Placeholder for Cisco Partner/ ResellerCisco Partner/ Reseller
Premier Partner

Cisco SecureX

SecureX to wbudowana, natywna platforma w chmurze, która łączy nasze portfolio Cisco Secure z Twoją infrastrukturą. Umożliwia radykalne skrócenie czasu pracy i zmniejszenie liczby zadań wykonywanych przez człowieka.

Placeholder for Cisco Gold PartnersCisco Gold Partners

Najszersza i najbardziej zintegrowana platforma

Osiągnij prostotę, widoczność i wydajność poprzez usunięcie wąskich gardeł, które spowalniają dostęp zespołów do odpowiedzi i działań. SecureX obejmuje możliwości XDR i nie tylko, z każdym produktem Cisco Secure.

Cisco

Możliwości SecureX

Integracje

Zyskaj zintegrowaną i otwartą platformę, która upraszcza istniejący ekosystem i współpracuje z rozwiązaniami innych firm.

Orkiestracja

Zautomatyzuj rutynowe zadania, korzystając z gotowych przepływów pracy, które są zgodne z typowymi przypadkami użycia. Możesz też budować własne przepływy pracy, korzystając z naszej kanwy, w której nie ma zbyt wiele kodu, metodą "przeciągnij i upuść".

Reakcja na zagrożenie

Przyspieszenie dochodzeń w sprawie zagrożeń i zarządzania incydentami dzięki agregacji i korelacji globalnych danych wywiadowczych i lokalnego kontekstu w jednym widoku.

Wgląd w urządzenia

Uzyskaj kompleksową inwentaryzację urządzeń wraz ze świadomością kontekstową niezbędną do zidentyfikowania luk w zabezpieczeniach i ułatwienia prowadzenia dochodzeń w zakresie bezpieczeństwa.

Ujednolicona widoczność

Doświadcz prostoty dzięki konfigurowalnemu pulpitowi nawigacyjnemu, który obejmuje wskaźniki operacyjne, wgląd w pojawiające się zagrożenia oraz dostęp do nowych produktów za pomocą jednego kliknięcia.

Wstążka i pojedyncze logowanie

Użyj wstążki na pulpicie nawigacyjnym, aby uzyskać szybki dostęp do funkcji SecureX. Pojedyncze logowanie pomaga w udostępnianiu i zachowaniu kontekstu wokół incydentów w jednym miejscu.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji