Placeholder for Cisco Partner/ ResellerCisco Partner/ Reseller
Premier Partner

Cisco odnowienie licencji i wsparcia technicznego

Wsparcie, umowy serwisowe lub odnowienie licencji.

Placeholder for Cisco Gold PartnersCisco Gold Partners

Przedłużenie licencji Cisco lub umowy wsparcia?

Czy Twoje licencje Cisco mają zostać odnowione? Czy Twoja umowa na wsparcie techniczne Cisco dobiega końca? To doskonały moment, aby poszukać konkurencyjnej oferty! Jako globalny partner wielu wiodących firm technologicznych, możemy zaoferować wysokie rabaty na umowy wsparcia i odnowienia licencji. Poproś o wycenę lub pobierz nasz cennik, klikając jeden z przycisków.

Utrzymanie rozwiązania Cisco dzięki szybkiemu, niezawodnemu wsparciu technicznemu

W świecie, w którym jedyną stałą jest zmiana, użytkownik polega na technologii Cisco, która jest niezawodna bez względu na to, w jakim kierunku zmierza jego firma. Gdy pojawiają się wyzwania, szybkie znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy może oznaczać różnicę między kryzysem informatycznym a sprawnością IT.

Chroń swoją inwestycję, korzystając z programu konserwacji firmy Cisco.

Firma Cisco oferuje pięć poziomów usług serwisowych dotyczących sprzętu, oprogramowania i pomocy technicznej, dzięki czemu można wybrać ten, który jest odpowiedni dla danej firmy: Gwarancja Standardowa, Wsparcie Podstawowe, Wsparcie Podstawowe Plus, Wsparcie Złote i Wsparcie Platynowe.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji