Centrum kontaktów z menedżerami

Dostosowujemy rozwiązania IT do strategicznych celów biznesowych.

Skup się na swoich celach i wyzwaniach biznesowych

Jako czołowa firma w branży cyberbezpieczeństwa i sieci chmurowych, Nomios chroni przedsiębiorstwa, dostawców usług, firmy telekomunikacyjne i instytucje rządowe przed coraz bardziej niebezpiecznym środowiskiem cyfrowym. W Centrum kontaktów z menadżerami (Executive Briefing Center) naszym celem jest skupienie się na Twoich konkretnych potrzebach w zakresie bezpieczeństwa i sieci oraz pomoc w dostosowaniu rozwiązań do wymagań Twojej organizacji.

Indywidualne podejście dostosowane do Twoich potrzeb

Spersonalizowany briefing dla kadry kierowniczej to wspólne doświadczenie kontaktów między Tobą, menedżerami Nomios i naszymi zespołami odpowiedzialnymi za rozwiązania. Umożliwia to kreatywne omówienie wyzwań stojących przed Twoją firmą i jej możliwości w zakresie technologii informacyjnych. Spersonalizowane zaangażowanie pomaga budować silne partnerstwo biznesowe, które z kolei pomaga osiągnąć wspólne cele i skraca czas konieczny, by pomyślnie wdrożyć rozwiązania.

Podczas briefingu dla kadry kierowniczej gwarantujemy:

  • Spersonalizowane programy ukierunkowane na konkretne cele biznesowe
  • Owocne dyskusje z menedżerami i ekspertami tematycznymi
  • Omówienie wizji, misji i strategii Nomios w odniesieniu do Twojej firmy
  • Przekonujące prezentacje produktów i rozwiązań

Menedżerowie i eksperci techniczni Nomios są gotowi omówić strategię korporacyjną wysokiego szczebla, dostarczyć szczegółowe dane techniczne i odpowiedzieć na pytania dotyczące twoich celów IT.

„Dzięki dostosowanym działaniom w naszym centrum briefingów z menedżerami będziesz uczestniczyć we wzbogacającym, opartym na współpracy doświadczeniu, które zapoczątkuje dyskusję pomiędzy menedżerami Nomios, menedżerami produktu, ekspertami w zakresie rozwiązań i klientami, w oparciu o indywidualne potrzeby Twojej organizacji”.
- Sébastien Kher, CEO Nomios
Placeholder for Team meeting video callTeam meeting video call

Indywidualne doświadczenie zaprojektowane dla Ciebie

Indywidualne spotkanie informacyjne dla kadry kierowniczej to współpraca między Tobą, kadrą kierowniczą Nomios i naszymi zespołami ds. rozwiązań. Pozwala to na kreatywne dyskusje, które dotyczą wyzwań i możliwości IT w Twojej firmie. Indywidualne podejście do klienta pomaga zbudować silne partnerstwo biznesowe, co sprzyja realizacji wspólnych celów i przyspieszeniu sukcesu.

Podczas briefingu dla kadry kierowniczej można dowiedzieć się m.in

  • Indywidualne programy spotkań ukierunkowane na konkretne cele biznesowe
  • Interesujące dyskusje z kadrą kierowniczą i ekspertami merytorycznymi
  • Omówienie wizji, misji i strategii Nomios w odniesieniu do Twojej firmy
  • Wciągające prezentacje produktów i rozwiązań

Kierownicy i eksperci techniczni firmy Nomios są do dyspozycji, aby omówić strategię korporacyjną wysokiego szczebla, przedstawić szczegółowe dane techniczne i odpowiedzieć na pytania dotyczące celów informatycznych.

"Dzięki zindywidualizowanym zajęciom w naszym Executive Briefing Center będziesz częścią wzbogacającego, opartego na współpracy doświadczenia, które stymuluje dyskusję między kadrą kierowniczą Nomios, menedżerami produktu, ekspertami ds. rozwiązań i klientami w oparciu o unikalne potrzeby Twojej organizacji." - Sébastien Kher, dyrektor generalny, Nomios

Updates

Aktualności i artykuły na blogu