EDR

Webinar Cybereason EDR

Kamil Wyroślak
Placeholder for Kamil WyroślakKamil Wyroślak

Kamil Wyroślak , Security Architect , Nomios Poland sp. z o.o.

Do przeczytania w 1 min.
Cybereason

Share

CZWARTKI Z NOMIOS

Cybereason EDR

Dla kogo? Webinar skierowany jest do firm i organizacji, które chcą zapobiegać i wykrywać szeroki zakres zagrożeń na wszystkich etapach ataku cybernetycznego.

Co wyróżnia rozwiązanie Cybereason EDR? Cybereason to najbardziej skuteczne (wg testów MITRE ATT&CK) rozwiązanie klasy Endpoint Detection&Response dostępne aktualnie na rynku. W intuicyjnej konsoli łączy funkcjonalność EDR, anti-malware oraz zaawansowanego narzędzia do ‘huntingu’. Niewątpliwą zaletą jest dostępność wielu scenariuszy implementacji od wersji SaaS przez dedykowaną instalację On-prem, aż po możliwość instalacji w środowiskach odizolowanych (AIRGAP).

Jest to interaktywny webinar, na którym nasz ekspert opowiedział o tym, jakie są najważniejsze funkcje produktu EDR i jak można go skutecznie wykorzystać, aby zabezpieczyć swoją firmę przed cyberatakami. Podczas prezentacji rozwiązania omówione zostały metody implementacji, model licencjonowania oraz wspierane architektury. W krótkim demo na podstawie generycznej infekcji zaprezentowano możliwości rozwiązania w zakresie wizualizacji zdarzeń, ich wyszukiwania oraz ’remediacji’.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji