Odpowiedź Tufin na COVID-19 - Bezpłatne rozwiązanie Firewall Change Tracker

Do przeczytania w 1 min.
Tufin

Share

Wartości Tufinwspierają szerszą społeczność w tych trudnych czasach. W tym celu udostępnia za darmo kluczową funkcję SecureTrack, która pomaga zespołom ds. sieci i bezpieczeństwa w zarządzaniu napływem zgłoszeń zmian, z którymi mają do czynienia.

COVID-19 wyraźnie wpływa na nasze codzienne życie - od codziennych czynności, które kiedyś uważaliśmy za rzecz oczywistą, do naszej "nowej rzeczywistości" pracy w domu. W firmie Tufin zawsze ceniono sobie bezpieczeństwo i ochronę pracowników, klientów i partnerów, a szczególnie teraz ważne jest, aby zapewnić wsparcie i zabezpieczenie zwiększonego zdalnego dostępu do ich przedsiębiorstwa. Teraz, w tym czasie potrzeby, trzeba zrobić to, co do nas należy, aby pomóc szerszym społecznościom sieciowym i bezpieczeństwa.

Tufin oferuje Firewall Change Tracker - bezpłatne narzędzie, które pomaga zespołom sieciowym i bezpieczeństwa w monitorowaniu wszystkich zmian zapór sieciowych. Dzięki szybkiemu i znacznemu wzrostowi zdalnej łączności, zespoły IT muszą zarządzać bezprecedensowym poziomem żądań zmian dostępu i zmian zapór sieciowych. Dla organizacji nieposiadających rozwiązań do monitorowania bezpieczeństwa, śledzenie, które zmiany zostały wprowadzone, diagnozowanie problemów z łącznością i wykrywanie błędnych konfiguracji to ręczne, podatne na błędy zadanie, które może spowolnić zarówno zespoły IT, jak i jednostki biznesowe oczekujące na dostęp. Od dziś każda organizacja może bezpłatnie korzystać z naszego Firewall Change Tracker.

Misją firmy Tufin zawsze była pomoc organizacjom w skróceniu czasu potrzebnego na wprowadzenie zmian w sieci przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Zdalna łączność sieciowa, bezpieczne zarządzanie dostępem oraz zgodność ze standardami bezpieczeństwa są zbyt istotne dla ciągłości biznesowej i trwałości działania, aby mogły zostać narażone na szwank przez nadzwyczajne warunki, w jakich obecnie się znajdujemy.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji