naprzód.

Placeholder for Portrait of guy smiling eyes closedPortrait of guy smiling eyes closed
Updates

Aktualności i artykuły na blogu