Placeholder for Fortinet Partner/ ResellerFortinet Partner/ Reseller
Gold Partner

Fortinet FortiWeb: Web Application Firewall

Ochrona krytycznych aplikacji biznesowych oparta na uczeniu maszynowym.

Placeholder for Visibility and ManagementVisibility and Management

Ochrona krytycznych aplikacji biznesowych oparta na uczeniu maszynowym.

FortiWeb: Kompleksowe zabezpieczenie aplikacji internetowych

FortiWeb to zapora aplikacji internetowych (WAF), która chroni hostowane aplikacje internetowe przed atakami, których celem są znane i nieznane exploity. Wykorzystując zaawansowane wielowarstwowe i skorelowane metody wykrywania wspomagane przez sztuczną inteligencję, FortiWeb chroni aplikacje przed znanymi lukami w zabezpieczeniach oraz przed zagrożeniami zero-day.

Wykorzystując zaawansowane wielowarstwowe i skorelowane podejście, FortiWeb zapewnia pełną ochronę zewnętrznych i wewnętrznych aplikacji internetowych przed zagrożeniami z listy OWASP Top 10 i wieloma innymi. Sercem FortiWeb jest oparty na sztucznej inteligencji silnik wykrywania, który wykorzystuje uczenie maszynowe do identyfikacji żądań odbiegających od normalnych wzorców i podejmuje działania w celu ochrony aplikacji przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami zero-day.

Zaawansowana analiza graficzna i raportowanie

FortiWeb zawiera pakiet graficznych narzędzi analitycznych o nazwie FortiView. Podobnie jak w przypadku innych produktów Fortinet, takich jak FortiGate, FortiWeb daje administratorom możliwość wizualizacji i drążenia kluczowych elementów FortiWeb, takich jak konfiguracje serwerów/IP, logi ataków i ruchu, mapy ataków, kategoryzacja ataków OWASP Top 10 oraz aktywność użytkowników. FortiView for FortiWeb pozwala administratorom szybko identyfikować podejrzaną aktywność w czasie rzeczywistym i rozwiązywać krytyczne przypadki użycia, takie jak pochodzenie zagrożeń, typowe naruszenia i zagrożenia dla klientów/urządzeń.

Głęboka integracja z Fortinet Security Fabric i skanerami innych firm

Wraz z ewolucją krajobrazu zagrożeń, wiele nowych zagrożeń wymaga wielostronnego podejścia do ochrony aplikacji internetowych. Zaawansowane trwałe zagrożenia, których celem są użytkownicy, mogą przybierać wiele różnych form niż tradycyjne ataki jednowektorowe i mogą wymykać się zabezpieczeniom oferowanym tylko przez pojedyncze urządzenie. Integracja FortiWeb z FortiGate i FortiSandbox rozszerza podstawowe zabezpieczenia WAF poprzez synchronizację i współdzielenie informacji o zagrożeniach, zarówno w celu dogłębnego skanowania podejrzanych plików, jak i udostępniania zainfekowanych źródeł wewnętrznych.

Placeholder for Two young engineers officeTwo young engineers office

FortiWeb Cloud WAF: Korzystaj z ochrony w pełni funkcjonalnej zapory aplikacji internetowych (WAF)

FortiWeb Cloud WAF as a Service zapewnia bezpieczeństwo aplikacji internetowych jako rozwiązanie SaaS. Ochrona hostowanych aplikacji internetowych bez wdrażania i zarządzania infrastrukturą - pozwól firmie Fortinet zabezpieczyć aplikacje, podczas gdy Ty skupisz się na dostarczaniu wartości biznesowej za pomocą aplikacji internetowych. Rozwiązanie wymaga minimalnej konfiguracji i zarządzania, a można je wdrożyć przed aplikacjami, wykupując subskrypcję za pośrednictwem AWS Marketplace. Rozwiązanie wykorzystuje wiele technik ochrony, aby szybko i precyzyjnie ograniczać zagrożenia, umożliwiając jednocześnie kontynuowanie normalnego ruchu.

W pełni funkcjonalny WAF, który jest łatwy do wdrożenia i zarządzania

Dzięki FortiWeb Cloud WAF as a Service możesz korzystać z ochrony w pełni funkcjonalnej zapory aplikacji internetowych (WAF), szybko wdrażając swoje aplikacje w AWS bez konieczności zarządzania i utrzymywania własnej infrastruktury. Powierzchnia ataku zmienia się za każdym razem, gdy wdrażasz nową aplikację internetową, a dzięki chmurze publicznej możesz wdrażać te aplikacje internetowe szybciej niż kiedykolwiek. Potrzebujesz rozwiązania, które może chronić każdą wdrażaną aplikację internetową, w tym aplikacje o krótkim czasie działania, które mogą działać tylko przez krótki czas, oraz aplikacje o długim czasie działania, które mogą szybko ewoluować w miarę stosowania podejścia DevOps do dostarczania aplikacji i usług z dużą szybkością. Ochrona aplikacji za pomocą rozwiązania WAF dostarczanego w modelu SaaS zapewnia również możliwość płacenia na zasadzie "pay-as-you-go", co pozwala zapewnić taką samą ochronę wszystkim aplikacjom hostowanym na AWS bez konieczności utrzymywania nadwyżki mocy obliczeniowej, która może być niewykorzystana.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Nomiosjest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

FortiWeb cloud WAF benefits

FortiWeb Cloud WAF as a Service wykorzystuje to samo kompleksowe podejście do bezpieczeństwa, co inne elementy FortiWeb, w tym reputację IP, ochronę DDoS, walidację protokołów, sygnatury ataków aplikacji i inne, aby chronić Twoją aplikację przed szerokim zakresem zagrożeń, w tym OWASP Top 10.

WAF jako usługa w 100% oparta na chmurze

Płać na bieżąco, w oparciu o ruch i liczbę chronionych aplikacji

Ochrona przed zagrożeniami z listy OWASP Top 10, w tym cross-site scripting i SQL injection

Szybkie wdrażanie za pośrednictwem AWS Marketplace

Zaawansowana analityka i raportowanie

Dostarczane w tym samym regionie AWS co aplikacja, co zapewnia lepszą wydajność, uproszczone środowisko regulacyjne i niższe koszty pasma

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji