Placeholder for Flowmon NetworksFlowmon Networks
Authorised Partner

Flowmon Networks

Inteligencja sieciowa Flowmon łączy NetOps i SecOps w jedno wszechstronne rozwiązanie.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Flowmon Networks to obecnie Progress Flowmon.

Inteligentne rozwiązanie w zakresie monitorowania i bezpieczeństwa sieci w oparciu o protokoły NetFlow, IPFIX i analizę zachowania sieci

Flowmon Networks oferuje firmom możliwość pewnej ochrony i sprawnego zarządzania sieciami komputerowymi. Dzięki zaawansowanym technologiom monitorowania sieci i analizie zachowania sieci, specjaliści IT na całym świecie czerpią korzyści z pełnej widoczności ruchu sieciowego, która pozwala im zwiększać wydajność sieci i aplikacji oraz stawiać czoła współczesnym cyberzagrożeniom.

Stworzone z pasji do technologii wiodące rozwiązania Flowmon do monitorowania sieci w oparciu o protokoły NetFlow/IPFIX są wydajne, skalowalne i proste w użyciu. Największe na świecie przedsiębiorstwa, dostawcy usług internetowych, jednostki administracji rządowej, a nawet małe i średnie firmy korzystają z rozwiązań Flowmon, aby utrzymać porządek i kontrolę nad sieciami oraz zyskać komfort pewności. Flowmon Networks, uznana przez Gartner i rekomendowana przez Cisco, Check Point i IBM, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży.

Flowmon Networks

Rozwiązania

Dlaczego warto wybrać Flowmon Networks?

Rozwiązania następnej generacji w zakresie monitorowania i bezpieczeństwa sieci

Szybkie, niezawodne i odpowiednio zabezpieczone sieci mają kluczowe znaczenie dla współczesnych organizacji. Odpowiedzią na to wyzwanie jest firma Flowmon, która dostarcza najlepszych rozwiązań w zakresie widoczności sieci w oparciu o innowacyjne technologie monitorowania przepływu (NetFlow, IPFIX). Wybierz Flowmon, a w zamian dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć wydajność sieci i aplikacji oraz odeprzeć zaawansowane cyberzagrożenia. Rozwiązanie to zdobyło uznanie Gartner i jest polecane przez Flowmon Networks oraz Check Point.

Pewne zarządzanie i ochrona środowiska IT

Problemy z wydajnością, niedostępność krytycznych aplikacji czy naruszenia bezpieczeństwa. Wszystkie one mogą powodować straty finansowe, narażenie dobrego imienia firmy, niezadowolenie pracowników i odpływ klientów. Dzięki Flowmon specjaliści zyskują wgląd i głęboką wiedzę na temat zachowania sieci i aplikacji, co pozwala uniknąć takich sytuacji. Wydajnym, skalowalnym i prostym w użyciu rozwiązaniom Flowmon zaufały już firmy na całym świecie, które powierzyły im procesy w obszarze monitorowania, diagnostyki i analityki w celu optymalizowania wydajności infrastruktury. Funkcja analizy zachowania sieci dodatkowo pomaga wykrywać podejrzane aktywności oraz odpierać ataki lub zaawansowane zagrożenia, które omijają tradycyjne zabezpieczenia.

Zalety rozwiązania Flowmon dla inżynierów sieci i bezpieczeństwa?

  • Widoczność ruchu w czasie rzeczywistym pozwala utrzymać kontrolę nad siecią
  • Wykrywanie i diagnostyka problemów operacyjnych i konfiguracyjnych
  • Proaktywne wykrywanie botnetów, ataków DDoS oraz innych zagrożeń niemożliwych do wykrycia przez zapory, systemy IDS czy programy antywirusowe
  • Szybkie rozwiązywanie problemów z siecią
  • Znaczne obniżenie kosztów implementacji, eksploatacji i zarządzania
  • Zwiększenie wydajności aplikacji biznesowych i poprawa doświadczenia użytkowników

Twoi specjaliści Flowmon Networks

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Flowmon Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Flowmon Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów swoich rozwiązań. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Flowmon i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji