Placeholder for Flowmon NetworksFlowmon Networks
Authorised Partner

Flowmon Ochrona przed DDoS

Ochrona DDoS dla szybkich sieci.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

W świecie biznesu opartego na aplikacjach, ataki DDoS stały się szczególnie niepokojącym narzędziem cyberprzestępców. Kiedy każdy może uruchomić DDoS za kilka dolarów, nie dziwi fakt, że ich liczba, częstotliwość i skala szybko rośnie. Jak sprawić, by ważne systemy były zawsze dostępne dla biznesu? Stosując nowoczesną technologię monitorowania przepływu i walcząc z DDoS jak najbliżej źródła ataku. W sieciach szkieletowych.

Wykrywanie i ograniczanie DDoS w oparciu o przepływy dla ISPS i centrów danych

W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele nowych zagrożeń. Jednak problemem numer jeden dla firm na całym świecie pozostają ataki wolumetryczne typu brute-force. Ataki wciąż przybierają na sile, pozostawiając organizacje bezbronne i szukające pomocy. Jak stawić czoła atakowi o wielkości 100G, skoro żadna organizacja nie jest w stanie tego zaabsorbować? Co należy zrobić?

Najskuteczniejszą odpowiedzią na to wyzwanie jest powstrzymanie DDoS zanim osiągnie swój cel i przeciąży docelową aplikację. Dlatego dostawcy usług internetowych i operatorzy szkieletowi wzmacniają swoje sieci poprzez zaawansowane możliwości wykrywania i łagodzenia ataków DDoS.

Takie rozwiązania opierają się na wykorzystaniu statystyk ruchu sieciowego i absolutnej widoczności sieci, które zapewniają:

  • Szybki, skuteczny i łatwy w użyciu sposób wykrywania ataków
  • Odpowiednią charakterystykę ataku w celu złagodzenia trwającego ataku
  • Zaawansowane wykorzystanie zawsze prawdziwych statystyk przepływu danych sieciowych (NetFlow, IPFIX) z routerów lub dedykowanych sond sieciowych
  • Wystarczająca ilość informacji, aby zmniejszyć wpływ DDoS, uniknąć utraty reputacji i strat finansowych.

Flowmon DDoS Defender zapewniający ochronę przed DDoS jako usługa

Flowmon DDoS Defender to skalowalne, oparte na przepływach rozwiązanie do wykrywania i ograniczania ataków DDoS, przeznaczone dla dostawców usług internetowych i operatorów centrów danych. Dzięki takim możliwościom, jak szybkie i automatyczne wykrywanie, obsługa szybkich sieci (nawet 100G), kilka scenariuszy wdrażania i uniwersalne możliwości przekierowywania ruchu, Defender spełnia potrzeby dużych, wymagających sieci. Dzięki pełnej obsłudze środowisk multi-tenant do ochrony różnych klientów, segmentów sieci, usług itp. jest to również idealne rozwiązanie dla dostawców usług internetowych i operatorów telekomunikacyjnych, którzy oferują ochronę przed DDoS jako usługę dla swoich klientów (MSSP).

Flowmon DDoS Defender

Wykrywanie i łagodzenie skutków DDoS

DDoS ochrona

Zalety

icon Inteligencja antyDDoS oparta na przepływach
Inteligencja antyDDoS oparta na przepływach
Obserwuj swoją sieć i natychmiast wykrywaj/zwalczaj ataki wolumetryczne dzięki wydajnej technologii monitorowania przepływów. Wykorzystaj dane o przepływach z dowolnego źródła, zdefiniuj reguły, przewiduj natężenie ruchu z dynamicznymi liniami bazowymi, wykorzystaj sztuczną inteligencję adaptacyjnych progów i szczegółowe raporty do ochrony.
icon Uniwersalne scenariusze wdrożeń
Uniwersalne scenariusze wdrożeń
Wdrażaj DDoS Defender jako samodzielne urządzenie lub razem z dowolną z głównych usług mitygacyjnych (centra Scrubbing) lub specjalnym urządzeniem do mitygacji pozapasmowej.
icon Skalowalność i efektywność kosztowa
Skalowalność i efektywność kosztowa
Czy korzystasz z dużej sieci z wieloma partnerami i przepustowością rzędu dziesiątek gigabitów na sekundę? Wykorzystaj DDoS Defender z dowolnym urządzeniem łagodzącym out-of-band z taką skalowalnością i opłacalnością, jakiej nie mogą zapewnić wdrożenia in-line.
icon Multi-tenant ready
Multi-tenant ready
Chronić krytyczne aplikacje klientów, poszczególne segmenty sieci, usługi, itp.
icon Quick time-to-value
Quick time-to-value
W ciągu kilku minut będziesz mieć uruchomioną aktywną obronę przed DDoS. Bez żadnych zmian konfiguracyjnych, zmian topologii czy dodatkowych inwestycji w sieć.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji