Advanced Partner
logo Fortinet SD-WAN

Fortinet SD-WAN

Dlaczego organizacje zwracają się ku sieci SD-WAN, aby sprostać potrzebom cyfrowej transformacji.

Co to jest SD-WAN?

SD-WAN to architektura definiowanej programowo sieci rozległej, która umożliwia organizacjom modernizację tradycyjnych sieci WAN w celu zaspokojenia rosnących potrzeb związanych z ewolucją cyfrową. Dzięki rozwiązaniom SD-WAN organizacje zyskują wysokowydajne możliwości sieciowe, które wspierają inicjatywy transformacji cyfrowej w celu uproszczenia operacji i zwiększenia sprawności biznesowej.

Dlaczego warto przejść na sieć SD-WAN?

Organizacje rozproszone z wieloma zdalnymi biurami przechodzą z sieci WAN o ograniczonej wydajności do architektur SD-WAN w celu optymalizacji wydajności i maksymalizacji elastyczności. SD-WAN oferuje sterowanie aplikacjami biznesowymi, oszczędność kosztów i wysoką wydajność dla aplikacji typu Software-as-a-Service (SaaS) oraz ujednoliconych usług komunikacyjnych.

Które rozwiązanie SD-WAN powinieneś wybrać?

Rynek sieci SD-WAN szybko się rozwija, a sprzedawcy chętnie korzystają z najnowszych innowacji sieciowych. Poruszanie się po tym złożonym krajobrazie i wybór odpowiedniego dostawcy, który spełni wysokie wymagania Twojej firmy, może być trudne.

Nowoczesne rozwiązania SD-WAN nie tylko muszą oferować nieprzerwaną wydajność, ale muszą być również wyposażone w funkcje zabezpieczające sieci rozproszone przed zaawansowanymi cyberatakami. Dlatego też 72% kadry kierowniczej ankietowanej w ostatnim raporcie Gartnera na temat problemów związanych z siecią SD-WAN stwierdziło, że zabezpieczenie wdrożenia SD-WAN jest ich głównym zmartwieniem.

Czynniki do rozważenia przy wyborze rozwiązania SD-WAN

  • Dojrzałość produktu; Jak dobrze ugruntowaną pozycję ma dostawca pod względem możliwości sieciowych i bezpieczeństwa oraz jak długo jego rozwiązanie SD-WAN jest obecne na rynku? Bardziej zielony sprzedawca może brakować doświadczenia i ważnych testów stron trzecich.
  • Bezpieczeństwo; Czy dane rozwiązanie SD-WAN ma wbudowane funkcje bezpieczeństwa i sieciowe? Jeśli nie, naraża to Państwa organizację na ryzyko i może spowodować złożoność sieci poprzez konieczność dodania do niej dodatkowego rozwiązania zabezpieczającego.
  • Koszt; Porównaj oszczędności kosztów dla każdego rozwiązania. Dodatkowo, jeśli rozwiązanie SD-WAN nie posiada zabezpieczeń, dodatkowy produkt z zakresu cyberbezpieczeństwa zwiększy koszty.
  • Integracja z infrastrukturą; Jak dobrze dane rozwiązanie SD-WAN integruje się z resztą architektury sieciowej? Poszukaj rozwiązania opartego na strukturze zabezpieczeń, które bezproblemowo integruje się z innymi produktami w sieci, zapewniając komunikację w czasie rzeczywistym i informacje o zagrożeniach.

Dlaczego FortiGate Secure SD-WAN?

FortiGate Secure SD-WAN zapewnia wbudowane zabezpieczenia oraz możliwości szybkiej sieci, dzięki czemu organizacje uzyskują dostęp do aplikacji w chmurze i wydajność, której potrzebują, a także najlepszą w branży ochronę, która nie wpływa negatywnie na szybkość działania. Rozwiązanie Fortinet Secure SD-WAN zostało przetestowane i zatwierdzone przez NSS Labs pod kątem wysokiej wydajności, bezpieczeństwa i niskiego kosztu posiadania. Udowodnione możliwości firmy Fortinet jako lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i sieci sprawiają, że jest ona oczywistym wyborem dla kompletnego rozwiązania SD-WAN.

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji