API

API security

Nasze rozwiązania bezpieczeństwa API pomagają zrozumieć i złagodzić unikalne podatności i zagrożenia bezpieczeństwa interfejsów programowania aplikacji (API).

Placeholder for Aerial view ship portAerial view ship port
Wstęp

Kompletne i proaktywne rozwiązania bezpieczeństwa API

Interfejsy API szybko przesuwają się na szczyt listy wektorów zagrożeń dla aplikacji. Dzieje się tak z powodu braku integracji zarządzania API między zespołami i nieodpowiedniej kontroli bezpieczeństwa w większości bram API. Zarządzanie i zabezpieczanie interfejsów API musi być tak elastyczne, jak DevOps.

Zarządzanie i bezpieczeństwo API

Bezpieczeństwo, wydajność i skalowalność dla dowolnego modelu dostarczania

Nomios zapewnia kompleksowe rozwiązania, które obejmują zarządzanie API, wysokowydajne bramy API i zaawansowane mechanizmy kontroli bezpieczeństwa, co zwiększa wydajność operacyjną. Niezależnie od architektury, Nomios ma odpowiednie rozwiązanie, aby zapewnić szybkość i bezpieczeństwo wymagane przez aplikacje.

icon Pełna inwentaryzacja interfejsów API w czasie rzeczywistym
Pełna inwentaryzacja interfejsów API w czasie rzeczywistym
Więcej niż liczby, odkryj API z pełnym kontekstem, w tym zastosowanymi kontrolami bezpieczeństwa API, klasyfikacją danych, łącznością internetową i nie tylko.
icon Proaktywne korygowanie błędnych konfiguracji API
Proaktywne korygowanie błędnych konfiguracji API
Platforma Noname API Security Platform wykrywa i naprawia problemy związane z zarządzaniem i konfiguracją, zanim staną się one problemem.
icon Blokowanie ataków API
Blokowanie ataków API
Silnik oparty na sztucznej inteligencji wykrywa i automatycznie blokuje ataki API w czasie wykonywania, chroniąc firmę przed kradzieżą danych, oszustwami i nadużyciami logiki biznesowej.
icon Bezpieczne API SDLC
Bezpieczne API SDLC
Testy bezpieczeństwa specyficzne dla API dla DevOps, które integrują się z narzędziami już używanymi przez zespół.
icon Szybszy wskaźnik MTTR incydentu
Szybszy wskaźnik MTTR incydentu
Szybsze wykrywanie i usuwanie incydentów związanych z bezpieczeństwem API w celu skrócenia okien narażenia i poprawy wydajności operacyjnej.
icon Jedno źródło informacji
Jedno źródło informacji
Koniec z silosowymi widokami interfejsów API. Zagregowane szczegóły API zapewniają dynamiczną widoczność z kontekstem dla zespołów IT, bezpieczeństwa, zgodności i biznesowych.
Nasz ekosystem

Wiodący partnerzy w dziedzinie bezpieczeństwa API

Eksperci ds. bezpieczeństwa

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu