Premier Partner
logo Cisco Meraki

Cisco Meraki

Łatwe zabezpieczenia, potężne zabezpieczenia nie powinny być skomplikowane.

Cisco Meraki, lider w dziedzinie zarządzania z chmury, tworzy najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązania, które pomagają wszystkim, począwszy od małych firm po globalne przedsiębiorstwa, oszczędzać czas i pieniądze. Założona w 2006 r. firma Meraki narodziła się z chęci uproszczenia sektora, który stał się coraz bardziej nieelastyczny i skomplikowany, pozostawiając wielu graczy w tyle. Technologia Meraki, zarządzana z intuicyjnego, bogatego w funkcje interfejsu, umożliwia firmom szybkie wdrażanie rozwiązań cyfrowych, zapewniając im rzeczywistą wartość biznesową.

Dzięki wsparciu budowanemu na dostępnie do ogromnych ilości danych sieciowych i obserwacjach firma Meraki pomaga Ci w wykonywaniu różnych zadań, dzięki czemu Ty możesz robić więcej. Jej obecne portfolio, rozszerzalne o otwarte interfejsy API, obejmuje bezprzewodowe komórkowe bramy sieciowe, przełączanie, zabezpieczenia, sieć SD-WAN, inteligentne analizy sieci, zarządzanie punktami końcowymi i inteligentne kamery. Obecnie Meraki ma ponad dwa miliony aktywnych sieci i ponad 5,7 miliona urządzeń online na całym świecie.

Meraki Wireless

Wysoka wydajność sieci bezprzewodowej

Punkty dostępowe Cisco Meraki są zbudowane z najwyższej jakości komponentów i starannie optymalizowane pod kątem bezproblemowego użytkowania. Rezultat: szybsze połączenia, większa pojemność użytkownika, większy zasięg i mniej telefonów do pomocy technicznej.

Stworzony dla wydajności

Punkty dostępowe Wi-Fi 6 (802.11ax) klasy korporacyjnej wyposażone są w radia o dużej mocy i zwiększonej czułości odbioru. Technologie takie jak OFDMA, MIMO i zintegrowane formowanie wiązki maksymalizują wydajność bez szkody dla zasięgu.

  • Do 8 anten nadawczych i 8 anten odbiorczych zapewniających lepszą wydajność i lepszy zasięg
  • Wielogigabitowy Ethernet (do 5 Gb/s) za pomocą pojedynczego istniejącego kabla
  • Niestandardowa konstrukcja RF obsługująca środowiska o wysokiej gęstości klientów

Dedykowane radio bezpieczeństwa

Oprócz radia do obsługi klienta o dużej mocy (2,4 GHz i 5 GHz), większość punktów dostępowych Meraki zawiera również dedykowane radio bezpieczeństwa, które:

  • Nieustannie skanuje i chroni przed zagrożeniami dla bezpieczeństwa
  • Wyczuwa środowisko RF i dostosowuje się do zakłóceń
  • Automatycznie konfiguruje ustawienia RF, aby maksymalizować wydajność
Placeholder for Engineeroover shoulder laptopEngineeroover shoulder laptop

Niezrównana widoczność

Punkty dostępowe Meraki zapewniają wgląd w sieć, umożliwiając inteligentniejsze zarządzanie siecią.Pulpit nawigacyjny Cisco Meraki pozwala obserwować użytkowników sieci, ich urządzenia i aplikacje. Uzbrojeni w bogatą analitykę administratorzy mogą szybko tworzyć zasady kontroli dostępu i korzystania z aplikacji, optymalizując zarówno wygodę użytkownika końcowego, jak i bezpieczeństwo sieci.

Cała sieć pod jednym dachem

Wydajne i intuicyjne zarządzanie wieloma lokalizacjami za pośrednictwem chmury, przy jednoczesnym wyeliminowaniu kosztów i złożoności tradycyjnych kontrolerów bezprzewodowych na miejscu. Jedyne w branży kompleksowe rozwiązanie, które łączy WAN, LAN, bezprzewodową sieć LAN i zarządzanie urządzeniami mobilnymi.

Cisco

Dlaczego Meraki?

icon Zaawansowane zabezpieczenia
Zaawansowane zabezpieczenia
Przy coraz bardziej rozproszonych pracownikach, bezpieczeństwo jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Nasz intuicyjny pulpit nawigacyjny pozwala zdalnie przejąć całkowitą kontrolę nad każdym incydentem, od alarmu do naprawy. Ponadto, nasze rozwiązania zabezpieczające chronią przed zaawansowanymi zagrożeniami i są łatwe do wdrożenia w każdej warstwie sieci.
icon Next-generation Wi-Fi
Next-generation Wi-Fi
Szybkość, niezawodność i wydajność mają kluczowe znaczenie dla wszystkich użytkowników, niezależnie od tego, gdzie i kiedy są online. Nasze rozwiązania Wi-Fi klasy korporacyjnej umożliwiają tworzenie niesamowitych cyfrowych doświadczeń dzięki szybszym i bardziej wydajnym połączeniom, nawet w trudnych warunkach wewnętrznych i zewnętrznych.
icon Nowe cyfrowe miejsce pracy
Nowe cyfrowe miejsce pracy
Przedsiębiorstwa przechodzą rewolucyjną transformację. Rozszerzając cyfrowe miejsce pracy na biura domowe, można poprawić wrażenia pracowników, zwiększyć bezpieczeństwo, podnieść wydajność i pomóc w maksymalnym wykorzystaniu inwestycji w IT.
icon 100% zdalne zarządzanie
100% zdalne zarządzanie
Monitoruj wszystkie urządzenia 24×7, otrzymuj alerty w czasie rzeczywistym i korzystaj z możliwości zdalnego rozwiązywania problemów - wszystko w jednym miejscu. Deska rozdzielcza Meraki zapewnia intuicyjny, oparty na chmurze interfejs do zarządzania całą siecią.

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji