Premier Partner
Placeholder for Cisco Partner/ ResellerCisco Partner/ Reseller

Cisco

Rozwiązania w zakresie sieci, chmury i cyberbezpieczeństwa

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Życie, praca, rozrywka i nauka w nowym kształcie

Cisco to światowy lider branży IT, który pomaga firmom wykorzystywać możliwości jutra i udowadniać, że gdy łączymy to, co wcześniej niepołączone, dzieją się rzeczy wielkie. W Cisco pierwszeństwo mają klienci. To właśnie budowanie trwałych relacji z klientami, identyfikowanie ich potrzeb i dostarczanie rozwiązań, które przyczynią się do ich sukcesu, stanowi siłę napędową firmy.

Stwarzając ogromne korzyści i szanse dla klientów, pracowników, inwestorów i partnerów z branży, Cisco wyznacza kierunek rozwoju internetu i jest światowym liderem technologii sieciowych, zmieniających sposoby, w jaki ludzie łączą się, komunikują i współpracują ze sobą.

Cisco

Rozwiązania

Twoi specjaliści Cisco Systems

Nagradzana firma Nomiosjest partnerem Cisco i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Infradata ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Cisco postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów ich rozwiązań Oznacza to, że Nomiosmoże pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe, tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Cisco i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair