Placeholder for Fortinet Partner/ ResellerFortinet Partner/ Reseller
Gold Partner

Fortinet FortiMail: Bezpieczeństwo poczty elektronicznej

Zaawansowana, wielowarstwowa ochrona przed pełnym spektrum zagrożeń związanych z pocztą elektroniczną.

Placeholder for Visibility and ManagementVisibility and Management

FortiMail zapewnia kompleksową, najwyższej klasy ochronę przed zagrożeniami

Poczta elektroniczna jest krytycznym narzędziem codziennej komunikacji biznesowej i produktywności. Jest to również popularny wektor ataku wśród podmiotów próbujących wykraść dane uwierzytelniające, uzyskać poufne dane lub przetrzymywać je dla okupu, czy też ukraść fundusze poprzez uzyskanie dostępu do informacji bankowych. Ponieważ atakujący prowadzą coraz bardziej wyrafinowane, wielowektorowe kampanie przeciwko swoim celom, zabezpieczenia poczty elektronicznej muszą zapewniać wielowarstwową ochronę.

Dzięki najlepszej w swojej klasie wydajności potwierdzonej przez niezależne firmy testujące, FortiMail zapewnia zaawansowaną wielowarstwową ochronę przed pełnym spektrum zagrożeń związanych z pocztą elektroniczną. Dzięki wykorzystaniu inteligencji zagrożeń FortiGuard Labs i integracji z Fortinet Security Fabric, FortiMail pomaga Twojej organizacji zapobiegać, wykrywać i reagować na zagrożenia związane z pocztą elektroniczną, w tym spam, phishing, złośliwe oprogramowanie, zagrożenia zero-day, podszywanie się pod inne osoby oraz ataki typu BEC (Business Email Compromise).

Zaawansowane zabezpieczenia wielowarstwowe

FortiMail łączy w sobie zaawansowane możliwości, aby sprostać pełnemu spektrum zagrożeń związanych z pocztą elektroniczną, z którymi borykają się współczesne organizacje. Chroni przed:

  • Znanymi zagrożeniami
  • Podejrzanymi zagrożeniami
  • Nieznanymi/zagrożeniami dnia zerowego
  • Próbami podszywania się
  • Zagrożeniami typu BEC (Business Email Compromise)

FortiMail - przyszłość bezpieczeństwa poczty elektronicznej wykracza poza pocztę elektroniczną

Przyszłość bezpieczeństwa poczty elektronicznej to zabezpieczenia oparte na strukturze, które przeciwdziałają coraz bardziej wyrafinowanym zagrożeniom i kampaniom wielowektorowym. Jako część struktury, wskaźniki naruszenia i inne dane telemetryczne mogą być współdzielone w celu zwiększenia bezpieczeństwa w całej infrastrukturze bezpieczeństwa. Zespoły IT i bezpieczeństwa są w stanie w pełniejszy sposób połączyć punkty w celu zidentyfikowania wielowektorowych kampanii prowadzonych przez wyrafinowane podmioty. A intensywne i powtarzalne procesy robocze, w tym reagowanie, mogą zostać zautomatyzowane, aby zmniejszyć obciążenie zespołów zajmujących się bezpieczeństwem.

Bezpieczeństwo poczty elektronicznej

Key FortiMail korzyści

FortiMail zapewnia kompleksową, sprawdzoną ochronę przed zagrożeniami poczty elektronicznej przy wiodącym w branży stosunku kosztów do wydajności. Rozwiązanie oferuje elastyczne opcje wdrażania i tryby pracy dla chmurowych, lokalnych lub hybrydowych środowisk poczty elektronicznej, w tym rozwiązań zarządzanych.

icon Kompleksowa ochrona
Kompleksowa ochrona
FortiMail integruje zaawansowane funkcje ochrony przed ewoluującymi zagrożeniami, takimi jak phishing, złośliwe oprogramowanie, ransomware, podszywanie się pod inne osoby oraz ataki BEC.
icon Bezpieczeństwo poczty elektronicznej oparte na strukturze
Bezpieczeństwo poczty elektronicznej oparte na strukturze
FortiMail jest częścią Fortinet Security Fabric, która wykorzystuje zaawansowane funkcje z całej struktury zabezpieczeń w celu zwiększenia bezpieczeństwa poczty elektronicznej przy jednoczesnym współdzieleniu wskaźników naruszenia (IoC) w całej infrastrukturze zabezpieczeń.
icon Wysoka wydajność potwierdzona przez niezależne testy
Wysoka wydajność potwierdzona przez niezależne testy
Fortinet jest jedynym dostawcą, który konsekwentnie testuje, publikuje i potwierdza swoją skuteczność za pośrednictwem niezależnych firm testujących.
icon Zasilanie przez inteligencję zagrożeń z FortiGuard Labs
Zasilanie przez inteligencję zagrożeń z FortiGuard Labs
Telemetria zebrana z ponad 5,6 miliona czujników rozmieszczonych na całym świecie daje laboratoriom FortiGuard Labs wyjątkowy wgląd w rzeczywiste zagrożenia. Eksperci FortiGuard analizują te informacje przez całą dobę, aby dostarczyć najlepsze informacje o zagrożeniach
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji