Staże w firmie Nomios

Odkryj, co może ci zaoferować firma Nomios w ramach stażu.

Placeholder for Austin distel S7 KX8ge L0 unsplashAustin distel S7 KX8ge L0 unsplash

Dowiedz się więcej na temat rekrutacji i sprawdź, czy kariera w firmie Nomios jest tym, czego szukasz.

Staż to doskonały sposób na poznanie firmy Nomios od środka. Dzięki niemu możesz nawiązać bliższy kontakt z branżą bezpieczeństwa cybernetycznego oraz sieci i sprawdzić, czy właśnie taka ścieżka kariery jest dla ciebie odpowiednia.

W trakcie stażu trwającego zwykle od 12 do 20 tygodni otrzymasz możliwość pełnego uczestnictwa w prawdziwych programach dobranych tak, aby były najlepiej dopasowane do twoich zainteresowań i umiejętności. Dołączysz do zespołu i zaczniesz pracować ramię w ramię z innymi pracownikami firmy Nomios – ekspertami w swoich dziedzinach. Aby zagwarantować jak najlepsze wykorzystanie tej możliwości, otrzymasz także pełne wsparcie bezpośredniego przełożonego i mentora w czasie podejmowania kolejnych zadań w całym okresie stażu. Spojrzenie na twoją pracę z ich perspektywy pomoże ci lepiej zrozumieć działanie firmy, a także jej wymagania oraz możliwe korzyści.

Omówienie staży:

  • Czas trwania wynoszący zwykle od 12 do 20 tygodni w wybranym obszarze działalności firmy.
  • Prawdziwe projekty z realnym wpływem na działalność przedsiębiorstwa.
  • Odkrywanie umiejętności wymagających rozwoju dzięki konstruktywnym informacjom zwrotnym.
  • Nawiązywanie cennych znajomości i zdobywanie kontaktów wspomagających dalszy rozwój kariery zawodowej.
Placeholder for Adobe Stock 151327209Adobe Stock 151327209
Dlaczego Nomios?

Wspaniałe miejsce na rozpoczęcie kariery

Poznaj jedną z najbardziej innowacyjnych firm zajmujących się bezpieczeństwem cybernetycznym i sieciami w chmurze. Praca w branży technologicznej jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca. Dzięki rozpoczęciu kariery w firmie Nomios otrzymasz możliwość uczestnictwa w wyjątkowych i innowacyjnych projektach, dzięki którym zdobędziesz niezrównane doświadczenie. Nasza firma pracowała przy realizacji najnowocześniejszych projektów na całym świecie, które nie są wyłącznie osiągnięciami myśli technicznej. Nasze osiągnięcia stanowią produkty firmy, która naprawdę ceni postęp i w której będziemy stale zachęcać Cię do poznawania nowych sposobów myślenia i pracy.

Prestiżowi klienci i ambitne projekty.

Praca w utalentowanym zespole.

Elastyczny model organizacji - lean.

Regularne imprezy zespołowe.

Możliwość kariery międzynarodowej.

Najnowszy laptop i smartfon.

Mentoring i coaching

Gdy dołączysz do nas, przydzielimy ci mentora i opiekuna, którzy będą prowadzić Cię przez cały czas trwania stażu. Twój opiekun będzie oferował Ci wskazówki i wsparcie w codziennych zadaniach, podczas gdy Twój mentor będzie źródłem informacji, wartościowych porad oraz wsparcia. Zazwyczaj mentorami zostają najbardziej doświadczone osoby w danym obszarze działalności.

Ocena w połowie stażu

Po upływie połowy stażu odbędzie się spotkanie z opiekunem stażu oraz mentorem. Celem tego spotkania jest zweryfikowanie realizacji celów ustalonych na początku projektu, przekazanie informacji zwrotnych na temat dotychczasowych wyników i zaprezentowanie przykładów obszarów, w których osiągasz dobre wyniki oraz tych, które wymagają poprawy.

Wyniki stażu

Jeśli ogólna ocena odbytego przez ciebie stażu spełni nasze standardy zatrudnienia, postaramy się znaleźć dla ciebie odpowiednie stanowisko w ramach programu dla absolwentów.

Jesteśmy dumni z naszego statusu firmy akredytowanej do prowadzenia staży.

Updates

Aktualności i artykuły na blogu