Placeholder for Fortinet Partner/ ResellerFortinet Partner/ Reseller
Gold Partner

Fortinet Secure Web Gateway

Ochrona klasy korporacyjnej przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu.

Placeholder for Visibility and ManagementVisibility and Management
Wstęp

FortiProxy SWG

Ponieważ przedsiębiorstwa kontynuują rearchitekturę swoich sieci WAN Edge wraz z szybką migracją aplikacji do chmury, powierzchnia ataku w zdalnych lokalizacjach/oddziałach stale rośnie. Ryzyko to jest szczególnie wysokie w przypadku ruchu opartego na sieci Web, ponieważ zagrożenia internetowe nadal stanowią jeden z głównych wektorów ataku. Ponieważ techniki ataków stają się coraz bardziej zaawansowane i wszechstronne, organizacje potrzebują zintegrowanego podejścia, aby zabezpieczyć się przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Bezpieczna brama internetowa firmy Fortinet zapewnia elastyczne opcje wdrażania w celu ochrony przed zagrożeniami internetowymi bez uszczerbku dla komfortu pracy użytkowników końcowych.

FortiProxy chroni Twoich pracowników przed atakami z Internetu. Zawiera krytyczne funkcje - filtrowanie adresów URL, DLP, widoczność i kontrolę aplikacji, antywirus, zapobieganie włamaniom, analizę treści, wysokowydajne deszyfrowanie SSL i izolację przeglądarki klienta - w zintegrowanym rozwiązaniu o szybkości proxy 15 Gb/s i skalowaniu od 500 do 50 000 użytkowników.

Zapewnia szeroką ochronę i widoczność każdego segmentu sieci, urządzenia i appliance, niezależnie od tego, czy jest ono wdrożone wirtualnie, w chmurze, czy lokalnie. FortiProxy zapewnia również niezrównane możliwości deszyfrowania SSL dzięki wbudowanej akceleracji sprzętowej. Ponadto integruje się z kluczowymi komponentami Security Fabric, takimi jak FortiSandbox, do opartej na sztucznej inteligencji analizy złośliwego oprogramowania typu zero-day oraz FortiAnalyzer do scentralizowanej analizy dzienników.

FortiProxy

Cechy i korzyści

Głęboka widoczność

Zobacz aplikacje, użytkowników i urządzenia, nawet gdy są zaszyfrowane, aby wykrywać i powstrzymywać zagrożenia.

Filtrowanie i analiza zawartości

Filtruj według kategorii, witryny i strony, w połączeniu z opartą na sztucznej inteligencji analizą osadzonych obrazów.

Zoptymalizowane doświadczenie użytkownika

Popraw wrażenia użytkownika dzięki buforowaniu treści, dzieleniu strumieni wideo i optymalizacji sieci WAN.

Bezpieczeństwo oparte na sztucznej inteligencji

Chroń swoich użytkowników dzięki inteligentnym funkcjom bezpieczeństwa, które można skalować do dowolnego środowiska.

Procesory bezpieczeństwa

Wykorzystaj wyspecjalizowane układy ASIC, aby przyspieszyć działanie sieci i zabezpieczeń.

Pełna ochrona danych

Uzyskaj filtrowanie adresów URL, inspekcję SSL, DLP, IPS, sandboxing, RBI, widoczność aplikacji i kontrolę.
Wideo demonstracyjne

FortiProxy: Wysoka widoczność i potężne zabezpieczenia

Ponieważ ataki stają się coraz bardziej wszechstronne, organizacje muszą wdrożyć zintegrowane podejście do ochrony przed złośliwym ruchem internetowym, stronami internetowymi i wirusami. Bezpieczna brama internetowa FortiProxy firmy Fortinet rozwiązuje te problemy za pomocą jednego, ujednoliconego produktu do ochrony przed atakami internetowymi za pomocą filtrowania adresów URL, zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. W tym filmie pokazujemy, jak wdrożyć FortiProxy z jawną konfiguracją proxy i wykorzystać bezpieczną bramę internetową Fortinet do zabezpieczenia Twojej organizacji.

Ten film przedstawia niektóre z kluczowych funkcji i możliwości FortiProxy. Dowiedz się, w jaki sposób FortiProxy wykorzystuje wiele usług FortiGuard, aby chronić użytkowników przed najnowszymi zagrożeniami internetowymi i egzekwować zgodność z przepisami.

Przypadek użycia

FortiProxy

icon Bezpieczeństwo internetowe na miejscu
Bezpieczeństwo internetowe na miejscu
Wyraźne proxy, przezroczyste proxy, routing oparty na zasadach i funkcje WCCP z dogłębną analizą treści i natywną izolacją przeglądarki.
icon Wdrożenie hybrydowe
Wdrożenie hybrydowe
Opcje wdrażania na sprzęcie i maszynach wirtualnych obsługują modele agentowe i bezagentowe z hostingiem plików PAC lub SSL-VPN dla pełnej widoczności i spójnego bezpieczeństwa.
icon Użytkownicy zdalni
Użytkownicy zdalni
SASE z SWGaaS wdrożonym w chmurze zapewnia spójne bezpieczeństwo pomiędzy lokalnym FortiProxy i opartym na chmurze FortiSASE.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji