Placeholder for TufinTufin
Gold Partner

Tufin

Oprogramowanie do zarządzania zaporą ogniową i polityką bezpieczeństwa sieci.

Placeholder for Greg johnson j Wk Kaw4 Igic unsplashGreg johnson j Wk Kaw4 Igic unsplash

Network security policy orchestration across physical networks & hybrid cloud platforms

Jako wiodący dostawca nagradzanych rozwiązań w zakresie orkiestracji polityki bezpieczeństwa firma Tufin umożliwia firmom usprawnienie procesów zarządzania politykami bezpieczeństwa w obrębie złożonych, zróżnicowanych środowisk. Tufin automatyzuje proces projektowania i wprowadzania zmian konfiguracji sieci, obejmujący także ich analizę i kontrolę – od warstwy aplikacji do warstwy sieci – precyzyjnie i bezpiecznie. Rozwiązanie to umożliwia utrzymanie ciągłości działania i zabezpieczeń na najwyższym poziomie, przyspieszenie dostarczania usług oraz zgodność z politykami bezpieczeństwa w obrębie fizycznych, prywatnych, publicznych i hybrydowych środowisk chmurowych.

Tufin

Rozwiązania

Rozwiązania Tufin to odpowiedź na wyzwania współczesnych sieci

icon Niższa złożoność
Niższa złożoność
Zyskaj możliwość monitorowania i sterowania systemami bezpieczeństwa i łączności w obrębie sieci fizycznych i hybrydowych platform chmurowych z poziomu jednego ekranu.
icon Szybsze wdrażanie zmian
Szybsze wdrażanie zmian
Wprowadzaj zmiany w kilka minut, zachowując odpowiedni poziom ochrony i utrzymując zgodność z polityką bezpieczeństwa, dzięki zautomatyzowanemu mechanizmowi działającemu na platformach od różnych dostawców.
icon Cyberbezpieczeństwo
Cyberbezpieczeństwo
Wzmocnij ochronę sieci i zmniejsz obszary narażone na ataki poprzez zdefiniowanie i egzekwowanie scentralizowanej polityki bezpieczeństwa w obrębie sieci hybrydowej.
icon Zgodność
Zgodność
Utrzymaj stałą zgodność z normami branżowymi i wewnętrzną polityką bezpieczeństwa, aby uniknąć kar oraz ograniczyć koszty i nakłady pracy związane z przygotowaniem do audytu.
icon Łączność
Łączność
Przyspiesz proces dostarczania usług i zapewnij ciągłość działania dzięki narzędziom do zarządzania zabezpieczeniami ukierunkowanymi na aplikacje i łącznością niezależną od infrastruktury.

Dlaczego warto wybrać Tufin

Nagradzany pakiet Tufin Orchestration Suite zapewnia firmom bezpieczeństwo i wydajność dzięki rozwiązaniom w zakresie orkiestracji polityki bezpieczeństwa sieci dla szerokiego zakresu technologii i integracji.

  • Zyskaj widoczność i kontrolę w obrębie sieci fizycznych i hybrydowych środowisk chmurowych.
  • Zmniejsz obszary narażone na ataki i zadbaj o stałą zgodność z polityką bezpieczeństwa.
  • Wprowadzaj zmiany konfiguracji systemu bezpieczeństwa w kilka minut, a nie w kilka dni.

Twoi specjaliści Tufin

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Tufin i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Tufin postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Tufin. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Tufin oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji