Premier Partner
logo Cisco Licencje laboratoryjne

Cisco Licencje laboratoryjne

Licencje laboratoryjne, Proof of Concept i wirtualne laboratoria testowe.

Potrzebujesz licencji laboratoryjnej Cisco?

Poszukujesz licencji laboratoryjnej Cisco lub wirtualnej licencji testowej? Czy poszukujesz licencji Cisco Proof of Concept? A może po prostu chcesz zapoznać się z nowym sprzętem? Czas złożyć wniosek o licencję laboratoryjną! Jako globalny partner wielu wiodących firm technologicznych, możemy zaoferować wysokie rabaty na licencje laboratoryjne. Poproś o wycenę lub pobierz nasz cennik, klikając jeden z przycisków.

Proof Of Concept (POC)

Proof of Concept to najbardziej efektywny sposób, aby Twoje zespoły mogły zapoznać się z nowym sprzętem IT i zobaczyć rzeczywiste wyniki uzyskane na podstawie ruchu i danych. Dostosujemy POC do Twoich specyficznych potrzeb i topologii sieci, aby wykazać, że nasze rozwiązanie jest najlepszym wyborem do połączenia i ochrony Twojej organizacji.

Wirtualne laboratorium testowe (VTL)

Wirtualne laboratoria testowe pozwalają bezpiecznie zapoznać się z nowym sprzętem IT. Środowisko laboratoryjne umożliwia konfigurację i testowanie różnych funkcji i możliwości bez ponoszenia ryzyka przed wdrożeniem ich w sieci produkcyjnej. VTL to doskonały sposób na zdobycie praktycznego doświadczenia z interfejsem we własnym tempie.

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji