Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Juniper Session Smart Router

Zaawansowane, skoncentrowane na usługach rozwiązanie sieciowe.

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

Inteligentny Router Sesyjny Juniper

Juniper Session Smart Router napędza zaawansowane, skoncentrowane na usługach rozwiązanie sieciowe, które przenosi routing definiowany programowo oraz SD-WAN na nowy poziom. Idealny dla dzisiejszych cyfrowych przedsiębiorstw, Session Smart Router umożliwia sprawne, bezpieczne i odporne połączenie WAN z przełomową ekonomią i prostotą.

Router pokonuje nieefektywność i ograniczenia kosztowe konwencjonalnych produktów sieciowych i rozwiązań SD-WAN. Zapewnia elastyczną, świadomą aplikacji strukturę sieciową, która spełnia rygorystyczne wymagania przedsiębiorstw w zakresie wydajności, bezpieczeństwa i dostępności. Session Smart Router to elastyczne, oparte na oprogramowaniu rozwiązanie, które można wdrożyć na urządzeniach w siedzibie klienta (CPE), serwerach sieciowych w centrach danych oraz w chmurze. Ponadto urządzeniami z serii SSR można zarządzać w chmurze za pośrednictwem portalu Mist AI lub obsługiwać za pomocą oprogramowania Session Smart Conductor. Urządzenia serii SSR zapewniają opcje wdrożenia dla lokalizacji oddziałów z wieloma opcjami łączy WAN, w tym LTE.

Placeholder for Juniper session smartJuniper session smart
Session Smart Router

Cechy i korzyści

Juniper Session Smart Routing, który zasila AI-Driven SD-WAN, przenosi rozproszony, definiowany programowo routing na nowy poziom. To innowacyjne rozwiązanie sieciowe zapewnia skoncentrowaną na usługach płaszczyznę sterowania oraz świadomą usług płaszczyznę danych, która oferuje routing IP, bogate w funkcje zarządzanie politykami, lepszą widoczność oraz proaktywną analitykę. To rozwiązanie SD-WAN nowej generacji obsługuje ewoluujące potrzeby sieci korporacyjnych opartych na chmurze.

Jedyny produkt w branży, którego router sieciowy został wyraźnie zaprojektowany w celu zapewnienia użytkownikom niezrównanych wrażeń, a nie tylko podłączenia urządzeń.

Architektura bez tuneli umożliwia zmniejszenie kosztów infrastruktury stacji czołowej nawet o 75% i zmniejszenie kosztów przepustowości o 30-50%.

Dostarcza bogatsze i bardziej granularne usługi i sesje niż rozwiązania routerów opartych na pakietach.

Technologia zero-touch fabric zapewnia bezpieczny routing wektorowy z kontrolą dostępu, kierunkowością i polityką segmentacji.

Routing fabric szybko skaluje się do tysięcy lokalizacji, przyspieszając jednocześnie wdrażanie usług dzięki scentralizowanej orkiestracji globalnych polityk.

Technologia Session-Smart utrzymuje sesję, lokatora i dynamiczny kontekst obciążenia od początku do końca; sprawia, że sieć lepiej reaguje na warunki panujące w warstwie podkładowej.

Wsparcie dla równoważenia obciążenia i kierowania ruchem w oparciu o polityki sesji i stan sieci.

Uproszczone wdrażanie i roll-out z łatwym claim-code zero-touch provisioning (ZTP), obsługiwanym z Mist AI Cloud.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji