Imperva advanced bot protection management

Zaawansowana ochrona przed botami zapewnia widoczność i kontrolę nad ruchem użytkowników, dobrych i złych botów, nie powodując utrudnień dla uprawnionych osób.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Ochrona witryny, aplikacji mobilnych i interfejsów API przed zagrożeniami automatycznymi

Obecnie ilość zautomatyzowanych zagrożeń w Internecie jest oszałamiająca - ponad 20% całego ruchu internetowego to złe boty. Wiele osób uważa, że takie boty są jedynie uciążliwe, ale w rzeczywistości są one celowo rozmieszczone, aby osiągnąć konkretne cele i przez całą dobę atakować firmy. Oszuści, hakerzy i konkurenci wykorzystują boty do popełniania oszustw internetowych, włamywania się na konta klientów i zdobywania nieuczciwej przewagi konkurencyjnej poprzez wyłudzanie cen i zastrzeżonych treści. Wraz ze wzrostem ilości, stopnia zaawansowania i szkód biznesowych powodowanych przez zautomatyzowane zagrożenia, boty stanowią również kosztowne obciążenie dla personelu i zasobów IT.

Zaawansowana ochrona przed botami firmy Imperva

Rozwiązanie Imperva's Advanced Bot Protection chroni witryny internetowe o znaczeniu krytycznym, aplikacje mobilne i interfejsy API przed zautomatyzowanymi zagrożeniami, nie wpływając na przepływ ruchu o znaczeniu krytycznym dla działalności firmy. Chroni klientów przed skrobaniem stron internetowych, przejmowaniem kont, oszustwami transakcyjnymi, odmową świadczenia usług, eksploracją danych konkurencji, nieautoryzowanym skanowaniem luk w zabezpieczeniach, spamem, oszustwami związanymi z kliknięciami oraz nadużywaniem internetowych i mobilnych interfejsów API. Jedynie unikalne, bardziej holistyczne podejście Impervy zapewnia czujną obsługę, doskonałą technologię i doświadczenie branżowe niezbędne do pełnej widoczności i kontroli ruchu ludzkiego, dobrych i złych botów. Jako sprzymierzeniec w wojnie z botami zapewniamy klientom czujne i dedykowane wsparcie, dzięki czemu w razie ataku zespół ekspertów jest gotowy do pomocy. Dzięki Impervie wreszcie istnieje obrona przed zautomatyzowanymi atakami, która jest tak elastyczna i czujna, jak samo zagrożenie.

Placeholder for Cybersecurity engineers project desktopCybersecurity engineers project desktop

Zaawansowana ochrona przed botami - tak elastyczna i czujna, jak samo zagrożenie

Rozwiązywanie rzeczywistych problemów biznesowych powodowanych przez złe boty

Złe boty są wdrażane przez operatorów botów, co powoduje rzeczywiste problemy biznesowe. Ponieważ Advanced Bot Protection identyfikuje wszystkie zautomatyzowane zagrożenia OWASP, zapewnia rzeczywisty zwrot z inwestycji dla firmy. Od zapobiegania oszustwom w wyniku ataków typu "credential stuffing" po ograniczenie podkradania cen przez konkurencję, firma odnosi korzyści finansowe, a dzięki usunięciu niechcianego ruchu złych botów działy IT wydają mniej na infrastrukturę.

Wyłapuj więcej botów dzięki doskonałej technologii

Zaawansowana ochrona przed botami firmy Imperva chroni wszystkie punkty dostępu wykorzystywane przez szkodliwe boty, w tym strony internetowe, urządzenia mobilne i interfejsy API. Głębsze przesłuchania sprawdzają poprawność przeglądarki i określają "czy są to ludzie?". Gdy każde urządzenie porusza się po Twojej witrynie, Imperva zbiera i analizuje dane o jego zachowaniu, a następnie wskazuje anomalie charakterystyczne dla unikalnych wzorców ruchu w Twojej witrynie. Modele uczenia maszynowego identyfikują zachowania złych botów we wszystkich chronionych przez Impervę witrynach. Inteligentne elementy sterujące, umożliwiające precyzyjne zarządzanie, pozwalają precyzyjnie zarządzać ustawieniami ochrony - według ścieżki, domeny lub całego konta. Wybierz własne reakcje na boty, w tym białą listę, monitorowanie, wyzwanie, formularz odblokowania lub twardą blokadę. Dogłębne raportowanie zapewnia szczegółową analizę ponad 100 wymiarów danych na poziomie logów, co pozwala w czasie rzeczywistym uzyskać odpowiedzi na pytania zadawane przez złe boty w ruchu internetowym.

Czujna obsługa od Twojego sprzymierzeńca w wojnie z botami

Jako Twój partner w wojnie z botami, Imperva zapewnia Ci czujne i dedykowane wsparcie. Rozumiemy, że każdy atak, w dowolnym czasie, stanowi zagrożenie dla utrzymania Twojej firmy. Powodem, dla którego jesteśmy uznanym liderem w branży, jest nasza specjalistyczna wiedza. Rozumiemy problem botów lepiej niż ktokolwiek inny. Nasi analitycy mają więcej lat doświadczenia w zwalczaniu złych botów niż konkurencyjne produkty do obrony przed botami.

Imperva

Imperva application security

Zaawansowana ochrona przed botami jest kluczowym elementem Imperva Application Security, który zmniejsza ryzyko, zapewniając jednocześnie optymalne wrażenia użytkownikom. Nasze rozwiązania zabezpieczają aplikacje w siedzibie firmy i w chmurze za pomocą:

Web application firewall (WAF)

ochronę przed rozproszoną odmową usługi (DDoS)

łagodzenie ataków botnetów

Samoochronę aplikacji w czasie uruchamiania (RASP).

praktyczny wgląd w bezpieczeństwo

Dostarczanie aplikacji z uwzględnieniem bezpieczeństwa

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji