Komunikat prasowy

René Bonvanie powołany do Rady Nadzorczej Grupy Nomios

Romain Quinat
Placeholder for Romain QuinatRomain Quinat

Romain Quinat , Marketing manager , Nomios Francja

Do przeczytania w 2 min.

Share

Boulogne-Billancourt, 2 lipca 2024 r. - Grupa Nomios ("Nomios"), wiodący europejski dostawca rozwiązań i usług w zakresie cyberbezpieczeństwa i bezpiecznych sieci, wzmocniła swoją Radę Nadzorczą, powołując René Bonvanie, znanego eksperta w międzynarodowej branży technologii B2B i cyberbezpieczeństwa.


René Bonvanie będzie działał jako doradca strategiczny i marketingowy Nomios, jej CEO i założyciela Sébastiena Khera oraz jej akcjonariusza Keensight Capital.

Jego nominacja obowiązuje od 25 czerwca 2024 r.


Sébastien Kher, CEO i założyciel Nomios, powiedział: "Jestem zachwycony tą nominacją i podekscytowany faktem, że René dołączył do Rady Nadzorczej. Wnosi on ze sobą znaczące doświadczenie w sektorze technologicznym, w szczególności w zakresie cyberbezpieczeństwa. Poznałem René podczas jego pracy w Palo Alto Networks i nie mogę się doczekać jeszcze ściślejszej współpracy w tym nowym rozdziale".

René Bonvanie, nowo mianowany niezależny członek rady nadzorczej Nomios, dodał: "Pracowałem z Sébastienem Kherem i jego zespołem od czasu pojawienia się Palo Alto Networks w Europie i zawsze byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Obecnie wymagania dotyczące cyberbezpieczeństwa dla firm są wyższe niż kiedykolwiek. Moja nominacja do Rady Nadzorczej to wielki zaszczyt i nie mogę się doczekać wykorzystania mojej wiedzy w tej nowej roli".

W ciągu ostatnich czterech dekad René Bonvanie wykorzystał swoje umiejętności biznesowe i marketingowe oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i zarządzaniu strategicznym do pracy dla różnych graczy w sektorze technologii B2B, w tym w zakresie cyberbezpieczeństwa, inteligencji biznesowej, rozwoju, pamięci masowej i oprogramowania.

Po założeniu własnej firmy programistycznej w 1983 roku, René Bonvanie współpracował z niektórymi z wiodących światowych firm technologicznych, w tym Oracle, Business Objects, SAP, Salesforce.com i Veritas. Odegrał również kluczową rolę w silnym rozwoju Palo Alto Networks w latach 2009-2020, w tym wspierając IPO firmy w 2012 roku i czyniąc ją liderem branży, którym jest dzisiaj.

Ponadto obecnie zasiada w zarządach takich firm jak Acronis, Bitwarden, Collibra, Cyera, Guardsquare, Ordr, Seemplicity i Zafran.

René Bonvanie, nowo mianowany niezależny członek rady nadzorczej Nomios, dodał: "Współpracowałem z Sébastienem Kherem i jego zespołem odkąd Palo Alto Networks pojawiło się w Europie i zawsze byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Obecnie wymagania dotyczące cyberbezpieczeństwa dla firm są wyższe niż kiedykolwiek. Moja nominacja do Rady Nadzorczej to wielki zaszczyt i nie mogę się doczekać wykorzystania mojej wiedzy w tej nowej roli".
Placeholder for Rene BonvanieRene Bonvanie

O Nomios:

Nomios jest jednym z wiodących europejskich dostawców rozwiązań i usług w zakresie cyberbezpieczeństwa i bezpiecznych sieci, z rozbudowaną bazą klientów z różnych branż. Nomios rozrósł się do organizacji z ponad 20 biurami w ośmiu krajach europejskich i stale rozszerza swoją ofertę usług profesjonalnych, usług zarządzanych, wsparcia i SOC. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.nomios.pl.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji