Private LTE networks

Większy zasięg, przepustowość i kontrola sieci firmowej.

Prywatna łączność 4G (a w przyszłości 5G) będzie miała duże znaczenie dla kilku sektorów, takich jak transport, opieka zdrowotna, energetyka, przemysł i wiele innych. Prywatne LTE opiera się na technologiach opracowanych dla mobilności rozległej i skalowanych w taki sposób, aby mogły być wdrażane przez organizacje prywatne w celu stworzenia własnych ekosystemów.

Organizacje, które mogą odnieść największe korzyści z prywatnego LTE, mają przypadki użycia, które nie są obsługiwane przez sieci publiczne. Wdrożone jako sieci prywatne, organizacje mogą korzystać z pełnego zestawu funkcji LTE, aby skonfigurować i zoptymalizować sieć. Ogólnie rzecz biorąc, prywatne sieci LTE są projektowane z myślą o komunikacji maszynowej jako głównym użytkowniku. Niemniej jednak, u podstaw rozważań nad siecią prywatną mogą leżeć inne podstawowe powody, takie jak:

  • Zasięg
  • Pojemność
  • Kontrola

Nasi specjaliści z sektora telekomunikacyjnego oferują wgląd i narzędzia, które pomogą Twojej firmie zidentyfikować możliwości prywatnych sieci LTE, zmaksymalizować wzrost i zapobiec ewentualnym pułapkom. Od mobilnych sieci szerokopasmowych, przez infrastrukturę sieciową, po ewolucję urządzeń, dajemy Ci dostęp do profesjonalistów z cennym, praktycznym doświadczeniem.

Whitepaper

Pobierz nasz whitepaper na temat prywatnych sieci LTE

Dowiedz się więcej o zaletach prywatnych sieci LTE w porównaniu z prywatnymi sieciami bezprzewodowymi.

Placeholder for Adam Piątek szare portetAdam Piątek szare portet

Adam Piątek

Security Engineer,
Nomios Poland

Updates

Aktualności i artykuły na blogu