Historia sukcesu
Placeholder for Sylvania LogoSylvania Logo

Globalny producent oświetlenia Sylvania wybiera zarządzane usługi firewall

Oświetlenie jest niezwykle ważne, jeśli chodzi o tworzenie atmosfery w przestrzeni.

Sylvania jest wiodącym dostawcą konsumenckich, profesjonalnych i architektonicznych rozwiązań oświetleniowych. Nie tylko projektuje, produkuje i instaluje rozwiązania oświetleniowe, ale także przekracza granice technologii i dąży do innowacji we wszystkim, co robi. Produkty i rozwiązania Sylvania są używane w szerokim zakresie zastosowań, w tym w logistyce i przemyśle, biurach, handlu detalicznym, hotelarstwie, muzeach i galeriach, edukacji i mieszkalnictwie.

Placeholder for Sylvania hospitalitySylvania hospitality

Złamane zapory sieciowe

Jedna z centralnych zapór sieciowych firmy Sylvania została naruszona, powodując, że jej strony internetowe były niedostępne, a krytyczne systemy działały nieprawidłowo. Pomimo posiadania nadmiarowego rozwiązania, oba urządzenia uległy awarii w ciągu dwóch godzin. W ciągu jednego dnia inżynierowie ds. bezpieczeństwa Nomios zainstalowali zaporę ogniową Juniper SRX jako rozwiązanie tymczasowe, zapewniając funkcjonowanie witryn internetowych firmy Sylvania podczas weekendu. Rozwiązanie tymczasowe zostało wdrożone do czasu, gdy zostaną zainstalowane nowe zapory.

Rozwiązanie na weekend

Mimo że istniała nadmiarowa konfiguracja, dwie zapory sieciowe zostały naruszone praktycznie w tym samym czasie. W momencie naruszenia dostawca Sylvanii nie był w stanie dostarczyć urządzeń zastępczych w akceptowalnym terminie. "Niestety, mieliśmy podpisaną umowę na wsparcie z innym dostawcą tego nadmiarowego sprzętu", wyjaśnia Armand. "Ale z powodu długiego sierpniowego weekendu dostarczenie urządzenia zastępczego zajęłoby trzy dni". Podczas gdy stary dostawca powiedział, że nie może nic zrobić do czasu zakończenia weekendu, Nomios rozwiązał problem do końca piątku wieczorem.

Placeholder for Sylvania front deskSylvania front desk

Aktualizacja centrum danych i zarządzane usługi firewall

W celu wsparcia i ochrony swoich systemów o znaczeniu krytycznym oraz zapewnienia wysokiej wydajności, Nomios przeprowadził analizę. Wykazała ona, że centrum danych w krajach Beneluksu musi zostać zmodernizowane i potrzebuje najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. "Od tamtej pory współpracujemy z Nomios nad przeglądem infrastruktury sieciowej w naszych centrach danych" - mówi Armand. "Jesteśmy w trakcie wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, a Nomios zajmuje się ich instalacją, konfiguracją i monitorowaniem".

„Usługi Nomios, z których teraz korzystamy, to zgodne z aktualnym stanem wiedzy technologie w dobrej cenie”– Armand Bovie, Global Senior ICT Manager w Feilo Sylvania.

Nowa infrastruktura i rozwiązania monitorujące umożliwiają firmie Sylvania zapobieganie, wykrywanie i rozwiązywanie problemów związanych z cyberatakami i/lub zagrożeniami. Zapory sieciowe używane przez Sylvanię dla jej stron internetowych w 48 krajach zostały zmodernizowane i są w pełni zarządzane przez certyfikowanych inżynierów Nomios. W ten sposób firma Sylvania korzysta z uwagi, jaką Nomios poświęca bezpieczeństwu cybernetycznemu i swojej wiedzy w zakresie sieci, wspierając firmę Sylvania w zapewnieniu ciągłej operacyjności i ochrony sieci o znaczeniu krytycznym.

Bezpieczeństwo nowej generacji i infrastruktura jako usługa

Nasze usługi zarządzane pomagają w obsłudze środowisk technologicznych. Firma Nomios zapewnia wiedzę techniczną, spójność usług i elastyczność w odniesieniu do wielu dostawców, technologii i regionów geograficznych. Zmniejsz koszty ogólne i zwiększ wydajność, wykorzystując naszą skalę, doświadczenie, wiedzę i wysoki poziom standaryzacji.

"Wiedza i doświadczenie firmy Nomios pozwala nam stosować bardziej innowacyjne technologie IT i zwiększać bezpieczeństwo naszych systemów. Dzięki niej zarządzanie sprzętem sieciowym jest bardziej efektywne, a my możemy jeszcze bardziej scentralizować naszą infrastrukturę IT. Firma Nomios jest elastycznym partnerem, który pomaga nam wymyślać pomysły i szybko reagować na dodatkowe i nowe potrzeby związane z siecią. To świetne rozwiązanie dla nas jako grupy przemysłowej i naszych klientów." - Armand Bovie, Global Senior ICT Manager w firmie Sylvania
Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Czy masz projekt, który chciałbyś omówić?

Chętnie dowiemy się o Twoim projekcie bezpieczeństwa, wyzwaniach infrastrukturalnych lub innych pytaniach. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość.

Zadzwoń teraz
Placeholder for Portrait of ethnic man looking awayPortrait of ethnic man looking away
Updates

Aktualności i artykuły na blogu