Placeholder for Cisco Partner/ ResellerCisco Partner/ Reseller
Premier Partner

Cisco Firewalls

Zapobiegaj naruszeniom zabezpieczeń, zyskaj pełny wgląd w informacje, by szybko wykrywać i powstrzymywać zagrożenia oraz automatyzuj działanie sieci i zabezpieczeń, by oszczędzać czas i pracować inteligentniej.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Automatyczne zapobieganie naruszeniom zabezpieczeń, aby firma pracowała bez zakłóceń

Czy masz zapewnioną stałą ochronę? Cisco Talos nieustannie analizuje dane dotyczące zagrożeń i generuje zabezpieczenia, które zapora nowej generacji Cisco używa do automatycznego zapobiegania atakom. Nasze rozwiązania tłumią wysiłki cyberprzestępców w zarodku, a Twoja firma działa absolutnie bez żadnych zakłóceń.

Wgląd w informacje pozwalający szybko wykrywać i powstrzymywać zagrożenia

Czy masz pełny obraz sytuacji? Nie możesz powstrzymywać zagrożeń, których nie widzisz. Zyskaj najpełniejszy wgląd w informacje o sieci i zabezpieczeniach za pomocą wbudowanych zaawansowanych funkcji zabezpieczeń, takich jak NGIPS, oraz zaawansowanej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. Wykrywaj i powstrzymuj najbardziej wyszukane zagrożenia w mgnieniu oka.

Cisco firewalls

Rozwiązania

Placeholder for Security secure firewall 3100 seriesSecurity secure firewall 3100 series

Cisco Firewalls

Secure Firewall 3100 Series

Dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą wspierać pracowników hybrydowych i zapewnić szybsze działanie sieci VPN. Zapory serii 3100 wykorzystują technologie uczenia maszynowego do pasywnego identyfikowania aplikacji użytkownika i potencjalnych zagrożeń w ruchu szyfrowanym, bez deszyfrowania, w celu wykrycia większej ilości złośliwego oprogramowania.

Placeholder for Cisco 2100firepowerCisco 2100firepower

Cisco Firewalls

Firepower 2100 series

Przepustowość zapory od 2,0 do 8,5 Gb/s - Kontrola zagrożeń od 2,0 do 8,5 Gb/s - Zapora stanowa, wgląd w aplikacje i kontrola, NGIPS, zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, filtrowanie adresów URL

Placeholder for Cisco 4100firepowerCisco 4100firepower

Cisco Firewalls

Firepower 4100 series

Przepustowość zapory od 12 do 30 Gb/s - Kontrola zagrożeń od 10 do 24 Gb/s - Zapora stanowa, wgląd w aplikacje i kontrola, NGIPS, zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, filtrowanie adresów URL, ochrona przed DDos

Placeholder for Cisco 9300firepowerCisco 9300firepower

Cisco Firewalls

Firepower 9300 series

Dla dostawcy usług, centrum danych - Przepustowość zapory maksymalnie 225 Gb/s - Kontrola zagrożeń maksymalnie 90 Gb/s - Zapora stanowa, wgląd w aplikacje i kontrola, NGIPS, zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, filtrowanie adresów URL, ochrona przed DDoS

Placeholder for Cisco 5500firepowerCisco 5500firepower

Cisco Firewalls

ASA 5500-X

Dla małych i średnich firm, oddział przedsiębiorstwa. Przepustowość zapory od 256 do 1750 Mb/s. Kontrola zagrożeń od 125 do 1250 Mb/s. Zapora stanowa, wgląd w aplikacje i kontrola, NGIPS, zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, filtrowanie adresów URL

Światowej klasy kontrole bezpieczeństwa i korzyści

Zagrożenia stały się bardziej wyrafinowane, a sieci bardziej złożone. Niewiele, jeśli w ogóle, organizacji dysponuje zasobami, które można poświęcić na bycie na bieżąco i skuteczne odpieranie wszystkich tych stale pojawiających się i ewoluujących zagrożeń. Ponieważ zagrożenia i sieci stają się coraz bardziej złożone, konieczne jest posiadanie odpowiednich narzędzi do ochrony danych, aplikacji i sieci. Urządzenia Cisco NGFW mają moc i elastyczność, których potrzebujesz, aby być o krok przed zagrożeniami. Oferują one radykalny, 3-krotny wzrost wydajności w porównaniu z urządzeniami poprzedniej generacji, a także wyjątkowe możliwości sprzętowe w zakresie inspekcji szyfrowanego ruchu w skali.

  • Wykorzystaj istniejące inwestycje w Cisco
  • Egzekwowanie zasad dzięki większej liczbie punktów kontroli bezpieczeństwa
  • Ochrona użytkowników w każdym miejscu, w którym mają dostęp do Internetu
  • Rozszerzenie możliwości urządzeń sieciowych w celu uzyskania lepszych, bardziej zintegrowanych zabezpieczeń
  • Uzyskaj solidny zestaw integracji produktów w celu zapewnienia zerowego zaufania

Dlaczego firewalle Cisco

icon Spójna polityka i widoczność
Spójna polityka i widoczność
W miarę jak sieci stają się coraz bardziej połączone, osiągnięcie kompleksowej widoczności zagrożeń i spójnego zarządzania politykami jest trudne. Uprość zarządzanie bezpieczeństwem i uzyskaj widoczność w sieciach rozproszonych i hybrydowych.
icon Integracja sieci i bezpieczeństwa
Integracja sieci i bezpieczeństwa
Zapobieganie phishingowi, złośliwemu oprogramowaniu i atakom typu ransomware.
icon Światowej klasy kontrole bezpieczeństwa
Światowej klasy kontrole bezpieczeństwa
Ochrona sieci przed coraz bardziej wyrafinowanymi zagrożeniami wymaga wiodącej w branży inteligencji i spójnej ochrony w każdym miejscu. Już dziś popraw swoje bezpieczeństwo dzięki zaporom ogniowym Cisco.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji