Placeholder for Cisco Partner/ ResellerCisco Partner/ Reseller
Premier Partner

Cisco

Rozwiązania w zakresie sieci, chmury i cyberbezpieczeństwa

Placeholder for Cisco Gold PartnersCisco Gold Partners

Życie, praca, rozrywka i nauka w nowym kształcie

Cisco to światowy lider branży IT, który pomaga firmom wykorzystywać możliwości jutra i udowadniać, że gdy łączymy to, co wcześniej niepołączone, dzieją się rzeczy wielkie. W Cisco pierwszeństwo mają klienci. To właśnie budowanie trwałych relacji z klientami, identyfikowanie ich potrzeb i dostarczanie rozwiązań, które przyczynią się do ich sukcesu, stanowi siłę napędową firmy.

Stwarzając ogromne korzyści i szanse dla klientów, pracowników, inwestorów i partnerów z branży, Cisco wyznacza kierunek rozwoju internetu i jest światowym liderem technologii sieciowych, zmieniających sposoby, w jaki ludzie łączą się, komunikują i współpracują ze sobą.

Partnership

Nomios & Cisco

Cisco i Nomios nawiązały potężne partnerstwo, doskonale ilustrujące wspólną doskonałość w branży. Współpraca z Nomios pozwala firmom na pewne wykorzystanie pełnego potencjału technologii Cisco, zapewniając zoptymalizowane operacje, podniesione bezpieczeństwo i wydajność.

Cisco

Rozwiązania

icon Premier Partner
Premier Partner
Jesteśmy częścią wyselekcjonowanej grupy najwyżej autoryzowanych partnerów na świecie. Skorzystaj z najlepszych warunków zakupu i wysokich rabatów.
icon 60+ Certyfikowanych Inżynierów
60+ Certyfikowanych Inżynierów
Nasze umiejętności w zakresie Cisco są wysoko oceniane wśród wiodących na świecie specjalistów ds. sieci i bezpieczeństwa.
icon Wsparcie Premium
Wsparcie Premium
Nomios świadczy usługi NOC i wsparcia na światową skalę dla Cisco.
icon Ponad 200 światowych referencji
Ponad 200 światowych referencji
Firmy wszystkich rozmiarów wybierają Nomios do opieki nad ich bezpiecznymi infrastrukturami cyfrowymi.
icon Partner Nagradzany
Partner Nagradzany
Nomios otrzymało prestiżowe nagrody od Cisco.
icon Elastyczne modele konsumpcji
Elastyczne modele konsumpcji
Nomios może dostarczać rozwiązania oparte na Cisco jako Usługi Zarządzane lub Sieć jako Usługę (Network-as-a-Service).

Twoi specjaliści Cisco Systems

Nagradzana firma Nomiosjest partnerem Cisco i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Cisco postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów ich rozwiązań Oznacza to, że Nomiosmoże pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe, tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Cisco i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2