Proofpoint Meta to bezpieczne i kompleksowe rozwiązanie do pracy zdalnej

Do przeczytania w 1 min.
Proofpoint

Share

Przedłużająca się walka z wirusem COVID-19 podtrzymuje wysokie zapotrzebowanie na rozwiązania dla pracy zdalnej. Nie każda organizacja posiada wdrożone rozwiązania VPN o skali odpowiedniej do dzisiejszych, nagle zwiększonych potrzeb, a rozbudowa istniejących systemów często nie jest prosta.

Mamy na to rozwiązanie.

Jako, że razem z naszym partnerem firmą Proofpoint wspieramy naszych klientów bez względu na okoliczności, każdy klient Proofpoint Enterprise do 30 września 2020 roku, może całkowicie bezpłatnie skorzystać z oferty Proofpoint Meta i tym samym zapewnić swoim pracownikom zdalny, bezpieczny dostęp do aplikacji, niezbędny do utrzymania działalności firmy.

Proofpoint Meta to alternatywny sposób łączenia zdalnych pracowników, partnerów i klientów z centrami danych i infrastrukturą chmurową, zapewniający większe bezpieczeństwo, lepsze doświadczenia użytkownika i mniejsze nakład pracy ze strony IT. Proofpoint Meta eliminuje problemy związane z konwencjonalnymi sieciami VPN – nadmiarowe prawa dostępu, powolne połączenia i niekończące się administrowanie - zapewniając jednocześnie segmentowany, zweryfikowany i kontrolowany dostęp dla każdego typu użytkownika.

  • Dostęp dostosowany do potrzeb - ogranicz ryzyko, przyznając każdemu użytkownikowi dostęp wyłącznie do określonych aplikacji. Reszta sieci jest ukryta.
  • Wygodna obsługa - umożliwia dostęp do autoryzowanych aplikacji, gdziekolwiek się znajdują, za pomocą jednego, zawsze włączonego połączenia. Natywna dla chmury, zaszyfrowana sieć dostępowa zawiera globalne punkty PoP w celu optymalizacji wydajności
  • Centralne zarządzanie i pełna widoczność - dostarczane przez chmurę rozwiązanie bezpiecznego dostępu uwalnia dział IT od zarządzania regułami i rozwiązywania problemów na różnych urządzeniach w wielu lokalizacjach.

Aby skorzystać z tej oferty należy skontaktować się z nami do 30 kwietnia 2020 roku. Bezpłatna usługa Proofpoint Meta wygaśnie 30 września 2020 roku.

Więcej informacji na temat Proofpoint Meta znajdziesz tutaj:

Zapraszamy również do kontaktu z naszym zespołem ekspertów!

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji