Placeholder for Cybereason Partner/ ResellerCybereason Partner/ Reseller
Premier Partner

Cybereason

Platforma Cybereason Defense Platform łączy zapobieganie, wykrywanie i reagowanie na punkty końcowe w jednym lekkim agencie.

Placeholder for Cr sand owl transparentCr sand owl transparent

Jako użytkownicy jesteśmy silniejsi jako jedność. Dzięki Cybereason przestajesz gonić za alarmami i zaczynasz kończyć złośliwe operacje (Malops™) na komputerach, urządzeniach mobilnych, serwerach i w chmurze.

Dlaczego Cybereason?

Oprogramowanie dedykowane użytkownikom

Wiemy, że każdego dnia wszystko jest na szali i że przy tak dużym ryzyku może się wydawać, że przeciwnicy mają przewagę. Razem możemy odzyskać władzę. Tam, gdzie inni dostawcy usług bezpieczeństwa cybernetycznego widzą sprzedawcę i klienta, my widzimy zjednoczony zespół obrońców, którzy jako jedność są silniejsi. Każdego dnia będziemy zdobywać prawo do bycia pierwszym, do którego zadzwonisz i pierwszym, który stanie do walki.

Ochrona gotowa na przyszłość

Wykrywanie zaawansowanych zagrożeń, przyspieszanie dochodzeń i zapewnianie kompletnych środków zaradczych w całym przedsiębiorstwie i wszędzie tam, gdzie toczy się walka. Nasza platforma łączy blokowanie zagrożeń oparte na inteligencji z technikami behawioralnymi i uczenia maszynowego opartymi na NGAV, aby zapobiegać znanym i nieznanym zagrożeniom w zakresie zapobiegania, wykrywania i reagowania w sieci, infrastrukturze chmury i pakietach wydajnościowych.

Koncentracja na operacjach, a nie na powiadomieniach

Nie musisz przedzierać się przez morze alarmów, aby znaleźć ten, który jest naprawdę ważny. Cybereason wskazuje złośliwe operacje (Malops) od źródła do każdego dotkniętego punktu końcowego i użytkownika, wyświetlając w czasie rzeczywistym wielostopniowe szczegóły ataku, co daje analitykom możliwość natychmiastowego zrozumienia, wskazania i zakończenia ataków jednym kliknięciem. Dzięki Cybereason nie tylko powstrzymasz naruszenie, ale zakończysz je zanim się rozpocznie.

Wykorzystaj wszystkie swoje dane

Jakość ochrony zależy od jakości danych poddawanych analizie. Inne rozwiązania filtrują cenne dane o zdarzeniach, ograniczając widoczność i inteligencję. Firma Cybereason jest liderem w dziedzinie technologii przetwarzania danych. Gromadzi, przetwarza i analizuje wszystkie istotne dane w czasie rzeczywistym, a jeśli sobie tego życzysz, może je udostępniać przez cały czas.

Automatyczne usuwanie skutków ataków

Zautomatyzowane działania naprawcze firmy Cybereason skracają średni czas naprawy ze średniej branżowej wynoszącej kilka dni do minut. Tradycyjne rozwiązania wymagają ręcznej interwencji analityków przy niemal każdym zadaniu, co zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia błędów manualnych i poważnie ogranicza skalowalność Twojego zespołu. Dzięki Cybereason jeden analityk może skalować się do ochrony nawet 200 000 punktów końcowych przedsiębiorstwa.

Wykrywanie na podstawie zachowania

Tradycyjne rozwiązania zabezpieczające punkty końcowe opierają się na ograniczonych wskaźnikach naruszenia (IOC - Indicators of Compromise) - artefaktach z wcześniej znanych ataków. Cybereason wykracza poza IOC, wykorzystując Wskaźniki Zachowania (IOB) do wykrywania subtelnych oznak ataku. Te łańcuchy zachowań ujawniają atak na najwcześniejszych etapach poprzez wychwytywanie złośliwej aktywności ludzi i maszyn w celu unikalnego ujawnienia i zakończenia nigdy wcześniej niewidzianych ataków, zanim dojdzie do ich eskalacji do poważnego naruszenia.

Zapobieganie - Wykrywanie - Reagowanie

Dlaczego Cybereason?

icon Defender preventid - blokowanie wyrafinowanych ataków, zanim zdążą się one pojawić w sieci
Defender preventid - blokowanie wyrafinowanych ataków, zanim zdążą się one pojawić w sieci
Cybereason zapewnia zaawansowany wgląd w znane i nieznane zagrożenia, dzięki czemu użytkownicy korzystają z prawdziwej prewencji.
icon Defender detectia - wykrywanie nawet najbardziej subtelnych zachowań i kompromisów
Defender detectia - wykrywanie nawet najbardziej subtelnych zachowań i kompromisów
Cybereason wzbogaca kontekst i koreluje zdarzenia z całej sieci w celu wykrycia ukrytych działań i zamienia administratorów w ekspertów w dziedzinie zwalczania zagrożeń.
icon Defender respondor - blokowanie wyrafinowanych ataków, zanim zdążą się one pojawić w sieci
Defender respondor - blokowanie wyrafinowanych ataków, zanim zdążą się one pojawić w sieci
Cybereason drastycznie skraca czas dochodzenia i automatycznie blokuje ataki za pomocą kilku kliknięć myszą.

Twój zespół Cybereason

Nomios jest wielokrotnie nagradzanym partnerem firmy Cybereason za swoje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i zatrudnia kilku wykwalifikowanych pracowników, którzy wyróżnili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi inżynierowie są uznawani przez firmę Cybereason za ekspertów technicznych i promotorów rozwiązań firmy Cybereason. Oznacza to, że możesz polegać na wiedzy technicznej i praktycznym doświadczeniu Nomios aby dokładnie ocenić wymagania biznesowe oraz zaprojektować, wdrożyć i zarządzać podstawowym rozwiązaniem Cybereason, które spełni Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji