Mobile core replacements

Wielu operatorów sieci komórkowych dąży do zastąpienia wielu starszych elementów sieci, takich jak DRA, STP i inne.

W obecnym krajobrazie wielu operatorów sieci komórkowych dąży do wymiany wielu starszych elementów sieci, takich jak DRA, STP i inne. Powodów jest wiele, np. wycofanie produktów z eksploatacji lub wsparcia, ale także polityka rządowa wymuszająca wymianę sprzętu od tzw. dostawców wysokiego ryzyka.

Biorąc pod uwagę wykonalność wymiany tych krytycznych elementów sieci, kluczowe jest, aby takie projekty nie były tylko wymianą 1:1 - ostatecznie muszą one przynieść również dodatkowe korzyści funkcjonalne i ekonomiczne.

Dlaczego więc nie zdecydować się na rozwiązanie z jednym silnikiem oprogramowania, które zapewnia STP, DRA, EIR i wiele innych funkcji sieciowych na jednej platformie, zapewniając niezrównaną elastyczność sygnalizacji i obniżenie kosztów OPEX w tym samym czasie?

Nomios ma doświadczenie w dostarczaniu przyszłościowych produktów w przestrzeni mobilnej oferujących wiele korzyści, zwłaszcza jeśli chodzi o funkcjonalność, pojemność, projektowanie oprogramowania i elastyczność. Nasi eksperci łączą wielofunkcyjność produktu ze swoim bogatym doświadczeniem w zastępowaniu starszych lub istniejących rozwiązań ze wszystkimi aktywnymi funkcjami w nowe rozwiązanie z minimalnym lub żadnym przestojem.

Jakie są korzyści?

icon Single Engine Solution
Single Engine Solution
icon Produkt przyszłościowy
Produkt przyszłościowy
icon Nie kolejna wymiana silosu
Nie kolejna wymiana silosu
icon Potencjalne oferty pakietowe
Potencjalne oferty pakietowe
Połącz się z nami

Eksperci w dziedzinie 5G i rozwiązań mobilnych

Nasz zespół jest dostępny na szybką rozmowę telefoniczną lub spotkanie wideo. Połączmy się i porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, przeanalizujmy raporty porównawcze dostawców lub porozmawiajmy o nadchodzących projektach IT. Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu