EfficientIP

EfficientIP i Nomios podpisują europejską umowę partnerską

Do przeczytania w 2 min.
Placeholder for Gartner 2020 magic quadrant sd wanGartner 2020 magic quadrant sd wan
EfficientIP

Share

EfficientIP, francuski specjalista w dziedzinie automatyzacji DDI (DNS, DHCP, IPAM) i bezpieczeństwa, ogłosił podpisanie paneuropejskiego partnerstwa z firmą Nomios, specjalistą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i rozwiązań sieciowych. Dzięki tej współpracy Nomios zyskuje możliwość autonomicznego dostarczania oferty DDI firmy EfficientIP w Niemczech, Belgii, Francji, Polsce, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Po sukcesie partnerstwa we Francji w ciągu ostatnich 3 lat, Nomios zdecydował się zintegrować pakiet rozwiązań EfficientIP, aby uzupełnić swoją ofertę DDI i bezpieczeństwa na rynku europejskim. Nomios wykorzysta opatentowane przez EfficientIP rozwiązania bezpieczeństwa DNS, aby umożliwić klientom przyjęcie bardziej kompleksowej postawy bezpieczeństwa w obliczu rosnących zagrożeń cybernetycznych. Rozwiązania automatyzacji DDI pomagają organizacjom wzmocnić obsługę klienta w ramach projektów transformacji cyfrowej, takich jak wirtualizacja i bezpieczeństwo sieci dla pracowników zdalnych.

"Naszą misją jest maksymalne zbliżenie się do bezpieczeństwa systemów informatycznych naszych klientów poprzez dostarczanie im najlepszych możliwych rozwiązań. EfficientIP jest strategicznym partnerem Nomios, ponieważ jego oferta odpowiada na najważniejsze wyzwania, przed którymi stoją dziś firmy. Jest to innowacyjny dostawca rozwiązań DDI, który wprowadził opatentowane funkcje i wielokrotnie nagradzane rozwiązania, co pozwala nam iść dalej w automatyzacji i bezpieczeństwie sieci" - skomentował Sébastien Kher, dyrektor generalny Nomios.

Nomios jest cenionym partnerem firmy EfficientIP, która wdraża i promuje swoją ofertę DDI w Europie. Partnerstwo umożliwia firmie EfficientIP wykorzystanie wiedzy Nomios na temat wyzwań, przed jakimi stoją klienci na rynku. Firma będzie również dysponować wszystkimi niezbędnymi umiejętnościami i zasobami, które pozwolą jej korzystać z rozwiązań EfficientIP i niezależnie wspierać swoich klientów.

"Firma Nomios udowodniła już swoje zaangażowanie i zdolność do wspierania swoich klientów, realizując projekty dotyczące bezpieczeństwa i sieci w całej Europie. Dzięki rozszerzeniu partnerstwa, firma będzie mogła uzupełnić swoje portfolio o ofertę EfficientIP i dostarczać jeszcze większą wartość dodaną poprzez DDI i bezpieczeństwo DNS" - powiedział Norman Girard, CEO EfficientIP.

O firmie EfficientIP

EfficientIP jest firmą zajmującą się automatyzacją i bezpieczeństwem sieci, specjalizującą się w rozwiązaniach DNS-DHCP-IPAM (DDI). Celem firmy jest pomaganie organizacjom we wszystkich branżach w zwiększaniu wydajności operacyjnej poprzez sprawne, bezpieczne i niezawodne podstawy infrastruktury. Rozwiązania firmy upraszczają zarządzanie siecią dzięki kompleksowej widoczności i inteligentnej automatyzacji, a opatentowana technologia DNS chroni przed złośliwym oprogramowaniem, zabezpiecza dostęp do aplikacji i optymalizuje ich wydajność. Firmy na całym świecie polegają na ofercie EfficientIP, aby sprostać wyzwaniom informatycznym związanym z transformacją cyfrową.

Placeholder for EIP Logo Blue GreyEIP Logo Blue Grey
Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat?

Nasi eksperci i opiekunowie handlowi są do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Zadzwoń teraz
Placeholder for Portrait of french manPortrait of french man
Updates

Więcej aktualizacji