Placeholder for Cisco Partner/ ResellerCisco Partner/ Reseller
Premier Partner

Cisco Meraki

Łatwe zabezpieczenia, potężne zabezpieczenia nie powinny być skomplikowane.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Cisco Meraki, lider w dziedzinie zarządzania z chmury, tworzy najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązania, które pomagają wszystkim, począwszy od małych firm po globalne przedsiębiorstwa, oszczędzać czas i pieniądze. Założona w 2006 r. firma Meraki narodziła się z chęci uproszczenia sektora, który stał się coraz bardziej nieelastyczny i skomplikowany, pozostawiając wielu graczy w tyle. Technologia Meraki, zarządzana z intuicyjnego, bogatego w funkcje interfejsu, umożliwia firmom szybkie wdrażanie rozwiązań cyfrowych, zapewniając im rzeczywistą wartość biznesową.

Dzięki wsparciu budowanemu na dostępnie do ogromnych ilości danych sieciowych i obserwacjach firma Meraki pomaga Ci w wykonywaniu różnych zadań, dzięki czemu Ty możesz robić więcej. Jej obecne portfolio, rozszerzalne o otwarte interfejsy API, obejmuje bezprzewodowe komórkowe bramy sieciowe, przełączanie, zabezpieczenia, sieć SD-WAN, inteligentne analizy sieci, zarządzanie punktami końcowymi i inteligentne kamery. Obecnie Meraki ma ponad dwa miliony aktywnych sieci i ponad 5,7 miliona urządzeń online na całym świecie.

Meraki Wireless

Wysoka wydajność sieci bezprzewodowej

Punkty dostępowe Cisco Meraki są zbudowane z najwyższej jakości komponentów i starannie optymalizowane pod kątem bezproblemowego użytkowania. Rezultat: szybsze połączenia, większa pojemność użytkownika, większy zasięg i mniej telefonów do pomocy technicznej.

Stworzony dla wydajności

Punkty dostępowe Wi-Fi 6 (802.11ax) klasy korporacyjnej wyposażone są w radia o dużej mocy i zwiększonej czułości odbioru. Technologie takie jak OFDMA, MIMO i zintegrowane formowanie wiązki maksymalizują wydajność bez szkody dla zasięgu.

 • Do 8 anten nadawczych i 8 anten odbiorczych zapewniających lepszą wydajność i lepszy zasięg
 • Wielogigabitowy Ethernet (do 5 Gb/s) za pomocą pojedynczego istniejącego kabla
 • Niestandardowa konstrukcja RF obsługująca środowiska o wysokiej gęstości klientów

Dedykowane radio bezpieczeństwa

Oprócz radia do obsługi klienta o dużej mocy (2,4 GHz i 5 GHz), większość punktów dostępowych Meraki zawiera również dedykowane radio bezpieczeństwa, które:

 • Nieustannie skanuje i chroni przed zagrożeniami dla bezpieczeństwa
 • Wyczuwa środowisko RF i dostosowuje się do zakłóceń
 • Automatycznie konfiguruje ustawienia RF, aby maksymalizować wydajność
Placeholder for Engineeroover shoulder laptopEngineeroover shoulder laptop

Niezrównana widoczność

Punkty dostępowe Meraki zapewniają wgląd w sieć, umożliwiając inteligentniejsze zarządzanie siecią.Pulpit nawigacyjny Cisco Meraki pozwala obserwować użytkowników sieci, ich urządzenia i aplikacje. Uzbrojeni w bogatą analitykę administratorzy mogą szybko tworzyć zasady kontroli dostępu i korzystania z aplikacji, optymalizując zarówno wygodę użytkownika końcowego, jak i bezpieczeństwo sieci.

Cała sieć pod jednym dachem

Wydajne i intuicyjne zarządzanie wieloma lokalizacjami za pośrednictwem chmury, przy jednoczesnym wyeliminowaniu kosztów i złożoności tradycyjnych kontrolerów bezprzewodowych na miejscu. Jedyne w branży kompleksowe rozwiązanie, które łączy WAN, LAN, bezprzewodową sieć LAN i zarządzanie urządzeniami mobilnymi.

Cisco

Dlaczego Meraki?

produkty

Cisco Meraki

icon Zaawansowane zabezpieczenia
Zaawansowane zabezpieczenia
Przy coraz bardziej rozproszonych pracownikach, bezpieczeństwo jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Nasz intuicyjny pulpit nawigacyjny pozwala zdalnie przejąć całkowitą kontrolę nad każdym incydentem, od alarmu do naprawy. Ponadto, nasze rozwiązania zabezpieczające chronią przed zaawansowanymi zagrożeniami i są łatwe do wdrożenia w każdej warstwie sieci.
icon Next-generation Wi-Fi
Next-generation Wi-Fi
Szybkość, niezawodność i wydajność mają kluczowe znaczenie dla wszystkich użytkowników, niezależnie od tego, gdzie i kiedy są online. Nasze rozwiązania Wi-Fi klasy korporacyjnej umożliwiają tworzenie niesamowitych cyfrowych doświadczeń dzięki szybszym i bardziej wydajnym połączeniom, nawet w trudnych warunkach wewnętrznych i zewnętrznych.
icon Nowe cyfrowe miejsce pracy
Nowe cyfrowe miejsce pracy
Przedsiębiorstwa przechodzą rewolucyjną transformację. Rozszerzając cyfrowe miejsce pracy na biura domowe, można poprawić wrażenia pracowników, zwiększyć bezpieczeństwo, podnieść wydajność i pomóc w maksymalnym wykorzystaniu inwestycji w IT.
icon 100% zdalne zarządzanie
100% zdalne zarządzanie
Monitoruj wszystkie urządzenia 24×7, otrzymuj alerty w czasie rzeczywistym i korzystaj z możliwości zdalnego rozwiązywania problemów - wszystko w jednym miejscu. Deska rozdzielcza Meraki zapewnia intuicyjny, oparty na chmurze interfejs do zarządzania całą siecią.
Placeholder for Ms120 48Ms120 48

Cisco Meraki

Meraki MS120

 • MS120-48: Idealny do dużych wdrożeń. Do 48 portów i przepustowość 104 Gb/s.
 • MS120-24: Idealny dla średnich sieci. Do 24 portów i przepustowość 56 Gb/s.
 • MS120-8: Kompaktowe rozwiązanie dla mniejszych konfiguracji. Do 8 portów i przepustowość 20 Gb/s.

Zarządzanie chmurą Meraki: Doświadcz prostoty i mocy dzięki przełącznikom Cisco MS120. Od małych kampusów po duże sieci, wybierz odpowiedni przełącznik MS120 zapewniający bezproblemową łączność i zaawansowane zarządzanie.

Placeholder for MS125 48 Po EMS125 48 Po E

Cisco Meraki

Meraki MS125

 • MS125-24: Przystosowany do średnich sieci. Oferuje 24 porty i wydajność przełączania wynoszącą 128 Gbps. Zapewnia możliwość zasilania PoE/PoE+ o mocy 370W.
 • MS125-48: Uniwersalny przełącznik z 48 portami, wydajnością przełączania 176 Gbps i zasilaniem PoE/PoE+ do 740W. Idealny do różnych środowisk.

Meraki Cloud Management: Doświadcz idealnego balansu pomiędzy prostotą a możliwościami za pomocą przełączników Cisco MS. Bez względu na to, czy to małe, czy duże wdrożenia, wybierz odpowiedni przełącznik MS dla płynnego połączenia i zaawansowanego zarządzania.


Placeholder for Ms210Ms210

Cisco Meraki

Meraki MS210

 • MS210-48: Idealny do oddziałów i środowisk kampusowych z maksymalnie 48 portami i przepustowością danych do 176 Gb/s.
 • MS210-24: Doskonały do średnich sieci z obsługą do 24 portów i przepustowością danych do 128 Gb/s.
Zarządzanie w chmurze Meraki: Switche Cisco MS210 są wszechstronne i odpowiednie dla różnych sieci. Modele takie jak MS210-48 i MS210-24 oferują przepustowość danych do 176 Gb/s i 128 Gb/s, odpowiednio. Bezproblemowo zintegrowane z zarządzaniem w chmurze Meraki, te switche zapewniają łatwe i potężne zarządzanie siecią, niezależnie od rozmiaru wdrożenia. Zoptymalizuj swoją łączność za pomocą zaawansowanej wydajności i administracji.
Placeholder for Ms225Ms225

Cisco Meraki

Meraki MS225

 • MS225-24: Dla niskopoziomowego przełączania dostępu w placówkach. Przepustowość przełączania wynosząca 128 Gbps, przepustowość stosowania wynosząca 80 Gbps. Możliwość PoE/PoE+ o mocy 370W.
 • MS225-48: Idealny dla placówek, oferujący niskopoziomowe przełączanie dostępu i wysoką przepustowość przełączania wynoszącą 176 Gbps. Przepustowość stosowania wynosząca 80 Gbps. Możliwość zasilania PoE/PoE+ do 740W.

Meraki Cloud Management: Uprość i zarządzaj swoją siecią bez wysiłku dzięki przełącznikom Cisco MS225. Od niskopoziomowego przełączania dostępu 2 do efektywności energetycznej - wybierz idealny przełącznik MS225 dla płynnej łączności i zaawansowanego zarządzania.

Placeholder for Ms250 48Ms250 48

Cisco Meraki

Meraki MS250

 • MS250-48: Idealny do dużych wdrożeń. Do 48 portów o przepustowości 176 Gbps.
 • MS250-24: Doskonały do średnich sieci. Do 24 portów o przepustowości 128 Gbps.

Zarządzanie w chmurze Meraki: Doświadcz prostoty i mocy z przełącznikami Cisco MS250. Od skromnych kampusów do rozległych sieci, wybierz optymalny przełącznik MS250 dla bezproblemowej łączności i zaawansowanego zarządzania.

Placeholder for Ms350Ms350

Cisco Meraki

Meraki MS350

 • MS350-48: Zaprojektowana dla dużych przedsiębiorstw i sieci kampusowych. Do 48 portów z wydajnymi łączami 10G SFP+ i opcjonalnym wsparciem PoE/PoE+. Oferuje skalowalne routowanie warstwy 3 oraz zasilanie modułowe/wentylatory dla sieci krytycznych. Zawiera 8 portów multigigabitowych (mGig) oraz obsługę UPoE dla wydajnych punktów dostępu 802.11ax/ac, serwerów i stanowisk roboczych.
 • MS350-24: Dostosowana do średnich sieci. Do 24 portów z wydajnymi łączami 10G SFP+ i opcjonalnym wsparciem PoE/PoE+. Skalowalne routowanie warstwy 3 oraz zasilanie modułowe/wentylatory dostępne.
 • MS350-24X: Zapewnia kompaktowe rozwiązanie dla mniejszych konfiguracji. Zawiera 8 portów multigigabitowych (mGig) dla wydajnościowej łączności.

Zarządzanie w chmurze Meraki: Podnieś zarządzanie swoją siecią dzięki przełącznikom Cisco MS350. Bezproblemowo zaspokój potrzeby łączności dużych przedsiębiorstw i sieci kampusowych. Te przełączniki oferują wydajne łącza w górę 10G SFP+, opcjonalne wsparcie dla PoE/PoE+ oraz skalowalne routowanie warstwy 3. Doświadcz niezawodnej i elastycznej sieci dla operacji krytycznych, wspieranej przez potęgę zarządzania w chmurze Meraki.

Placeholder for MS355MS355

Cisco Meraki

Meraki MS355

 • MS355-48: Prowadź w zakresie łączności dzięki 24 portom RJ45 mGbE, 4 portom SFP+ 10 GbE i 2 solidnym portom QSFP+ 40 GbE. Posuwaj się naprzód dzięki stosowaniu 400G, zarządzaj routowaniem warstwy 3 i wykorzystaj wsparcie UPoE, co skutkuje pojemnością przełącznika wynoszącą 544 Gb/s.
 • MS355-24: Przyjmij standard bezprzewodowy 802.11ax z 16 portami RJ45 mGbE, 4 portami SFP+ 10 GbE i 2 potężnymi portami QSFP+ 40 GbE. Stosuj staplowanie z przepustowością 400G, podnieś wydajność sieci dzięki routowaniu warstwy 3 i wykorzystaj wsparcie UPoE, uzyskując pojemność przełącznika wynoszącą 352 Gb/s.

Zarządzanie w chmurze Meraki: Uwolnij prostotę i wytrzymałość zarządzania w chmurze Meraki, doskonale wpasowując się w serię MS355. Idealna dla znaczących wdrożeń bezprzewodowych, seria MS355 umożliwia uczelnie, szpitale oraz rozległe kompleksy publiczne. Przywitaj przyszłość, zdefiniuj łączność na nowo. Cisco MS355: tam, gdzie innowacja spotyka się z możliwościami.

Placeholder for Ms390 48 switchesMs390 48 switches

Cisco Meraki

Meraki MS390

 • MS390-24: Doświadcz przełącznika warstwy 3 z opcjonalnymi funkcjami mGig/UPoE/802.3bt. Ciesz się aż do 24 portów mGig oraz 2 portów 40G QSFP+, 4 portów 10G SFP+ i 8 portów modułowych 10G SFP+.
 • MS390-48: Podnieś swoją sieć dzięki przełącznikowi warstwy 3 oferującemu opcjonalne możliwości mGig/UPoE/802.3bt. Skorzystaj z aż do 48 portów mGig, 2 portów 40G QSFP+, 4 portów 10G SFP+ i 8 portów modułowych 10G SFP+.

Zarządzanie w Chmurze Meraki: Uwolnij prostotę i niezawodność Zarządzania w Chmurze Cisco Meraki, które doskonale łączy się z serią MS390. Specjalnie zaprojektowana dla wymagających środowisk sieciowych, seria MS390 wzmacnia wydajność w różnych scenariuszach. Przyjmij moc przyszłości, zmień łączność.

Placeholder for Ms410 32Ms410 32

Cisco Meraki

Meraki MS410

 • MS410-16: Przełącznik agregacji warstwy 3 zaprojektowany w celu osiągnięcia doskonałej wydajności z 16 × portami SFP 1G i 2 × uplinkami SFP+ 10G.
 • MS410-32: Przełącznik agregacji warstwy 3 zoptymalizowany pod kątem wydajności z 32 × portami SFP 1G i 4 × uplinkami SFP+ 10G.

Meraki Cloud Management: Wykorzystaj prostotę i odporność Cisco Meraki Cloud Management, bezproblemowo zintegrowanego z serią MS410. Specjalnie zaprojektowana, aby wydobyć się w wymagających środowiskach sieciowych, seria MS410 podnosi wydajność w różnorodnych scenariuszach. Przyjmij potencjał przyszłości i zrewolucjonizuj łączność.

Placeholder for Ms425 32Ms425 32

Cisco Meraki

Meraki MS425

MS425-16: Zwiększ wydajność dzięki MS425-16, przełącznikowi agregacyjnemu warstwy 3 z 16 portami 10G SFP+ oraz 2 portami 40G QSFP+.

MS425-32: Optymalizuj funkcjonalność dzięki MS425-32, przełącznikowi agregacyjnemu warstwy 3 z 32 portami 10G SFP+ oraz 2 portami 40G QSFP+.

Meraki Cloud Management: Doskonale integruje się z serią MS425. Zwiększ wydajność swojej sieci. Rozszerz zarządzanie w chmurze na średniej wielkości sieci przy użyciu przełączników agregacyjnych 10/40G światłowodowych. Wybierz spośród 16/32 portów SFP+ 10G oraz 2 portów QSFP+ 40G, zapewniając łączność do 160 Gbps. Idealne dla kampusów.

Placeholder for Ms450 12Ms450 12

Cisco Meraki

MS450

MS450-12: Podnieś wydajność dzięki MS450-12, przełącznikowi agregacyjnemu warstwy 3 z 12 × portami 40G QSFP+ oraz 2 × portami uplink 100G QSFP28.

Meraki Cloud Management: Bezproblemowo zintegruj potęgę Cisco Meraki Cloud Management z przełącznikiem agregacyjnym MS450. Dzięki dwunastu portom światłowodowym 40G (QSFP+) i dwóm portom uplink 100G (QSFP28), MS450 adresuje wysoką przepustowość i wielogigabitowe wymagania przełączania. Stanowi odpowiednie uzupełnienie dla sieci poszukujących solidnych rozwiązań łącznościowych.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji