Placeholder for Cisco Partner/ ResellerCisco Partner/ Reseller
Premier Partner

Cisco Stealthwatch Security

Skalowalna widoczność i analiza bezpieczeństwa w całej firmie.

Placeholder for Cisco Gold PartnersCisco Gold Partners

Pokonaj pojawiające się zagrożenia w Twojej cyfrowej firmie dzięki wiodącemu w branży uczeniu maszynowemu i modelowaniu behawioralnemu. Dowiedz się, kto jest w sieci i co robi, korzystając z danych telemetrycznych z infrastruktury sieciowej. Wykrywaj zaawansowane zagrożenia i szybko na nie reaguj. Chronić krytyczne dane dzięki inteligentnej segmentacji sieci. A wszystko to dzięki bezagentowemu rozwiązaniu, które rozwija się wraz z Twoją firmą.

Placeholder for Senior female manager with two engineersSenior female manager with two engineers

Bezagentowe, skalowalne i zintegrowane zabezpieczenia

Cisco Stealthwatch to najbardziej wszechstronne rozwiązanie w zakresie widoczności i analizy ruchu sieciowego (NTA)/wykrywania i reagowania na sieci (NDR), które wykorzystuje telemetrię przedsiębiorstwa z istniejącej infrastruktury sieciowej. Zapewnia zaawansowane wykrywanie zagrożeń, przyspieszoną reakcję na zagrożenia oraz uproszczoną segmentację sieci przy użyciu wielowarstwowego uczenia maszynowego i modelowania podmiotów. Dzięki zaawansowanej analityce behawioralnej, zawsze będziesz wiedział, kto jest w Twojej sieci i co robi.

Pojedyncze, bezagentowe rozwiązanie zapewnia widoczność w całej rozległej sieci, od siedziby firmy po chmurę. Dzięki funkcji Encrypted Traffic Analytics jest to jedyne rozwiązanie, które może wykrywać złośliwe oprogramowanie w ruchu szyfrowanym i zapewniać zgodność z zasadami bez konieczności odszyfrowywania. Teraz, dzięki platformie Cisco SecureX, można rozszerzyć wartość Stealthwatch jeszcze bardziej, od sieci i chmury do punktów końcowych, aplikacji i innych.

Platforma SecureX i analiza ruchu sieciowego

Platforma Cisco SecureX łączy w sobie najlepsze z naszych szerokich i zintegrowanych technologii bezpieczeństwa, w tym analitykę ruchu w celu zaawansowanego wykrywania i reagowania na zagrożenia. SecureX to natywna, wbudowana w chmurę platforma, która łączy nasze portfolio Cisco Secure z infrastrukturą użytkownika. Jest ona zintegrowana i otwarta, co upraszcza obsługę, zunifikowana w jednym miejscu, co zapewnia widoczność, a także maksymalizuje wydajność operacyjną dzięki zautomatyzowanym przepływom pracy. Radykalne skrócenie czasu przebywania w miejscu zagrożenia i ograniczenie zadań wykonywanych przez człowieka w celu zachowania zgodności z przepisami i przeciwdziałania atakom.

Stealthwatch Security

Elastyczne opcje wdrażania zapewniające widoczność w każdym miejscu

Stealthwatch Security oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa zarówno dla lokalnego przechowywania danych, jak i monitorowania chmur prywatnych i publicznych. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu, automatycznemu dostosowaniu i różnym scenariuszom użytkowania zarówno dla operacji związanych z bezpieczeństwem, jak i operacji sieciowych, oferuje zarówno urządzenia sprzętowe, jak i wirtualne, wyceniane na podstawie przepływów na sekundę (FPS) lub wolumenu użytkowania, w zależności od implementacji.

  • Przechowywanie danych w siedzibie firmy, granularne dostrajanie, przypadki użycia SecOps i NetOps, sieci z ochroną powietrzną
  • Urządzenie sprzętowe lub wirtualne
  • Wyceniane według FPS (przepływów na sekundę)
  • Proste wdrożenie, automatyczne dostrajanie, SecOps i lekkie przypadki użycia NetOps, monitoruje również środowiska Meraki i kontenery
  • Oparte na SaaS
  • Wycena oparta na punktach końcowych
  • Odpowiednie dla wszystkich organizacji korzystających z infrastruktur chmur publicznych, takich jak Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform i środowisk bezserwerowych
  • Oparte na SaaS
  • Ceny zależne od ilości danych logów
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji