Placeholder for BroadForward Partner/ ResellerBroadForward Partner/ Reseller
Global Partner

BroadForward

Zapewnienie funkcjonowania mobilnych łączy szerokopasmowych

Placeholder for Malik skydsgaard h M Gj I Zo OC8 unsplashMalik skydsgaard h M Gj I Zo OC8 unsplash

BroadForward liderem w obszarze współpracy międzysieciowej oraz inteligentnego routingu.

BroadForward to wiodący dostawca rozwiązań w zakresie współpracy międzysieciowej oraz inteligentnego routingu w środowiskach sieci 3G, 4G/LTE, 5G, IMS, Fixed, Wi-Fi, Number Portability, IPX, M2M i stacjonarnej. BroadForward dostarcza najwyższej jakości systemy sygnalizacji i aplikacje sieciowe następnej generacji. Wszystkie produkty BroadForward działają na sprzęcie różnego rodzaju, obsługują OpenStack, a także umożliwiają wirtualizację i wdrożenie w chmurze.

BroadForward to niezależna firma produkująca specjalistyczne oprogramowanie, założona przez zespół uznanych na całym świecie ekspertów w dziedzinie telefonii komórkowej, doświadczonych w tworzeniu usług i produktów klasy operatorskiej dla globalnych operatorów sieci komórkowych, szukających nowych sposobów pozyskiwania przychodów. Oprogramowanie BroadForward tworzone jest w Holandii na wszystkich etapach produkcji.

Dlaczego warto wybrać BroadForward

Priorytetem BroadForward jest dostarczanie najwyższej jakości oprogramowania dla dostawców, sprzedawców i integratorów usług komunikacyjnych, które zagwarantuje im wsparcie w rozwiązywaniu problemów w obszarze łączności i pozwoli im zwiększyć konkurencyjność oferty.

Imponujące doświadczenie

Zespół BroadForward może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w budowaniu i wspieraniu oprogramowania klasy operatorskiej dla największych operatorów sieci komórkowych na świecie. Dzięki imponującemu doświadczeniu w rozwoju produktów w obszarze routerów i bramek sieciowych BroadForward jest w stanie pomóc naszym klientom uruchomić nawet najbardziej złożone systemy niezbędne do prawidłowego działania ich usług.

BroadForward nieustannie udoskonala i aktualizuje swoje produkty, aby nadążały za szybko postępującymi zmianami technologicznymi i rosnącym ruchem w sieciach komórkowych.

Twoi specjaliści BroadForward

Nagradzana firma Nomios jest partnerem BroadForward i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. BroadForward postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań BroadForward. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania BroadForward oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji