Juniper Networks

Nomios wyróżniony tytułem Elite Plus Partner przez Juniper Networks w Europie

Do przeczytania w 2 min.
Placeholder for Jumping in the airJumping in the air
Juniper Networks

Share

Nomios otrzymuje status partnera Juniper Networks Elite Plus

Jako najbardziej zaangażowany partner Juniper Networks w Europie, zostaliśmy zakwalifikowani do programu partnerskiego najwyższej klasy: Elite Plus. Juniper Networks jest liderem w dziedzinie bezpiecznych sieci opartych na sztucznej inteligencji. Dzięki temu nowemu statusowi partnerskiemu Juniper podkreśla nasze unikalne doświadczenie w zakresie sieci, routingu i bezpieczeństwa, a także nasze doskonałe zrozumienie portfolio Juniper Networks.

"Juniper Networks jest firmą skoncentrowaną na partnerach, a inwestycje, które poczyniliśmy w programie na rok 2022, przyspieszą rozwój naszych silnych partnerstw i pozwolą nam wszystkim kontynuować drogę hiper-rozwoju" - Gordon Mackintosh, Wiceprezes ds. globalnej sprzedaży kanałowej i wirtualnej w Juniper Networks.

Czym dokładnie jest Elite Plus?

Elite Plus to znak jakości, który Juniper Networks przyznaje partnerom posiadającym określony zestaw certyfikatów i doświadczenie w pracy w złożonych środowiskach. Przyznając Nomios ten status, Juniper docenia nasze kompetencje i wiedzę.

"Jesteśmy bardzo dumni z przyznania nam statusu Juniper Networks Elite Plus. Potwierdza to nasz wysoki poziom ekspertyzy, jak również naszą udowodnioną zdolność do realizacji zadań w złożonych i krytycznych środowiskach. Wierzymy, że wraz z nowymi przejęciami Apstra i 128 Technology przez Juniper, ich i nasza pozycja na rynku ulegnie znacznej poprawie. Cieszymy się na rok pełen wspaniałej pracy zespołowej! - Sébastien Kher, CEO w Nomios.

Trzy tematy, na których należy się skupić

Juniper posiada bardzo szerokie portfolio rozwiązań. W nadchodzącym roku zamierza skupić się na trzech rozwiązaniach. Nie oznacza to jednak, że stracą z oczu inne rozwiązania. Jako Nomios oferujemy sprawny dostęp do tych specjalistycznych rozwiązań Juniper i posiadamy ekspertów w tych obszarach technologicznych.

  1. Automatyzacja siec: dzięki przejęciu firm Paragon, Apstra i Anuta możemy zaoferować pełen pakiet rozwiązań w zakresie automatyzacji. Od operatorów zarządzających usługami WAN po inżynierów dostarczających krytyczne dla biznesu sieci Wi-Fi, pełen pakiet rozwiązań automatyzacji Juniper zapewnia łatwość, skalę, oszczędność kosztów oraz pewność, której potrzebujesz.
  2. AI-Driven Enterprise: dzięki przejęciu firmy Mist Systems w 2019 roku Juniper i Mist Systems byli w stanie zaoferować pierwszą i jedyną bezprzewodową sieć LAN opartą na sztucznej inteligencji. Rozwiązanie Juniper i Mist dostarcza głęboki wgląd i analitykę dla sieci end-to-end, pozwalając na stworzenie wyjątkowego doświadczenia użytkownika.
  3. SD-WAN: Ich rozwiązanie SD-WAN nowej generacji wspiera ewoluujące potrzeby sieci korporacyjnych opartych na chmurze. Juniper Session Smart Routing, który napędza AI-Driven SD-WAN, przenosi rozproszony, definiowany programowo routing na nowy poziom.

Wsparcie dla Partnerów Juniper

Wszystkie nasze biura w Europie (Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Belgia i Polska) mogą zaoferować kompleksowe wsparcie w zakresie produktów Juniper Networks. Jesteśmy doświadczonymi ekspertami Juniper Networks i zapewniamy kompleksowe usługi wsparcia. Nasz zespół składa się z inżynierów wsparcia technicznego ze wszystkich regionów świata. Działamy zgodnie z modelem wsparcia Follow the Sun i zapewniamy dostęp do ekspertyz technicznych w ciągu dnia na całym świecie.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat?

Nasi eksperci i opiekunowie handlowi są do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Zadzwoń teraz
Placeholder for Portrait of french manPortrait of french man
Updates

Więcej aktualizacji