Bezpieczne sieci definiowane programowo

Obecnie cyberprzestępczość to wielki biznes. W skali roku rynek ten wart jest ponad dwa miliardy dolarów. To więcej niż produkt krajowy brutto wielu krajów! Dlatego też zrozumiałe jest, że cyberprzestępcy starają się maksymalizować dochody i zyski poprzez opracowywanie coraz bardziej pomysłowych sposobów kradzieży informacji szczególnie chronionych i zasobów cyfrowych.

Przetrwanie tego coraz bardziej wyrafinowanego krajobrazu zagrożeń oznacza bycie o krok przed najnowszymi zagrożeniami i technikami, aby zapewnić jak najsilniejszą obronę.

SDSN chroni Twoją firmę za pomocą inteligencji w czasie rzeczywistym i maszynowego uczenia się. Adaptacyjna technologia, dzięki której działa SDSN, wie, kiedy i jak bronić urządzeń, danych i infrastruktury w całej organizacji.

Co robi SDSN?

  • Upraszcza środowiska zabezpieczeń wielu dostawców, zwiększając sprawność działania w przypadku ataków cybernetycznych.
  • Zapewnia narzędzia z głębokim wglądem w ataki, dzięki czemu eksperci ds. bezpieczeństwa mogą wykonywać swoją pracę lepiej i szybciej.
  • Zapewnia ochronę sieci, urządzeń i danych w czasie rzeczywistym przed nieznanym i złośliwym oprogramowaniem, takim jak ransomware.
  • Sprawnie wdraża usługi tworzenia skryptów do instalacji, aktualizacji, konfiguracji i monitorowania.

SDSN w działaniu

Najlepszym sposobem zilustrowania działania SDSN jest wykorzystanie praktycznego przykładu. Pracownik pracujący w domu otwiera zainfekowany załącznik e-mail. W rezultacie jego laptop zostaje zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, które zostało zaprojektowane do zainfekowania innych komputerów w sieci. Jeśli pracownik ponownie połączy się z siecią firmową, może zainfekować wszystkie inne komputery w organizacji. Jeśli jednak dane przedsiębiorstwo wdrożyło technologię SDSN, ognisko infekcji malware zostanie automatycznie ograniczone do komputera pracownika.

SDSN – usługa bezpieczeństwa oparta na chmurze

SDSN działa jako usługa bezpieczeństwa oparta na chmurze i automatycznie wykrywa zagrożenia i ataki. Gdy urządzenie w sieci zostanie zainfekowane przez malware lub inne złośliwe składniki, skuteczne rozwiązanie SDSN podda urządzenie kwarantannie, aby zapobiec dalszym szkodom. Najbardziej wydajne rozwiązania SDSN mogą zatrzymać atak w ciągu 30 sekund. Zasady bezpieczeństwa są inicjowane automatycznie i monitorują każde urządzenie w sieci w czasie rzeczywistym.

Główne cechy SDSN

SDSN łączy kompleksową ofertę zapór sieciowych nowej generacji z:

  • Widocznością i zarządzaniem: ogólnosieciowym wglądem w zagrożenia i złośliwe zachowania w połączeniu z dynamiczną kontrolą zasad i precyzyjnym zarządzaniem urządzeniami zabezpieczającymi.
  • Wykrywaniem z wyprzedzeniem: Wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym umożliwia skuteczne ograniczenie działania malware, w tym szkód spowodowanych przez ransomware. Rozwiązanie oparte na chmurze, które stale uczy się w stale zmieniającym się środowisku, zapewnia inteligencję niezbędną do zapobiegania szkodom spowodowanym przez atak.
  • Egzekwowanie i zakończenie: Dynamiczna dystrybucja zaktualizowanych zasad i działań w całej sieci zatrzymuje złośliwy ruch, a zainfekowane urządzenia poddaje kwarantannie.

SDSN oferuje ciągłą ochronę w czasie rzeczywistym w całej firmie. Wszystko to oznacza, że możesz skupić się na podstawowej działalności swojej organizacji i pozwolić na wzrost własnych zysków i przychodów.

SDSN

Powiązane rozwiązania

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zostaw wiadomość lub swój numer telefonu, a my oddzwonimy. Chętnie pomożemy Ci dalej.

Updates

Więcej aktualizacji