Broadforward

BICS wybiera firmę Infradata B.V. i BroadForward jako dostawców routera sygnalizacyjnego nowej generacji

Do przeczytania w 2 min.
Placeholder for Rodion kutsaev 0 VGG7cq Tw Co unsplashRodion kutsaev 0 VGG7cq Tw Co unsplash
BroadForward

Share

Nomios B.V. wdrożyliśmy router sygnalizacyjny BroadForward (STP) w spółce Belgacom International Carrier Services (BICS). Zdobyliśmy pozycję czołowego eksperta w dziedzinie rozwiązań w zakresie inteligentnego routingu i interoperacyjności opartych na produktach w ofercie BroadForward. Mamy szerokie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i wspieraniu tych produktów u BICS i innych operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie.

Rozwiązanie STP nowej generacji jest wdrażane jako centralny, wszechstronny węzeł routingu dla całego ruchu sygnalizacyjnego związanego z sieciami 2G/3G. Oprogramowanie zapewnia BICS inteligencję sygnalizacji niezbędną do ujednolicenia i uproszczenia konfiguracji routingu opartego na SS7, zarządzania i realizacji całego ruchu sygnalizacyjnego SS7. STP może pracować samodzielnie lub na platformie z jednym silnikiem oprogramowania wspólnie z innymi produktami BroadForward, takimi jak kontroler sygnalizacji Diameter, może także zostać rozszerzony o BroadForward SS7 i zaporę Diameter.

Zdecydowanie polecamy realizację właśnie takiego rozwiązania, ponieważ jest ono oparte na specjalnie zaprojektowanym oprogramowaniu, umożliwia łatwą konfigurację na podstawie interfejsu użytkownika oraz integrację zaawansowanych scenariuszy sygnalizacji wykorzystujących różne protokoły i technologie bez potrzeby tworzenia specjalnych skryptów czy kodów. Firma Nomios zaimplementowała wcześniej w BICS kontroler sygnalizacji BroadForward Diameter (DSC) do routingu całego ruchu sygnalizacyjnego 4G w sieci IPX.

BICS jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań łącznościowych w zakresie hurtowych usług dla operatorów sieci bezprzewodowych i telekomunikacyjnych na całym świecie. Jako największy globalny dostawca usług roamingu dociera do ponad 1000 miejsc na świecie. Sieć BICS obejmuje ponad 200 krajów, a składają się na nią kable światłowodowe i podmorskie, łącza satelitarne oraz połączenia z głównymi światowymi centralami. BICS wdraża oparte na wielu technologiach rozwiązania (SS7, GRX, IPX i Cloud), które umożliwiają bezproblemowe współdziałanie komunikacji tradycyjnej i w chmurze.

Dyrektor zarządzający firmy Nomios odpowiedzialny za kraje Beneluksu, Kris Verheye, dodaje: „Wybór routera STP BroadForward nowej generacji jako centralnego elementu sieci GRX jest świadectwem nie tylko naszej bliskiej współpracy z BICS, ale także zaufania, jakim zespół techniczny darzy technologie BroadForward w kontekście swoich sieci IPX i GRX. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że firma Nomios mogła odegrać kluczową rolę w pomyślnym wdrożeniu rozwiązania STP nowej generacji w BICS”.

"Jesteśmy bardzo dumni z tego, że firma Nomios mogła odegrać kluczową rolę w pomyślnym wdrożeniu rozwiązania STP nowej generacji w BICS”.- Kris Verheye, Dyrektor zarządzający firmy Nomios odpowiedzialny za Beneluks

O BICS Belgacom International Carrier Services

Jako wiodący międzynarodowy dostawca rozwiązań komunikacyjnych BICS tworzy niezawodne i bezpieczne usługi łączności komórkowej dostępne przez cały czas i w każdym miejscu. Firma jest globalnym operatorem połączeń głosowych i czołowym dostawcą usług komórkowej transmisji danych na świecie. Opracowywane przez nią rozwiązania stanowią podstawę stylu życia współczesnych konsumentów – od globalnej łączności komórkowej, bezproblemowego korzystania z roamingu, zapobiegania oszustwom i uwierzytelniania, po globalne wiadomości i IOT. Firma ma siedzibę główną w Brukseli i jest silnie obecna w Afryce, obu Amerykach, Azji, Europie oraz na Bliskim Wschodzie.

O Broadforward

BroadForward to wiodący dostawca inteligentnego oprogramowania sygnalizacyjnego w środowiskach sieci 2G/3G, 4G/LTE, 5G, IMS, Wi-Fi, IPX, M2M i stacjonarnych. Pięciokrotnie nominowana do nagrody GSMA za najlepszą technologię mobilną firma BroadForward oferuje podstawowe produkty sieciowe w zakresie routingu, interoperacyjności, bezpieczeństwa i przenośności numerów, zaprojektowane na potrzeby konwergencji oraz sieci następnej generacji. Aktywny plan przechodzenia na sieci 5G wspomaga dostawców usług w przenoszeniu sieci na technologie następnej generacji z funkcjami Service Communication Proxy (SCP), Binding Support Function (BSF), Security Edge Protection Proxy (SEPP), 5G EIR, interoperacyjności 4G-5G i koordynowania sygnalizacji między wieloma protokołami. Wszystkie produkty BroadForward działają na sprzęcie różnego rodzaju, obsługują OpenStack, a także umożliwiają wirtualizację i wdrożenie w chmurze. Oprogramowanie BroadForward tworzone jest w Holandii na wszystkich etapach produkcji.

Zadzwoń teraz

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji