Placeholder for Cisco Partner/ ResellerCisco Partner/ Reseller
Premier Partner

Cisco Networking

Stwórz bezpieczną sieć z płynnym dołączaniem, kontrolą dostępu sterowaną sztuczną inteligencją i skalowalnym wzrostem poprzez zintegrowaną automatyzację i analizę.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Ustal sieć, która przynosi Ci spokój

Stwórz sieć, która zapewnia satysfakcję użytkownikom i bezproblemowe operacje biznesowe poprzez harmonijną integrację oprogramowania i sprzętu. Pozwól automatyzacji, analizom i bezpieczeństwu zabrać ciężar z twoich barków, pracując nieustannie w twoim imieniu.

icon Uprość proces przyjmowania i dostarczania urządzeń
Uprość proces przyjmowania i dostarczania urządzeń
Wykorzystaj zautomatyzowane procesy robocze, aby szybko skonfigurować i dostarczyć nowe urządzenia w sieci, zgodnie z wytycznymi sieciowymi.
icon Kontroluj dostęp z łatwością
Kontroluj dostęp z łatwością
Wykorzystaj możliwości sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego (AI/ML), aby wykrywać i kategoryzować punkty końcowe, egzekwować protokoły bezpieczeństwa i priorytetyzować istotne alerty do natychmiastowej akcji.
icon Zachowuj zdrowie sieci
Zachowuj zdrowie sieci
Korzystaj z danych telemetrii i przyjaznych narzędzi zarządzania, aby dostarczać wgląd w zdrowie klientów, sieci i aplikacji.
icon Skaluj swoją sieć, aby sprostać zapotrzebowaniu
Skaluj swoją sieć, aby sprostać zapotrzebowaniu
Uprość skalowalność dzięki wszechstronnym konfiguracjom routerów-portów, które mogą dynamicznie dostosowywać się do zmiennych wymagań. Dzięki licencjonowaniu inteligentnemu Cisco aktywacja portów staje się procesem bezproblemowym, dokładnie wtedy i tam, gdzie ich potrzebujesz.
Cisco

Rozwiązania

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji