Placeholder for Fortinet Partner/ ResellerFortinet Partner/ Reseller
Advanced Partner

Fortinet VPN

Skalowalne, wysokowydajne, zróżnicowane kryptograficzne sieci VPN; Ochrona szybkich danych w ruchu przed naruszeniami w środowisku wielochmurowym.

Placeholder for Fortinet header imageFortinet header image

Przegląd skalowalnych, szybkich i zróżnicowanych kryptograficznych sieci VPN

W miarę jak firmy starają się przekształcać wszystko, od modeli operacyjnych swojej działalności po metody świadczenia usług, przyjmują technologie takie jak przetwarzanie mobilne i chmura, aby udostępniać dane i aplikacje wszędzie tam, gdzie są potrzebne, co skutkuje zwiększoną powierzchnią cyfrową i narażeniem na naruszenia danych w tranzycie.

Utrzymanie jednolitej polityki bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników korporacyjnych, aplikacji, urządzeń niezależnie od ich lokalizacji oraz odpowiednia kontrola dostępu jest niezbędna do zapewnienia bezpieczeństwa w środowisku wielochmurowym. Dane w ruchu muszą być chronione za pomocą wzajemnego uwierzytelniania i poufności, aby chronić wrażliwe dane korporacyjne w niezabezpieczonych sieciach i zapewnić obronny dowód bezpieczeństwa.

Skalowalne, szybkie, zróżnicowane sieci Crypto VPN Szczegóły produktu

Organizacje wybierają skalowalne i wysokowydajne sieci Crypto VPN FortiGate, aby chronić użytkowników przed atakami typu man-in-the-middle i ostatecznie dane przed naruszeniami, które mogą wystąpić podczas ruchu danych o dużej szybkości. Technologia Fortinet VPN zapewnia bezpieczną komunikację przez Internet pomiędzy wieloma sieciami i punktami końcowymi, zarówno poprzez technologie IPsec, jak i Secure Socket Layer (SSL), wykorzystując akcelerację sprzętową FortiASIC w celu zapewnienia wysokiej wydajności komunikacji i prywatności danych.

Fortinet VPN

Funkcjonalność i zalety

icon Szyfrowanie wspomagane sprzętowo
Szyfrowanie wspomagane sprzętowo
Zapobiegaj naruszeniom i zabezpieczaj dane podczas przesyłania z bardzo dużą prędkością.
icon Kompleksowe bezpieczeństwo transmisji danych
Kompleksowe bezpieczeństwo transmisji danych
Ochrona komunikacji między aplikacjami, między użytkownikami, między użytkownikami a maszynami, między maszynami a maszynami.
icon Integracja z Security Fabric
Integracja z Security Fabric
Współdzielenie informacji FortiTelemetry przez tunele site-to-site z zachowaniem wymaganej poufności.
icon Skalowalne zabezpieczenia
Skalowalne zabezpieczenia
Skalowalne zabezpieczenia bezproblemowo zintegrowane z routingiem.
icon Zróżnicowane sieci VPN
Zróżnicowane sieci VPN
Zróżnicowane sieci VPN oparte na protokole IPsec lub SSL zapewniają elastyczne możliwości wyboru bezpiecznej sieci.
icon Ujednolicone zarządzanie
Ujednolicone zarządzanie
Uproszczone, łatwe w zarządzaniu, pojedyncza szyba do zarządzania VPN kryptograficznymi na dużą skalę, Routing i NGFW.

Twoi specjaliści Fortinet

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Fortinet i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Fortinet postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Fortinet. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Fortinet oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji