Placeholder for Efficient IP Partner/ ResellerEfficient IP Partner/ Reseller
Authorised Partner

EfficientIP

EfficientIP dostarcza innowacyjne rozwiązania DDI (DNS-DHCP-IPAM), automatyzacji sieci i bezpieczeństwa DNS w celu zapewnienia dostępności, bezpieczeństwa i stałej wydajności usług sieciowych.

Placeholder for Commercial buildings logisticsCommercial buildings logistics

Zadbaj o bezpieczeństwo i automatyzację sieci

EfficientIP to firma zajmująca się automatyzacją i bezpieczeństwem sieci, specjalizująca się w rozwiązaniach DNS-DHCP-IPAM (DDI). Rozwiązania oferowane przez EfficientIP poprawiają ciągłość prowadzenia działalności oraz zwiększają efektywność i wydajność firmy dzięki sprawnym, bezpiecznym i niezawodnym infrastrukturom sieciowym. Opracowany przez EfficientIP jednolity system zarządzania technologiami DNS-DHCP-IPAM (DDI) oraz konfiguracjami sieci zapewnia pełny wgląd w działanie sieci, możliwość weryfikacji spójności i zaawansowaną automatyzację. Wyjątkowe rozwiązanie zabezpieczające serwery DNS 360° chroni poufność danych i dostęp do aplikacji. EfficientIP jest pierwszym na świecie dostawcą rozwiązań DDI, który wprowadził na rynek opatentowane i wielokrotnie nagradzane innowacyjne zabezpieczenia przed zagrożeniami dla infrastruktury DNS – rozwiązania bezpieczeństwa opracowane z myślą o serwerach DNS, które umożliwiają ochronę przed atakami wolumetrycznymi (zero day, DoS, eksfiltracja danych) – nawet jeśli ich źródło nie zostanie zidentyfikowane.

EfficientIP

Rozwiązania

Najważniejsze korzyści

Poprawiona ciągłość działalności i lepsze doświadczenia użytkowników.

Większe bezpieczeństwo i ograniczanie ryzyka.

Lepszy czas realizacji usługi dla szybszego wprowadzania usług na rynek.

Zwiększona przewidywalność i zgodność.

Zwiększona wydajność operacyjna (nawet do 80%).

Niższy całkowity koszt własności (nawet o 75%).

Dlaczego warto postawić na EfficientIP?

Zapewnij sukces swoich projektów

Działająca na rynku od ponad 15 lat firma EfficientIP i jej rozwiązanie SOLIDserver™ DDI cieszą się zaufaniem przeszło 1000 klientów z wielu branż na całym świecie, od lat pomagając organizacjom w modernizacji ich infrastruktur sieciowych. Firma stawia sobie za cel uproszczenie i zabezpieczenie sieci, przy jednoczesnym oferowaniu najlepszych doświadczeń użytkownikom.

Innowacyjna technologia DDI

Firma EfficientIP opracowała technologię Smart DDI, aby jeszcze bardziej zwiększyć automatyzację i bezpieczeństwo sieci. Ta wyjątkowa i kompleksowa technologia pozwala organizacjom na dalsze uproszczenie oraz przyspieszenie realizacji strategicznych inicjatyw w zakresie IT poprzez automatyzację zarządzania cyklem życia aplikacji i infrastruktury, inteligentne trasowanie ruchu aplikacji z urządzeń brzegowych, a także zabezpieczanie sieci od jej podstaw.

icon Smart DDI
Smart DDI
Oszczędzaj nawet 80% czasu dzięki kompleksowemu i automatycznemu zarządzaniu usługami DNS, DHCP oraz zarządzaniu adresami IP.
icon 360° DNS Security
360° DNS Security
Wykrywaj zagrożenia, chroń aplikacje, użytkowników oraz dane i łatwo usuwaj skutki ataków.
icon Wirtualizacja i Cloud
Wirtualizacja i Cloud
Wykorzystaj możliwości zaawansowanej orkiestracji i automatyzacji dzięki łatwej integracji z ekosystemem.
icon Automatyzacja sieci
Automatyzacja sieci
Zyskaj widoczność i lepszą kontrolę nad siecią dzięki dynamicznemu wykrywaniu urządzeń oraz automatyzacji zarządzania sieciami.

Twoi specjaliści EfficientIP

Nagradzana firma Nomios jest partnerem EfficientIP i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. EfficientIP postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań EfficientIP. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania EfficientIP oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji